התלבטות בין 2 מפרטים בתקציב 3300(ללא ציוד היקפי) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 מפרטים בתקציב 3300(ללא ציוד היקפי)

ArielBiMBa

Recommended Posts

טוב,אז את הפורום הזה גיליתי לאחרונה,אחרי שכבר עשיתי מחקר בעניין ובעזרת פורום באתר אחר(שלא אציין אותו פה כדי שלא ימחקו לי את ההודעה חח) הרכבתי לי 2 מפרטים ששונים במקצת אחד מהשני,ואני צריך את עזרתכם לבחור איזה מהם עדיף.

הייתי מבקש גם ממכם להרכיב לי מפרט אבל אני כבר די תשוש מכל הרכבת המפרטים הזאת והשוואת המחירים בין החנויות השונות(פנדה,נעה,TMS ועוד).אך,אם אתם מוצאים פגמים קריטיים במפרטים שהבאתי פה ואתם מאמינים שאוכל להוציא הרבה יותר מתקציבי אז ציינו מה אתם היינו עושים עם המחיר הזה.ובכל מקרה ציינו איזה מהמפרטים שהבאתי כאן עדיפים לדעתכם.

אציין את המאפיינים הכלליים בחיפוש אחר המחשב שלי:

1.שימושים למחשב - ,,סדרות,משחקים חדשים(שירוצו כמה שיותר טוב).שום עריכה מכל סוג שהיא ולא מתכנן לעשות OC(הבנתי שזה מסובך אבל אין כוח להתעסק עם זה)

2.תקציב:

3300 למחשב עצמו.

1300 למסך - כבר סגור על 206bw(מסתמן כהכי מתאים במסגרת התקציב)

430 לרמקולים - כבר סגור ממזמן על הLogitech X530

אז הנה הם,שני המפרטים שהרכבתי לי ואתם צריכים(או לפחות מחוייבים ע"י טוב ליבכם הרב :P) לעזור לי לבחור ביניהם:

מפרט 1:

Amd 64 X2 Dual 5200 BOX AM2

ASUS M2N-E AM2 ¤

G.Skill II PC6400 800MHZ 2GB Dual Channel 4-4-3-5 ¤

WD 160GB 7200RPM 8MB SATAII AAJS ¤

LEADTEK WinFast PX8600 GT TDH 256MB PCI-E ¤

LG GSA-H55L DVD/RW 20x Dual-Layer LIGHTSCRIBE IDE BLACK+WHITE RETAIL

COMPUCASE CI-6A21 BLACK/BLUE 400W ART ¤

3415 ש"ח - הורכב בנעה מחשבים

מפרט 2:

מפרט 2

מעבדים 64Bit AM2 5000 DualCore Box AM250DCB (משום מה בחנות זו אין את גרסת 5200)

לוחות אם M2N-E

זיכרונות G.Skill 2GB -800 DualKit (2x1GB) F2-6400CL4D-2GBPK CL4-4-4-1

קשיחים למחשבים שולחניים 250GB SATA II 16MB WD2500KS

כרטיסי מסך Leadtek Nvidia Geforce 8600GT 256MB Extreme DualDVI Retail

צורבים LG H62NK -RW Dual Layer Sata Black

מארזים Compucase HEC 6A21 400TRT Black/Blue

3276 ש"ח - הורכב בTMS מחשבים

שימו לב - הבדלים בין מפרטים:

מדוע המפרט הראשון יותר טוב מהשני?

1.מעבד יותר טוב(5200 לעומת 5000)

2.תזמונים יותר טובים בזיכרון .

מדוע המפרט השני יותר טוב מהראשון?

1.כרטיס המסך הוא בגרסת הEXTREME במפרט זה

2.זול יותר בקצת יותר מ100 שקל

ועוד הבדל שאני לא מבין:

במפרט הראשון נכלל לוח האם M2N-E AM2 ובמפרט השני נכלל הלוח M2N-E .

