קיבלתי את הפיליפס 200W6CS, חוות דעת - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את הפיליפס 200W6CS, חוות דעת

yossi_s1

Recommended Posts

נראה לי שזה חריג הבריחת אור הזו, גם המסך שהחלפתי היה בריחת אור מצד ימין למעלה.

לגבי הכבל DVI גם לי זה נראה מוזר שהוא מחובר למסך , כשהגעתי לשם שאלתי את הטכנאי על זה והוא אמר שכולם באים ככה.

ובאמת המסך השני שפתחתי גם היה מחובר לו כבל DVI.

נראה לי שהצבעים אצלי טובים , אולי המסך צריך קצת כיול... אני לא טוב בזה.

תנסה משהו, תכנס לMENU ו COLOR

תראה מה יש לך שם? במסך הזה , הברירת מחדל היא ORIGINAL COLOR.

במסך שהחלפתי היה 6500K (או משהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבלי שמחוברים למסכים מהקופסה אינם משהו יוצא מגידרו. גם אני קיבלתי את ה-2407WFP כשהוא מחובר לכבל VGA.

אני ממליץ לך לקבל את הצעת Moo להתרשם מהמסך שלו. ברוב המקרים אחידות התאורה ושיעור זליגות התאורה הם שונים בין דגמים זהים לחלוטין . אם יתברר לך שהשוני גדול למדי אני חושב שתהיה לך עילה מוצדקת להחלפה לדגם זהה במעבדת היבואן שגם ייבדק אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סקירה של המסך בflatpanels.dk ויש שם , יש פחות זליגה אבל עדיין יש ברמה שרואים והיא עלולה להפריע.

בכל מקרה עם המסך הנוכחי אני לא נשאר, או שאני ינסה להחליף או להחזיר, הבעייה שאין לי זמן. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים מתעקשים עדייין על מסכים של חברות אחרות....רק 226BW של סמסונג גם 1800 שקל גם TN שזה מצוין למשחקים

גם 2 MS וכמובן ניגודיות 1:1000

ונחשו מה ללא בלידינג פיקסלים שרופים ושאר החולירות...ראיתי אותו מול והצבעים הרבה יותר חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונחשו מה ללא בלידינג פיקסלים שרופים ושאר החולירות...ראיתי אותו מול והצבעים הרבה יותר חיים

בלידינג זו בעיה בהרכבת המסך - למעשה התיקון לא מסובך צריך לבודד טוב יותר את הנורות ראיתי פעם פוסט של מישהו שעשה את זה עם איזוליר-בנד אבל אני ממליץ לא לעשות את זה לבד

פיקסלים שרופים יש גם בסמסונג הבעייה היא שרוב מי שקונה מסכים כאלה בכלל לא מודע לבעייה.

האם תוכל לומר איפה ניתן לראות את הסמסונג והדל זה לצד זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זמן תגובה ומריחות הפיליפס גם לא מדהים, אם אני מזיז את העכבר מהר על רקע שחור הוא הופך להיות שחור, בגלל שהפיקסלים לא הספיקו לחליף צבע.

וזאת לא הדוגמא היחידה, אם אני עובר נגיד מעמוד צבעוני לעמוד לבן אז במעבר ניתן לראות שאריות של העמוד הקודם.

הבעייה של הסאמסונג היא הכתב, הסתכלתי עליו ויש לו את אותה בעייה שיש לסאמסונג שלי, הכתב לא חד או שאם הוא כן אז הוא מוזר כזה, לא ממש יודע איך להגיד אבל ניהיה מסביבו טיפה אדום ירוק וכחול, והוא נראה לא ישר.

את הסאמסונג ואת הדל תוכל כנראה לראות בLCDTV בפ"ת

נגיד והחלפתי מסך לאחד בלי בעיית הבלידינג, אתה חושב שגם הצבעים ישתפרו או שזה לא קשור? כי כרגע הצבעים חיוורים ובהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי בדקתי אצלי, אין שום BLEEDING כפי שאתה מתאר -> יתכן ונפלת על מסך לא תקין.

אני מציע שתחליף אותו או שתבקש לבטל את העיסקה.

לגבי ההגדרות אצלי:

בהירות: 40

קונטרסט: 44

כל השאר ע"פ הגדרות ברירת המחדל, כפי שאמרתי אצלי אין את התופעות שאתה מתאר ועוד אנשים פה בפורום קנו את המסך ומאוד מרוצים.

צר לי שלא שמתי להמחשה, המצלמה שלי קצת דפוקה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אני מחזיר את המסך.

אצלי בהירות וקונטרסט היו על 50

כל שאר ההגדרות רגילות.

לגבי , הוא נראה בסדר אבל שוב השחור מאוד בהיר והצבעים חיוורים ובהירים, זה מאוד בולט כשאני רואה דרך הכרטיס , לעומט המסך השני ששם רואים הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה יוסי, אין טעם להתבאס (במיוחד שאתה יכול לבטל) זה רק מסך ...

הפעם תבדוק טוב לפני שאתה קונה, תתעקש לראות את המסך -> אתה לא יכול להישען רק על המלצות, לכל אחד מפריע דברים שונים ויתכן שלך יראה מסך מצויין ולאחר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב100%, ואני לא מתבאס, סך הכל לפיליפס יש פוטנציאל, התמונה מאוד חדה וטובה, אבל כנראה בגלל פס ייצור לא איכותי הייתה זליגת אור רצינית וצבעים לא טובים.

הבעייה שזה לא פשוט לי לעבור מקום מקום ולהתחיל לבדוק מסכים, אין לי זמן ואני גם לא כל כך , ואם כל כך הרבה מסכים בשוק צריך המלצה כלשהיא.

אני עכשיו צריך לחפש.

LCDTV נמצאים קרוב אלי, אני ילך לראות שם את הדל למרות שהם מוכרים אותו במחיר יקר בשבילי (2420 שח) ובדרך אני אבדוק עוד כמה מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60 כמובן, הרי ב LCD אין ריצוד ואין צורך לשים על יותר מ 60.

איך אתה מחבר את המסך ? VGA/DVI ?

אם DVI ולא רואים טוב ברזולוציה הטבעית 1680X1050 @60HZ אז יש משהו לא בסדר בכרטיס מסך שלך או בדרייברים שלו.

אם VGA, תנסה לבצע AUTO AJUST לתמונה (כפתור במסך) ותראה אם זה מסתדר.

הדלקת את ה CLEAR TYPE ?

ליוסי, תנסה את פנדה (אמנם החנות בקיסריה) אבל היא חנות טובה והמסך שם מאוד זול ובמלאי -> רק 2150 שקל:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=16194&PHPSESSID=1ab7132f692845d5dab55a15e5294743

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...