התלבטות בין 2 מפרטים בתקציב 3300(ללא ציוד היקפי) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 מפרטים בתקציב 3300(ללא ציוד היקפי)

ArielBiMBa

Recommended Posts

טוב טל תודה רבה על כל העזרה,וכמובן תודה גם לאחרים :xyxthumbs:

אז אתה צופה ירידת מחירים תוך חודש-חודש וחצי?מקווה שבאמת זה יתרחש.

אני כנראה בכל מקרה אחכה חודש עם הרכישה מכיוון שפשוט אין לי את התקציב המתאים לקנות את מה שאני רוצה :nixweiss:.במידה ותהיה ירידת מחירים או תוך חודש וקצת אצליח להשיג איכשהוא 1000+ שקל ואז יהיה לי יותר נוח לבקש מההורים 400 שקל ככה,אני לא יכול לבקש מהם 1400.

המפרט שאני אקנה ברגע שיהיה לי את המזומנים הדרושים יהיה:

(תראו איזה דף וורד יפה ומסודר הכנתי לעצמי...מעניין כמה זמן הוא יירקב במחשב עד שיהיה לי שימוש,בתקווה בקרוב)

מחשב חדש:

מפרט המחשב:

יקנה בחנות TMS:

שם חלק: סוג מחיר

מעבד Athlon 64Bit AM2 4200 DualCore OEM AM242DCT 383

לוח אם Gigabyte MA69GM-S2 GMA69GMS2 414

מארז NZXT Apollo No Black 390

קירור למעבד Arctic Cooling Freezer 64 Pro 117

ספק כוח FSP Basic SI 450W ATX450-PNR 120mm + Satax3 PCI-E P.PFC 216

קירור למארז Glacialtech 120mm Case Fan Entering Bearing 18dba 36CFM 24

זיכרון RAM Transcend 2GB (2x1GB) -667 CL5 260

דיסק קשיח WD 250GB SATA II 16MB WD2500KS 404

כרטיס מסך Sparkle 8800GT G92 512MB DualDVI Retail 1460

צורב LG H62NK -RW Dual Layer Sata Black 175

מקלדת LOGITECH Media Keyboard 96

עכבר מיקרוסופט אופטי שחורbasic - 40

הרכבה הרבה ובדיקות מעבדה למחשב חדש מעל 3000 ש"ח 5

סה"כ אחרי 2% הנחה למזומן או העברה בנקאית 3904

פרטי חנות:

צפון : רח דבורה 9, קרית מוצקין, 04-8707585 (רב-קווי), שעות פעילות 09:30-19:30 בימי חול ו09:30-14:30 בימי שישי וערבי חג.

במקום מעבדה + חנות פיזית לרכישת מוצרים במקום.

מסך + רמקולים:

יקנה בחנות אייבורי מחשבים

פרטים: סניף חיפה, העצמאות 104 חניה חופשית. טל': 04-8554444

שם חלק: סוג: מחיר:

רמקולים LOGITECH X-530 439

מסך Samsung 206BW 20.1" 2MS 1:3000 DVI Wide Screen DCR 1300

סה"כ מחיר במזומן 1739

סה"כ מחיר לכל המחשב: 5646

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בא לך, כשאתה מתקשר להזמין מTMS תגיד שטל עזר לך עם המפרט, ותרשום כאן כשהזמנת, אני סביר להניח אהיה זה שיבנה לך את המחשב :P.[br]פורסם בתאריך: 15.11.2007 בשעה 01:25:55

הייתי מחליף את הלוח ששמת בלוח הבא:

Gigabyte M61P-S3 AM2 GM61PS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נמצא בסניף של מוצקין?

אני כנראה לא אתקשר אלא אקפוץ לשם בעצמי,זה לא כזה רחוק(רבע שעה נסיעה) ואולי אוכל להשיג עוד קצת הנחה גם(בתקווה חחח).

אז אם אני ארשום פה יום לפני שאני אבוא ואתאם איתך ביקור :lol:...למרות שאני בטוח שגם שאר המוכרים יעזרו לי.