אני יודע שגם הלוח שגם הלוח שבמפרט השני מתאים לסוקט AM2 למרות שזה לא מצויין.מה שכן מצויין באתר של TMS זה שקיימים שני דגמים של הלוח הזה:

1.Asus M2N-E SLI

2.Asus M2N-E GREEN

מה ההבדל ביניהם ומי טוב יותר?(הGREEN יקר ב16 שקל :-\)

לפי מה שאני מבין הSLI תומך באפשרות של SLI(חיבור שני זהים) מה שאני לא מתכנן לעשות.אבל מה אומר הGREEN?

באתר של נעה מחשבים(המפרט הראשון) גם קיימת האפשרות של ואילו על הלוח הרגיל(זה שמופיע פה במפרט הראשון) כתוב:

לוח אם למעבדי בסוקט AM2

NVIDIA nForce® 570 Ultra MCP

ASUS Fanless Design:Heat-pipe Thermal solutio

8-CH High Definition Audio

תומך 800MHZ

SATA2+RAID

אבל אני לא רואה שום GREEN בשום מקום.

קיצר פה בעצם נגמרת שאלת המפרטים שלי..........תודה רבה דבר ראשון לכל מי שקרא עד פה.גם זה חתיכת הישג

ותודה רבה*3 לכל העונים :yelclap:

ולמי שבא ככה לזרום איתי,שאלה אחרונה שלא קשורה למפרטים אלא לאמינות של חנויות:

מישהו פה יכול לתת לי מניסיון ביקורת בונה על אחת מ3 החנויות הבאות:TMS,נעה(סניף נשר),פנדה מחשבים(סניף נשר-תל חנן-איך שקוראים זה שם).

ושוב,תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב TMS חנות מומלצת מאוד, נעה ופנדה, מאוד יקרות, נועה, אולי רק לציוד הקפי, במקרה הטוב.

מTMS:

מעבדים 64Bit AM2 4200 DualCore OEM AM242DCT ₪ 383 1

לוחות אם MA69GM-S2 GMA69GMS2 ₪ 414 1

מארזים Compucase HEC 6A19 400TRT Black ₪ 404 1

קירור למעבד Cooling Freezer 64 Pro ₪ 117 1

קירור למארז Glacialtech 120mm Case Fan Entering Bearing 18dba 36CFM ₪ 24 1

זיכרונות G.Skill 2GB -800 DualKit (2x1GB) F2-6400CL4D-2GBPK CL4-4-4-1 ₪ 393 1

כרטיסי מסך Biostar 8800GT G92 512MB DualDVI Retail ₪ 1419 1

צורבים Samsung -RW S203B Sata Black Dual Layer X20 S203B ₪ 165 1

רמקולים Altec Lansing ATP3 2.1 Multimedia Speakers ₪ 377 1

מסכים 19" LCD 941BW 4MS Wide DVI New Design ₪ 1190 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 3000שח ומעלה ₪ 5 1

משלוחים לכל הארץ שליחת מחשב מעל 5000שח שליח עד הבית כולל ביטוח ₪ 5 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ₪ 4896

רמקולים עדיפים, גם המסך אני חושב, הרבה הרבה הרבה יותר משתלם למשחקים, עקב הכרטיס מסך החזק משמעותית, מהכרטיס שבחרת, צורב עדיף, הרבה יותר עדיף למשחקים, התפשרות במעבד לטובת הכרטיס כאן היא עדיפה לדעתי, מהתפשרות ענקית בכרטיס, ועלייה במעבד.

יריץ הרבה יותר משחקים בצורה הרבה יותר טובה.

גם הצורב עדיף.

הרמקולים עדיפים ברמה גבוהה על אלו שבחרת, מתוך נסיון עם שתי המערכות.

נ.ב שמתי לך בכל במפרט הזה כדי לחסוך.

