AC - 360 vs PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AC - 360 vs PS3

Godmoney

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביום שני בערב אני חוזר מארה"ב עם ה AC (ו UNCHARTED !!) ל PS3.

לחבר שלי יש את ה AC ל 360 ואנחנו נפגשים אצלי לשם השוואה.

אני אחזור עם השוואות חיות, מחכה לשחק ב AC בקוצר רוח.

אגב, לפי GAMERANKING.COM , :

Uncherted מקבל ציונים יותר גבוהים בכללי מאשר AC...

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עאלק השוואה... חחח הסוס רץ ב360 ב3 הוא הולך כשהוא נלחם ב360 הוא מנצח כשהוא נלחם ב3 הוא מפסיד מה זה החרטא הזה... גם זה לא נראה לי השיטה שבה הם בחרו להראות את ההשוואה... משהו שאפשר לעשות לו blur או הבהרה בקלות יתרה... GT איבדו אותי... לא פלא שמייקרוסופט מפסידה הרבה על ה360... עם כל הכסף שהיא מבזבזת על השוחד וזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS הרוויחה ברבעון האחרון של השנה 18 מיליון דולר על ה360(לא כולל מכירות משחקים שירותי LIVE או תמולגים וכו', אלא ממכירות קונסולה וציוד היקיפי בלבד).

HALO3 הכניס לMS כחצי מילארד דולר עד עכשיו, המשחקים שהיא משחררת תחת MSGS הם שוברי קופות. היא עושה קופה יפה מאוד על ה360, יותר מנינטנדו, סוני לעומת זאת לא ראתה אגורה שחוקה מהPS3 אחרי כל המילארדים שהיא שפכה על מחקר ופיתוח, היא מפסידה כמעט 300 דולר על כל קונסולה(עלות הייצור של הPS3 מעורכת בכ900 דולר, לעומת MS שמפסידה רק 126 דולר על ויוצאת ללא הפסדים ממשיים על הplatinum ואפילו גורפת רווחים קטנים על הelite והsepcial editions) אז אל תדאג להם...

GT לא מקבלים שוחד מאף אחד, הרוב המוחץ של המשחקים המולטי פלטורמיים מתפקדים ונראים טוב יותר על ה360, גם גם מפותחים ל360 בתור פלטורמה עקרית אם תרצו או לא. לא ראיתי הדגמה אחת של משחק מולטי פלטפורמי לפני שחרורו שלא רצה על ה360. הם עושים השוואות לכל משחק, המשחק היחידי שראיתי אצלהם שנראה טוב יותר על הPS3 היה The Darkness. זה מבדר לראות פאנבויים בוכים על זה אבל זה נכון, לPS3 יש כתורים בלעדיים טובים, אבל הוא מפסיד בצורה מרה בכל הנוגע לתמיכה של פיתוח צד שלישי לפלטפורמות מרובות.

AC לכל הרוחות כאשר נחשף בביתן של לפני שחרור הPS3, רץ על גרסאת מפתחים של 360, זה כבר בכלל עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה ההשוואה פה בכלל.רואים שזה בסה"כ המרה. זה כמו להשוות אותו משחק על שניי זהים אבל של חברות שונות.

לדובי, איזה בלעדיים יש ל PS3, כמעט כלום בהשוואה ל 360. שחשבתי לקנות עוד קונסולה רציתי לקנות את ה PS3

אבל לא מצאתי סיבה לזה בכלל. 2-3 בלעדיים וזהו כרגע, וגם הם לא סוף העולם. זה לא mass effect ולא Ninja gaiden 2

ואפילו לא Blue dragon שמאוד מאוד אהבתי (לא יודע למה GS שחטו אותו, מאז אני לא סומך עליהם). יש עוד המון בלעדיים כמו

Alan Wake וכאלו שעדיין לא יודעים אם הם יהיו להיטים.