בכל מקרה,ייקח קצת זמן עד שאני אקנה את המחשב,לצערי....אני כל כךךךךך רוצה מחשב חדש :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני בסניף של מוצקין ובטח שיעזרו לך, כולם נחמדים :)

תשמע אני רואה שהגדלת קצת את התקציב שלך, מה דעתך על המפרט הבא:

מעבדים Intel Pentium E (C2D Technology) E2160 1.8Ghz 1MB FSB800 OEM ¤ 399 1

לוחות אם GA-P31-S3L Conroe Support GP31S3L ¤ 476 1

מארזים Apollo No Black ¤ 390 1

קירור למעבד Cooling Freezer 7 Pro ¤ 122 1

ספקי כוח FSP Basic SI 450W ATX450-PNR 120mm + Satax3 PCI-E P.PFC ¤ 216 1

קירור למארז Glacialtech 120mm Case Fan Entering Bearing 18dba 36CFM ¤ 24 1

זיכרונות Transcend 2GB (2x1GB) -667 CL5 ¤ 260 1

קשיחים למחשבים שולחניים 250GB SATA II 16MB WD2500KS ¤ 404 1

כרטיסי מסך Sparkle 8800GT G92 512MB DualDVI Retail ¤ 1460 1

צורבים LG H54NK -RW Dual Layer X18 SuperMulti Black ¤ 173 1

מקלדות Media Keyboard ¤ 96 1

עכברים אופטי שחור - BASIC ¤ 40 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 3000שח ומעלה ¤ 5 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ¤ 4065

אחרי הנחה 3984 ש"ח.

אתה מקבל מחשב מבוסס , כמעט אותו מפרט כמו שלך רק עם הסבה זריזה לאינטל. לדעתי אתה מקבל מחשב יותר טוב עם אופציה לאוברקלוק (המהרה) שתוכל לבקש שיעשו לך בחנות.

אם אתה שואל אותי, זה יותר משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגדלתי את התקציב זה מה שיצא בסוף....עם הדברים שרציתי+מה שהמלצתם לי פה

אני מבין שלמעבד הזה של יש פוטנציאל יותר גדול לOC,אבל אם רוצים לעשות OC טוב צריך גם יותר נורמלי למעבד = עוד כסף.

מה שגם שOC(לפי מה שהבנתי) דורש קצת יותר חשמל(הספק) וביחד עם הGT8800 אני כבר לא יודע אם ה450W יספיק לי.ככה שאם צריך לשדרג ל500W = עוד כסף.ובאמת שאני כל הזמן מעלה ואין לי ממש מאיפה להביא את הכסף....הכל פה תיאוריה בגלל המחיר שיצא לי לעומת מה שיש לי והופך להיות פחות ופחות ריאלי בשבילי עם כל שקל שנוסף למפרט.

מה גם שאין לי מושג לאיזה מהירות הם מגיעים עם המעבד עם הOC שהם עושים חינם.המעבד הוא במקור 1.8,אז אם הם יעשו אותו 2.3 אז הוא יהיה חזק ממש בקצת מה4200 אבל קצת פחות יציב בגלל הOC.קיצר הכל נכנס לפרופורציה פה.

ועוד דבר שראיתי וציינתי אותו קודם לגבי הזכרונות של Transcend ,ראיתי פה בהרבה מקומות שהם סבבה ויציבים וכל זה,אבל לא מתאימים לOC.אז גם זה נכנס לשיקול.

טוב אני אמשיך את הדיון מחר בצהריים,חייב לעוף לישון.

לילה טוב :)

נ.ב:עכשיו שמתי לב לעדכון של ההודעה הקודמת שלך.למה להחליף את הלוח?במה הלוח שאתה הבאת יותר טוב מהלוח שנמצא במארז המקורי שלי?וכמה עולה הלוח שאתה הבאת?(אין לי כוח להסתכל עכשיו אני כל כך עייף חחח)

אני כבר אראה את התגובה מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את השיקולים שלך, אם ככה אז באמת תחכה עד שיהיה לך הכסף ביד, בנתיים המחירים יורדים, תהנה מזה :P

לגבי הלוחות, הלוח שאתה שמת הינו לוח Micro ATX. הלוח שאני שמתי לך יהיה לך טוב לא פחות (לא זכור לי שביקשת משהו מיוחד שיהיה בלוח) ועולה בדיוק אותו מחיר, 414.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ראיתי שהם עולים אותו דבר,אבל מה היתרון בלוח שאתה הבאת עכשיו על פני הלוח במפרט בהודעה הקודמת שלי?

אין לי מושג מה זה Micro ATX,אני לא מבין גדול בדברים האלה,אתה יכול להסביר אולי?

הלוח שבמפרט שפרסמתי לא אני שמתי אותו,זה לוח שהוצע לי פה ואתה גם אמרת שהוא סבבה לפי המאפיינים שלו.אז מה עדיף בלוח שהבאת עכשיו?