בהצלחה, תתחדש, מקווה שתעשה את הבחירה הנכונה :xyxthumbs:

עריכה: הנה אותו מפרט עם חריגה של 100 שקל~[מעבד חזק יותר]

מעבדים 64Bit AM2 5000 DualCore Box AM250DCB ₪ 636 1

לוחות אם MA69GM-S2 GMA69GMS2 ₪ 414 1

מארזים Compucase HEC 6A19 400TRT Black ₪ 404 1

קירור למעבד Cooling Freezer 64 Pro ₪ 117 1

זיכרונות G.Skill 2GB -800 DualKit (2x1GB) F2-6400CL4D-2GBPK CL4-4-4-1 ₪ 393 1

כרטיסי מסך Biostar 8800GT G92 512MB DualDVI Retail ₪ 1419 1

צורבים Samsung -RW S203B Sata Black Dual Layer X20 S203B ₪ 165 1

מסכים 19" LCD 941BW 4MS Wide DVI New Design ₪ 1190 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ₪ 5149

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי דבר ראשון תודה רבה על התגובה המהירה.

כמה שאלות:

1.האם BIoStar היא חברה אמינה שכדאי לקנות ממנה את כרטיס המסך?

2.האם כל הקירור הזה דרוש אם אני לא מתכוון לעשות OC?

3.המסך הזה הוא מספיק?אני רואה שזמן התגובה שלו הוא 4MS והניגודיות 1:500.האם אני אשים לב להבדלים בין זה לבין 2MS וניגודיות גבוהה יותר(שלא נדבר על ניגודיות דינמית שמגיעה היום ל1:3000).

ורק כדי להבין,אתה בחרת במסך הזה רק כדי להוריד את עלות המחשב נכון?במקרה שהתקציב עד 1300 בלי קשר למפרט הSamsung עדיף נכון?

4.אני רואה שהלוח שהבאת עולה כ150 שקל בערך פחות מלוח האם שהיה במפרטים המקוריים.האם זה לא יפגע בביצועי המחשב?איך כרטיס הקול המובנה של הלוח הזה?(אני רוצה שהוא ינצל את הרמקולים בצורה טובה)

5.אני יודע שבקטגוריית ה2.1 בקתציב זה הATP3 הם הטובים ביותר.אבל אני רוצה 5.1.אני בטוח שאהנה מאוד גם מהX530,אני לא אודיופיל.קודם היה לי sbs370 והם היו אחלה ומאוד אהבתי אותם אז זה בהחלט יהיה שדרוג.תאמין לי הX530 מספיקים לי.

6.חחח אני כבר הרבה זמן חולם על המחשב הזה וכשאני חולם עליו אני רואה אותו במארז מגניב עם חלון,ולא בקומפיוקייס מגעיל כזה :lol:

אם אמתח קצת את התקציב ואקח את המארז NZXT Apollo No Black(שנראה מדהים ד"א.איך הוא?מומלץ?האם הוא מתאים בכלל לפרט שהבאתי?) על איזה ספק 400W זול אבל יציב מחברה אמין תמליץ לי?

6.האם ספק 400W בכלל יחזיק 8800GT?

7.עכשיו אני רואה את הקטע עם הדיסק קשיח...האם פשוט בטעות לא כללת אותו שם אבל הוא כלול במחיר או ששכחת אותו לגמרי(ואז זה תוספת של כמה מאות שקלים,למפרט הזה שכבר די חורג מהתקציב שלי :()

אממממ זהו לבינתיים.תודה רבה לכל העונים! :yelclap:[br]פורסם בתאריך: 13.11.2007 בשעה 23:12:24

כן הבנתי שהX1950 יותר טוב קצת במבחינה גרפית אבל הוא לא תומך DX10 מה שאולי לא הכי משנה עכשיו אבל יהיה יותר משמעותי בעתיד,ואני מעוניין לחשוב קדימה פה.אני לא הולך לקנות כרטיס מסך חדש עוד שנה...אז אולי עדיף בכל זאת 8600 למרות שהוא נחות קצת מבחינה גרפית במשחקים?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סבבה,לקחתי לתשומת ליבי.

בינתיים לפי מה שאמרו פה יש מצב אני אוכל לקחת 8800GT אז נראה איך זה יתפתח פה.