גם אם היה לי כסף מיותר הייתי קונה עוד 360 ולא PS3 (קונה 360 עם הלוחות החדשים בגלל הטבעת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמשעשע אותי באמת הוא- GS טענו שAC רץ יותר חלק על ה3 ונראה טיפה יותר טוב על ה360, IGN - בדיוק ההפך.

ראיתי את הטריילר - די חרטה אבל נו טוב.

לבריאות.

בא נגיד שהיום - אחרי פחות משנה בשוק - ההבדלים כבר נעלמים כמעט לגמרי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, יש לי שאלה. איך זה אפשרי שMS הרוויחה 18 מיליון דולר ברבעון האחרון רק על מכירות ה360 וציוד היקפי, אם אתה כותב שהיא מפסידה 126 דולר על הקונסולה הכי זולה, ובקושי מרוויחה על הכי יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לכוונון מסך, אלא לכמה דברים יותר טכניים, הם מקליטים מפלט ישיר בדיוק מה שהקונסולה מוציאה.

הPS3 מעבד ושומר מידע בטווח הGAMMA ולא בטווח הLUM כמו ה360, כמו כן המעבר מפורמט uINT10 של הקסינון לפורמטים בנקודה צפה יוצר ארטיפקטים בדברים מסויימים, מסתבר שיש דבר כזה ייתר דיוק.

אתה יכול לכוון את המסך, אבל אז אתה מאבד ניגודיות ועומק צבע, על מסך מכוייל הXBOX מוציא תמונה יותר טובה מאשר הPS3 בחלק לא קטן מהמקרים של המולטיפלטפורמיים. כן על פלזמה של ITT לא תבחין יותר מידי הבדלים, אבל על מסך טוב(ומכוייל נכון) יהיו.

דובי, יש לי שאלה. איך זה אפשרי שMS הרוויחה 18 מיליון דולר ברבעון האחרון רק על מכירות ה360 וציוד היקפי, אם אתה כותב שהיא מפסידה 126 דולר על הקונסולה הכי זולה, ובקושי מרוויחה על הכי יקרה?

על זה שהיא מוכרת כבל HDMI+Digital Audio ב75 דולר...? הcore כמעט לא מכרה(בגלל זה היא גם עברה מיתוג מחדש, הcore מהווה אחוז קטן מאוד משלל מכירות הקונסולה, אם אני לא טועה ראיתי מספרים שמציינים שהELITE מכרה יותר), הם כולה צריכים להרוויח כמה 20 דולר על כל קונסולה בממוצע ממכיר? ובהתחשב במחירים של הציוד היקפי הם שמה הרווחים שלהם הם במאות אחוזים...

מתאם WIFI עולה 100 דולר

כבלים מקוריים 40-60 דולר

HD נוסף כמה גם 100 ומשהו דולר

שלטים, כרטיסי זכרון, לLIVE וכו' וכו' וכו', לXBOX יש מבחר גדול של ציוד היקפי, שנמכר לא רע בכלל ובמחירים באמת בזיוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מבחינתי הדבר הכואב ביותר ב360 , העובדה שקנית את הקונסולה וממש לא סיימת עם כל המסביב.

אצלי ב3 זה היה קונסולה + עוד שלט + לחבר את הכבל שהיה כבר מוכן.

אז "חסכתי" WIFI , דיסק קשיח ותשלום שנתי על הלייב.

לא שהכל טוב ויפה, אני מאמין שאחוז גבוהה של אנשים היה מוכן לשלם בPS3 מחיר דומה לשירות און ליין לדוגמא , אבל זה בהחלט מצמצם את ה"הפסדים" שלהם על היצור ושיווק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל היחיד שראיתי היה שה360 מעט כהה יותר (כמו שקורה בכל משחק מולטיפלטפורמי עד כה) והצבעים קצת נוטים יותר לכיוון החום ב360 לעומת לכיוון החום כחלחל בPS3

לדעתי הצבעים נראים יותר טוב ב360

בשורה התחתונה בשניהם יש אותו פירוט ואפקטים גרפיים ושניהם מריצים את המשחק בדיוק כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...