ועוד דבר קטן לגבי לוחות..הסתכלתי בעוד לוחות בטווח המחירים שלי(עד 420 נגיד) ואף בטווח גבוה יותר ולא ראיתי אף לוחות שכתוב במפרט שלו תמיכה בDDR3.

האם יש כאלה במחיר עד 420?הכל כמובן במחשבה קדימה למרות שנראה לי שאם אני בעתיד אגדיל ל4MB RAM זה לא ייפול במהירותו מ2MB RAM .

אבל שוב בכל הנושא הזה אני די :s05:...בגלל זה אני מרכיב מפרט פה ולא לבד חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיתי ממליץ לך להחליף את הספק ל COMPUCASE 400TRT, אני לא מכיר את הספק הזה של FSP והוא עלול להיות חלש מידיי שכן זאת הסדרה הכי זולה של FSP = BASIC SI

לגבי ה OC, אני לא חושב שטל או מישהו אחר בחנות שם יכול להגיד לכמה הם יגיעו עם המחשב כי זה תלוי במעבד שתקבל. אבל רוב ב2160 מגיעים ל2.7-3.0גיגה בלי בעיה, שזה שיפור משמעותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה שם בכוונה,כי הוא זול,אך עם זאת אמין(לפי מה שאמרו פה).

איזה קירור צריך לשים כדי שהמעבד יהיה יציב אחרי OC ל2.7 ומה ההספק המינימלי שאצטרך עם OC ל2.7 ו8800GT?

עוד שאלה,האם OC מקצר את חיי המעבד(גם אם המעבד מקורר כמו שצריך)?

בקשר לOC שעושים בחנות,הם פשוט עושים...עד מתי?הרי יש גבול איפשהוא...איך הם יודעים מתי להפסיק?בודקים מתי המחשב מרסט ומקטינים לאפשרות הקודמת בביוס(זה מתוך מה שהבנתי בערך על איך עושים OC)?

אולי יש לחנות מדיניות על הOC שהם בחינם,וחוץ מזה זה מעבד מוכר אז אני מניח שהם עשו לו OC לא מעט פעמים בעבר.קיצר ברגע שהוא יראה את זה יש מצב שטל יוכל לתת לי תשובה(דרך אגב טל אם אתה קורא את זה ולא יכול לתת לי תשובה,בבקשה תכתוב זאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה שם בכוונה,כי הוא זול,אך עם זאת אמין(לפי מה שאמרו פה).

לא יודע כמה מומלץ הספק הזה, אישית לא יצא לי לראות אותו בפעולה, מה שאתה צריך לבדוק זה את האמפר שלו.

איזה קירור צריך לשים כדי שהמעבד יהיה יציב אחרי OC ל2.7 ומה ההספק המינימלי שאצטרך עם OC ל2.7 ו8800GT?

פריזר הוא קירור סבבה ופשוט, שקט ויעיל. תוכל לבצע איתו אובר קלוק פשוט ביותר. בשביל יותר רציני תאלץ לקנות ביג טייפון או וי1.

עוד שאלה,האם OC מקצר את חיי המעבד(גם אם המעבד מקורר כמו שצריך)?

בקשר לOC שעושים בחנות,הם פשוט עושים...עד מתי?הרי יש גבול איפשהוא...איך הם יודעים מתי להפסיק?בודקים מתי המחשב מרסט ומקטינים לאפשרות הקודמת בביוס(זה מתוך מה שהבנתי בערך על איך עושים OC)?

מכניסים נתונים הגיוניים ורואים אם המחשב יציב, ממשיכים לעלות או לרדת איתו לפי בדיקות יציבות וטמפרטורה שעורכים.

אולי יש לחנות מדיניות על הOC שהם בחינם,וחוץ מזה זה מעבד מוכר אז אני מניח שהם עשו לו OC לא מעט פעמים בעבר.קיצר ברגע שהוא יראה את זה יש מצב שטל יוכל לתת לי תשובה(דרך אגב טל אם אתה קורא את זה ולא יכול לתת לי תשובה,בבקשה תכתוב זאת)

תראה, זה מאוד קשה לבנות מחשב למשחקים רציניים בתקציב הזה. אולי כדאי שתחכה מעט, המחירים ירדו מעט ואתה תוכל בנתיים להסתדר קצת עם הכסף שלך מכיוון שאמרת שגם את הסכום הנוכחי יהיה לך קשה להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...