כל מי שיכול להתייחס לשאלות שרשמתי 2 הודעות פה למעלה....למה אתה מחכה?? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שהבאתי מצוין, שכחתי קשיח אזה טיפש אני D:

הנה אותו מפרט רק עם אפוללו כמו שבקשת ודיסק קשיח xD

מעבדים 64Bit AM2 4200 DualCore OEM AM242DCT ¤ 383 1

לוחות אם MA69GM-S2 GMA69GMS2 ¤ 414 1

מארזים Apollo No Black ¤ 390 1

קירור למעבד Cooling Freezer 64 Pro ¤ 117 1

ספקי כוח FSP Basic SI 450W ATX450-PNR 120mm + Satax3 PCI-E P.PFC ¤ 216 1

קירור למארז Glacialtech 120mm Case Fan Entering Bearing 18dba 36CFM ¤ 24 1

זיכרונות Transcend 2GB (2x1GB) -667 CL5 ¤ 260 1

קשיחים למחשבים שולחניים 250GB SATA II 16MB WD2500KS ¤ 404 1

כרטיסי מסך Biostar 8800GT G92 512MB DualDVI Retail ¤ 1419 1

צורבים Samsung -RW S203B Sata Black Dual Layer X20 S203B ¤ 165 1

רמקולים Altec Lansing ATP3 2.1 Multimedia Speakers ¤ 377 1

מסכים 19" LCD 941BW 4MS Wide DVI New Design ¤ 1190 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 3000שח ומעלה ¤ 5 1

משלוחים לכל הארץ שליחת מחשב מעל 5000שח שליח עד הבית כולל ביטוח ¤ 5 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ¤ 5369

הספק אמין, כנס לפורום ספקים, 88GT, כרגע הברטיס לדעתי הכי משתלם בשוק[החברות לא משנות, זה רק הבאנדל, עם OC או באלי, או גוף שונה, בקיצור חרטות]

זה יהיה הכי משתלם בתקציב שלך לדעתי^^ד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי דבר ראשון תודה רבה על התגובה המהירה.

כמה שאלות:

1.האם BIoStar היא חברה אמינה שכדאי לקנות ממנה את כרטיס המסך?

-לי אישית Biostar מוכרת כחברת לוחות אם זולים המייצרת לוחות זולים ולא כל כך משתלמים. לגבי כרטיס המסך שלהם, אין לי מושג, אני רק יכול להגיד לך שהכרטיס הזה לא אמור ליפול מהשאר, ואם אתה כ"כ מפחד, אני ממליץ בחום רב מאוד על הSparkle שעולה ממש מעט יותר ואני נוכחתי לדעת שהוא מצוין.

2.האם כל הקירור הזה דרוש אם אני לא מתכוון לעשות

-גם אני הייתי לוקח קירור אם מדובר במעבד , לא הייתי מסתמך על הקירור המגיע איתם, ומכיוון שבסכום זעום אתה מקבל איכותי שקט ומשתלם כגון הפריזר, הייתי אומר שזו החלטה טובה.OC?

3.המסך הזה הוא מספיק?אני רואה שזמן התגובה שלו הוא 4MS והניגודיות 1:500.האם אני אשים לב להבדלים בין זה לבין 2MS וניגודיות גבוהה יותר(שלא נדבר על ניגודיות דינמית שמגיעה היום ל1:3000).

ורק כדי להבין,אתה בחרת במסך הזה רק כדי להוריד את עלות המחשב נכון?במקרה שהתקציב עד 1300 בלי קשר למפרט הSamsung עדיף נכון?

-ההבדל הוא לא משמעותי, לא משהו שהייתי מתעסק בו. המסך שהוא המליץ לך עליו הינו מסך רחב, שים לב ותחשוב אם אתה מעוניין במסך כזה. הייתי מציע לך לבדוק בקטגוריית המסכים את המותגים של , יש להם מסכים טובים, רחבים ורגילים, במחירים לא גבוהים במיוחד.

4.אני רואה שהלוח שהבאת עולה כ150 שקל בערך פחות מלוח האם שהיה במפרטים המקוריים.האם זה לא יפגע בביצועי המחשב?איך כרטיס הקול המובנה של הלוח הזה?(אני רוצה שהוא ינצל את הרמקולים בצורה טובה)

-הלוח שהוא שם במפרט שלו נראה לי מצוין, אם כי לא הכרתי את הדגם הספציפי הזה קודם לכן. מידע עליו תוכל למצוא ב:

http://avs.amd.com/us-en/Home-Page/Best-of-Breed-Platform-Provide/Gigabyte-GA-MA69GM-S2.aspx

לגבי השאלה שלך עם כרטיס הקול שנמצא על הלוח אם, אין לך מה לדאוג, בלוח הנ"ל זה יספיק לך בהחלט.

