האם שווה לי להשקיע תוספת ולקנות NFORCE?(SLI)1 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לי להשקיע תוספת ולקנות NFORCE?(SLI)1

yochaitb

Recommended Posts

האם שווה לי להשקיע תוספת מחיר עבור SLI ? זה בכלל משתלם? אני מדבר על איזור המחירים של הP-35 s3, אני יכול לקבל 650 במחיר דומה, האם הSLI באמת שווה את ההשקעה? או שזה סתם גימיק. כי אם אני יכול להרכיב עכשיו שני כרטסי מסך במקום אחד זה נשמע לי שווה.... במיוחד שעכשיו זה לא חובה שהם יהיו אותו הדבר....

חוץ מזה האם הם מוגבלים ל800HZ בזיכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI טוב למטרה אחת בלבד -> לקנות שני כרטיסים מהחזקים ביותר הקיימים ולהתקין אותם מיד.

- אם זו לא כוונתך או שזה לא בתחום היכולת שלך מיותר לגמרי. כאשר תרצה להוסיף כרטיס נוסף בעתיד יהיה כרטיס טוב יותר שיעלה בביצועיו על שניים ישנים ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI טוב למטרה אחת בלבד -> לקנות שני כרטיסים מהחזקים ביותר הקיימים ולהתקין אותם מיד.

- אם זו לא כוונתך או שזה לא בתחום היכולת שלך מיותר לגמרי. כאשר תרצה להוסיף כרטיס נוסף בעתיד יהיה כרטיס טוב יותר שיעלה בביצועיו על שניים ישנים ב .

למה? אם אני לוקח אני קונה פעם הבאה כרטיס יותר זול ומשלב אותו עם הישן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן דוגמא?

הנה, לדוגמא אם אתה קונה היום כרטיס 8800GTS ב 1700 ש"ח

ואז בעוד שנה, שנה וחצי מה תקנה? עוד 8800GTS או 8600GT שיעלו אז (נניח) 1000 ו 600 בהתאמה.

בעוד שנה וחצי תהיה סדרה חדשה בשוק כך שכרטיס ב 1500 ש"ח יתן לך יותר ביצועים מכל ישן שהשגת באותו איזור מחיר.

המטרה של היא לאפשר מכונות משחקים עתירות ביצועים עכשיו ולא אפשרויות שדרוג בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חייב להיות ככה..

נגיד שקנית 8800 GT ב1500ש"ח.

אחריי שנתיים אתה רוצה לשדרג אותו ואין לך כסף לHIGH END

תקנה אותו ב500 שקל וזה יוסיף לך 30% ביצועים פחות או יותר...

זה שווה כמו לקנות כרטיס ראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שעוד שנה אני לא יקנה את המיד ריינג'? או עוד שנתיים... וביחד עם ה8800GT יהיה לי אחלה ביצועים.... ואם זה בעוד 3\4 שנים אותו הדבר הGT אולי יהפוך לרמת כרטיס מיד ראינג'\LOW ואני יקנה משהו בMIDRINGH ויהיה לי שניי כרטיסים ברמה ביינונית או כרטיס ביינוני עם כרטיס נמוך בשביל שיפצה על זה

?

*למייטב הבנתי אני יכול לשלב אותם חופשי בלי קשר לסוגם.... גם סידרה 8 עם 9העתידי או 8 עם 7+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות טעות טעות.

ניתן לשלב 2 כרטיסים בעלי אותו צ'יפ (לדוגמא, ל-8800GTS/GTX יש את אותו צ'יפ. 8800GT לא יעבוד אתם), וגם אז הכרטיס החזק יותר יפעל במתכונת של זה החלש (יוריד את המהירות וישתמש רק בחלק מהזכרון כדי להתאים לשני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת נועדה לתת ביצועים מירביים בתקופת זמן הנוכחית שבה מורכב המערך, מה זה יעזור לך אם תרכוש כרטיס אחד עכשיו ואת השני בעוד שנה למשל, לפי דעתי התועלת שתופק מזה היא קטנה יחסית, תהיה לך תוספת כח אך כמו שאמרו, תוכל לקנות כרטיס חדש יותר שיתן לך את אותם ביצועים של ה ואולי יותר, במחיר זול יותר משל שני כרטיסי ה ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת נועדה לתת ביצועים מירביים בתקופת זמן הנוכחית שבה מורכב המערך, מה זה יעזור לך אם תרכוש כרטיס אחד עכשיו ואת השני בעוד שנה למשל, לפי דעתי התועלת שתופק מזה היא קטנה יחסית, תהיה לך תוספת כח אך כמו שאמרו, תוכל לקנות כרטיס חדש יותר שיתן לך את אותם ביצועים של ה ואולי יותר, במחיר זול יותר משל שני כרטיסי ה ביחד.

נכון זה ביחד אבל אתה לא יכול לקבל את הכסף חזרה על מה ששילמת לפני 2, 3 שנים...

בכל מקרה זאת שאלה של שיקול אישי... אם אתה יודע שלא תוכל להשקיע בעתיד על כרטיס HIGH RANGE אז לך על זה, אם לא קנה עכשיו כרטיס חזק ואח"כ תשדרג לחזק יותר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...