5.אני יודע שבקטגוריית ה2.1 בקתציב זה הATP3 הם הטובים ביותר.אבל אני רוצה 5.1.אני בטוח שאהנה מאוד גם מהX530,אני לא אודיופיל.קודם היה לי sbs370 והם היו אחלה ומאוד אהבתי אותם אז זה בהחלט יהיה שדרוג.תאמין לי הX530 מספיקים לי.

6.חחח אני כבר הרבה זמן חולם על המחשב הזה וכשאני חולם עליו אני רואה אותו במארז מגניב עם חלון,ולא בקומפיוקייס מגעיל כזה :lol:

אם אמתח קצת את התקציב ואקח את המארז NZXT Apollo No Black(שנראה מדהים ד"א.איך הוא?מומלץ?האם הוא מתאים בכלל לפרט שהבאתי?) על איזה ספק 400W זול אבל יציב מחברה אמין תמליץ לי?

-אפולו הינו מארז מצוין וסטנדרטי לחלוטין, הוא יפה וטוב, ואם אתה חובב של הוא יהיה טוב בשבילך.

לגבי ספק אני אענה בשאלה הבאה.

6.האם ספק 400W בכלל יחזיק 8800?

-תשמע, כולם היו רוצים ספק זול ואיכותי, אישית אני חושב שספק זה משהו שקונים לאורך זמן ואני הייתי ממליץ לך על ספק מודולרי אנרמקס ליברטי 400 וואט, אבל הוא לבדו עולה 400 ש"ח. אולי כדאי לך לחשוב על אופציית Sonata III שהוא מארז יפה (לדעתי), אומנם ללא חלון אך מגיע עם ספק 500 וואט של , כדאי גם שתדע שלא הוואט הוא מה שחשוב אם כי האמפראג'.

7.עכשיו אני רואה את הקטע עם הדיסק קשיח...האם פשוט בטעות לא כללת אותו שם אבל הוא כלול במחיר או ששכחת אותו לגמרי(ואז זה תוספת של כמה מאות שקלים,למפרט הזה שכבר די חורג מהתקציב שלי :()

אני מסכים איתך שהמפרט שלו חורג מהתקציב שלך, זהו תקציב שלא כ"כ קל לעבוד איתו, במיוחד לצרכים שהצגת שהינם צרכים מאוד דורשניים לעתיד.

אממממ זהו לבינתיים.תודה רבה לכל העונים! :yelclap:[br]פורסם בתאריך: 13.11.2007 בשעה 23:12:24

כן הבנתי שהX1950 יותר טוב קצת במבחינה גרפית אבל הוא לא תומך DX10 מה שאולי לא הכי משנה עכשיו אבל יהיה יותר משמעותי בעתיד,ואני מעוניין לחשוב קדימה פה.אני לא הולך לקנות כרטיס מסך חדש עוד שנה...אז אולי עדיף בכל זאת 8600 למרות שהוא נחות קצת מבחינה גרפית במשחקים?

ביקשת תשובות לשאלות שלך ואני מקווה שסיפקתי לך אותן.[br]פורסם בתאריך: 14.11.2007 בשעה 00:20:10

נתת סך הכל תקציב של 5030 ש"ח למחשב למטרת משחקים, סרטים וסדרות, ושימוש יום-יומי כלומר אינטרנט וכדומה.

המפרט התקציב הנ"ל חייב לכלול ומסך.

לא קל במיוחד אני חייב להסכים, כי ביקשת מחשב שיהיה טוב במיוחד למשחקים עתידיים.

בניתי לך מפרט על אף העובדה שלא רצית מפרטים נוספים. המפרט שלי חורג בכ375 ש"ח מהתקציב שהצבת אך הינו בעל פוטנציאל OC חביב, מארז כמו שרצית, וכרטיס מסך שאני אישית ממליץ עליו מאוד בחום.

יש לך אפשרות לרדת במחיר על ידי החלפת המארז למארז פשוט יותר.

לגבי הרמקולים והמסך, אין לך לדעתי צורך ברמקולים אחרים, אלה יהיו לך מצוינים ובמחיר לא רע בכלל. המסך גם כן יענה על הצרכים שלך, לפי שימושי המחשב שרשמת אינני ממליץ לך לקחת מסך רחב, אם כי זה לא חד משמעי, כלומר נתון לשיקול דעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים Athlon 64Bit AM2 4200 DualCore OEM AM242DCT ₪ 383 1

לוחות אם Gigabyte MA69GM-S2 GMA69GMS2 ₪ 414 1

מארזים NZXT Apollo No PSU Black ₪ 390 1

קירור למעבד Arctic Cooling Freezer 64 Pro ₪ 117 1

ספקי כוח FSP Basic SI 450W ATX450-PNR 120mm + Satax3 PCI-E P.PFC ₪ 216 1

זיכרונות Transcend 2GB (2x1GB) DDR2-667 CL5 ₪ 260 1

קשיחים למחשבים שולחניים WD 250GB SATA II 16MB WD2500KS ₪ 404 1

כרטיסי מסך Biostar 8800GT G92 512MB DDR3 DualDVI Retail ₪ 1419 1

צורבים Samsung DVD-RW S203B Sata Black Dual Layer X20 S203B ₪ 165 1

מסכים SAMSUNG 19" LCD 941BW 4MS Wide DVI New Design ₪ 1190 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ₪ 5369

האם הכללת ה8800 במפרט שווה את הפגיעה ברכיבים האחרים?

במפרט הזה חזרת לAMD 4200 וגם הזכרונות מחברה פחות טובה שאפילו לא מוזכרת ברשימת החברות המומלצות(פה בפורום) שמייצרות RAM,וברשימה יש איזה 7 חברות :-\.

האם הירידה בנתונים אלה לא תפגע באשר פעולות המחשב?נכון שמשחקים יפעלו יותר טוב כמובן כי במשחקים צוואר הבקבוק הוא בכרטיס מסך,אבל בשאר הפעולות של המחשב,איך המעבד הזה יתפקד לעומת 4800 או אפילו 5000?

בקשר למסך(talje זה בחלקו תשובה למה שאתה שאלת):

כן אני מודע לכך שהוא הציע לי מסך רחב.האמת לפי מה שהנבתי וזה גם סוג המסך שאני מחפש עכשיו לשימושים שלי רחב יותר טוב.למה?

1.אני צופה בהרבה סרטים וסדרות בפורמט רחב והמסך הוא יתאים להם בטבעיות וינצל אותם הרבה יותר טוב מאשר מסך בפורמט 4:3

2.כל המשחקים החדשים היו באים עם אפשרות WIDE ואני מניח שבקרוב זה יהיה הDEFAULT אז כנראה גם פה זה עדיף

3.שמעתי כל מיני תגובות שלעבוד עם מסך רחב זה נוח יותר כי יש יותר מקום על המסך כאשר הוא בפורמט הזה.

ובקשר להשוואות בין מסכים:

מי עדיף?

LG L196WTQ או 931BW ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה:

הבנתי שTMS מציעים OC בחינם כולל שמירה על אחריות הרכיבים.

האם כדאי להשתמש באפשרות זו?

עקרונית אני לא מוצא חסרונות אבל נראה לי ראיתי פה איפשהוא באיזה מאמר שעדיף לוותר על הOC הזה ואם רוצים לעשות אחר כך בבית.

עוד דבר שראיתי פה שזכרונות של Trascend(מקווה שזה הולך ככה) לא ממש מתאימים לOC.

קיצר האם לבקש או לא?

ובבקשה תענו על השאלות האחרות שלי 3 הודעות פה למעלה.עד עכשיו עזרתם כל כך...

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני אנסה לפשט כמה שאפשר,אף על פי שבדר"כ אני כותב די מסודר,עם סעיפים והכל:

שאלה לגבי המפרט האחרון שהוא הציע לי

במפרט הראשון שהוא הציע לי,זה שהוא שכח בו הארדיסק,הוא כלל בו מעבד 5000.כאשר הוא היה צריך להוסיף הארדיסק הוא ירד ל4200.

כמו כן,זכרונות RAM הם מחברת trascend שלפי הבנתי היא קצת פחות טובה מאחרות כגון Crosair,geil,G.skill ועוד כל מיני

השאלה היא בעצם זו:האם הכללת כרטיס מהסך gt8800 במקום GT8600 שהיה במפרט ההתחלתי שלי שווה את הפגיעה ברמת רכיבים האחרים?

האם הירידה בנתונים אלה לא תפגע באשר פעולות המחשב?

משחקים יפעלו יותר טוב כמובן כי במשחקים צוואר הבקבוק הוא בכרטיס מסך,אבל בשאר הפעולות של המחשב,איך המעבד הזה יתפקד לעומת 4800 או אפילו 5000?

שאלה בקשר למסך

(talje שאל אותי האם אני מודע לכך שהוא הציע לי מסך רחב ואמרתי שכן ואף אני מחפש מסך בפורמט הזה.היתרונות שאני רואה במסכים האלה הם:

1.אני צופה בהרבה סרטים וסדרות בפורמט רחב והמסך הוא יתאים להם בטבעיות וינצל אותם הרבה יותר טוב מאשר מסך בפורמט 4:3

2.כל המשחקים החדשים היו באים עם אפשרות WIDE ואני מניח שבקרוב זה יהיה הDEFAULT אז כנראה גם פה זה עדיף

3.שמעתי כל מיני תגובות שלעבוד עם מסך רחב זה נוח יותר כי יש יותר מקום על המסך כאשר הוא בפורמט הזה.

האם לפי דעתכם עדיף מסך בפורמט רגיל ואם כן,למה?

ושאלה בקשר להשוואה בין מסכים(שאולי מתאימה יותר לפורום LCD אבל אם אני כבר פה..):

מי עדיף?

LG L196WTQ או 931BW ?

אה ולגבי המפרט הסופי,אני עובד על זה עכשיו....אגיע למסקנה בחצי שעה הקרובה מקווה.מנסה להוריד את המחיר כמה שפחות כי גם ככה חרגתי בהרבה מעבר למה שרציתי.עכשיו אני אצטרך לבקש מההורים שלי איזה 1000 שקל,לא משהו שהייתי מעוניין בו במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, הייתי מחכה טיפה במקומך, האינטואיציה שלי אומרת שבקרוב יחולו ירידות מחירים משמעותיות שיאפשרו לך לקנות מפרט הרבה יותר חזק בתקציב דומה לשלך.

לגבי OC, אם אתה הולך על תוותר. אם אתה בוחר במעבד , וקירור נאה, תבקש OC, אני לא רואה שום סיבה לא לעשות את זה.

לגבי Transcend, אין לך מה לדאוג, הם בסדר גמור, אני מרכיב הרבה מפרטים איתם והם בסדר גמור, לפעמים המחיר גורם להם להיראות מעפנים, אל תתייחס לזה אלא להיפך, תהנה מהמחיר הזול והתמוה (גם לדעתי) שלהם.

לגבי כרטיס מסך, אם יש בפניך האמצעים, תלך על ה8800GT (וכן הוא שווה ירידה בשאר הרכיבים) אבל שוב, אינטואיציה שלי אומרת שתחכה עוד מעט, משהו כמו חודש ותחוש בירידה במחיר. אם אתה מחליט לא ללכת על ה8800, תלך על x1950Pro ולא על ה8600 בשום פנים ואופן.

לגבי המסך, תלך על מסך רחב, רק רציתי לבדוק שאתה מודע למה שמראים לך ושלא תתבאס אח"כ. תבדוק אם יש אפשרות לקנות בתקציב שהצבת מסך רחב של 20 אינטצ', אם לא, 19 יהיה גם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...