קיבלתי את הפיליפס 200W6CS, חוות דעת - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את הפיליפס 200W6CS, חוות דעת

yossi_s1

Recommended Posts

היום קיבלתי מניר טק את המסך, הגיע תוך 3 ימים שזה יפה.

שילמתי עליו 1500 שח כולל משלוח עד הבית שזה מחיר לא רע.

חיברתי את המסך והנה מה שאני יכול לספר:

קודם כל המסך מאוד(!) איכזב אותי, לצערי אין לי אז אני ינסה להעביר את מה שאני רואה במילים.

הפעלתי את המסך וישר היה ניתן לראות את תאורת הLCD שזולגת אל כל המסך, אין איקס או מהצדדים, התאורה מלבינה את כל המסך.

הדבר הזה גורם לשחור להיות מאוד(!!!) בהיר השחור כלל לא נראה שחור.

נסיתי להוריד בהירות וזה לא עזר.

לאחר מכן הבאתי את מסך הTN(!) שלי כדי להשוות קצת, וכאן הבנתי שכל הנאמר בפורום על פאנלים הוא שטות אחת גדולה (להזכירכם הפיליפס הוא VA)

הצבעים במסך הTN הרבה יותר טובים מבפיליפס, הם נראים חיים יותר בזמן שבפיליפס הם נראים מאוד חיוורים, בהירים, וגם אדום למשל נראה טיפה כתוב ולא ממש אדום, כמו כן הלבן בפיליפס לא נראה כל כך לבן, יש בו מעט צבע והשחור בTN נראה הרבה הרבה יותר טוב ושחור.

ועכשיו זווית צפייה, זווית הצפייה הרבה(!) יותר טובה בTN, אומנם הפיליפס בזוית קיצונית הצבעים לא משנתים, אבל בזווית כזאת גם ככה לא רואים כלום משום מסך כי היא צדדית מדי, אני מדבר על זוית שכן יכול להיות שתיהיו בה בזמן צפייה.

מה שקורה בפיליפס לא צריך להיות בזווית כלל, אני מסתכל ישר על המסך ומה שקורה זה שבצדדים השחור בהיר יותר לעומט המרכז, אם מטים קצת את הראש הצידה כדי ליצור זוית כל המסך הופך ללבן שכנראה מגיע מהתאורה של המסך.

היתרון של הפיליפס הוא שטקסט נראה הרבה יותר טוב מבמסך TN שלי.

בקיצור, לאחר שראיתי את הסאמסונג 22 הייתי ממליץ ללכת עליו ולא על הפיליפס!

עריכה:

צירפתי תמונה שמצאתי באינטרנט אשר ממחישה את מצב התאורה והשחור.

אשמח לתגובות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטקסט נראה מצויין, וזה משהו שהפריע לי בTN

השימושים שלי הם הכל, טקסט סדרות ומשחקים.

למה צפיתי? כולם פה אומרים שההבדל בצבעים בין מסכי TN לVA הוא עצום, אז חשבתי שלפחות יהיה שיפור קטן, ואם זה היה משתווה לTN לא הייתי כל כך מאוכזב.

אבל לא! ההפך! בTN רואים הרבה יותר טוב, ולהזכירך מסכי TN הרבה יותר זולים.

הTN שלי לא עלה יותר, ובכל זאת הוא טוב יותר.

בצפייה דרך הכרטיס בכלל יש הבדלים גדולים, הצבעים כל כך גרועים בפיליפס והשחור כמעט לבן.

אני מאוד לא ממליץ על הפיליפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ה931BF שלך ממש גרוע?! חשבת על זה?

המסך גרוע בכל דבר אפשרי, ניגודיות, צבעים חיוורים ובהירים, זליגת אור שמשתלטת על כל המסך.

אני לא בטוח שהמסך דפוק, אבל נראה, אני אולי ינסה להחליף למסך אחר, אני לא ממש רוצה להישאר איתו.

אפילו אחותי שלא מבינה כלום ישר ידעה להגיד מה לא בסדר במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני חיברתי את הפיליפס... (yossi_s1 - הזהרת אותי מאוחר מידי)

אולי צריך כיול אבל אני מסכים עם yossi_s1, עשיתי בדיקה, ויש זליגת אור - השחור הוא לא שחור...

אפילו הטקסט כאן לא שחור...

איפה ניתן למצוא הסבר איך לכייל את הצבעים כאן?

תפסיקו להמליץ על המסך הזה, איך יכול להיות שזו התגובה השלילית הראשונה שאני רואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי לשנות הגדרות צבע במסך ובדריברים, ועדיין לא הצלחתי להגיע לתוצאה טובה יותר.

אני מעוניין להחזיר את המסך, זו פעם ראשונה שאני מחזיר מוצר ואני לא בקיא בעניין, אשמח אם מישהו יגיד לי בדיוק את התנאים שמגיעים לי בעת החזרת מוצר, כאן או בפרטי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה פיקסל שרוף/תקוע,זה לא משנה, שלי הגיע בלי.

בכל מקרה האחריות מכסה החל מהפיקסל הראשון בשבוע הראשון ככה שאתה יכול להחליף, אבל אם באמת המצב של המסך שלך דומה לשלי הייתי מחזיר ולא מחליף.

ושוב, אני מעוניין לעשות את זה מהר, אז כל מי שיכול להאיר את עיני לגבי הזכויות שלי בהחזרת מוצר אשמח אם יעשה זאת, באתר שלהם כתוב תוך 14 יום בתנאי שלא נפתחה האריזה ולא היה כל שימוש במוצר, כמו כן יש 5%או 100 שח דמי ביטול הזמנה , הנמוך מבניהם.

זה מה שכתוב באתר, אבל אני מעוניין לדעת מה החוק בנושא הזה, מה הזכויות שלי בהחזרה ללא קשר לתקנון שלהם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים דבק ותגיד שלא פתחת...

5% מ 1500 זה 75 שקל, נראה לי שאם אתה לא רוצה את המסך , תשלם את הסכום בלי לשאול יותר מידי שאלות.

לא מאמין שוותרתי על הסמסונג 22 אינץ בשביל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קיבלת מסך לא תקין, יש לי את המסך הזה בבית ואין שום זליגת אור ולא בטיח.

יש מעין אפקט X חלש מאוד שבקושי נראה לעין בזמן שהמסך מציג תמונה שחורה.

איזה אדום נראה כמו כתום ??? על מה אתה מדבר ?

אולי אתה עובד על בהירות וקונטרסט מאוד גבוהים ? אולי שינית את הצבע מ 6500K (ברירת המחדל) למשהו אחר ?

אין שום סיכוי שהמסך הזה יציג תמונה נחותה ממסך TN, יש לי בבית VX2235WM שלא מתקרב לנעליים של הפיליפס הזה.

תחליף את המסך ותבדוק שוב אצל היבואן בעת ההחלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנינו קיבלנו מסך לא תקין?

מה הסבירות? מאוד נמוכה.

האדום לא נראה כמו כתום, יש לו טיפה נטייה לכתום וזה אפשר לראות כשמשווים עם מסך אחר, במסך האחר האדום נראה הרבה יותר אדום והרבה יותר אמיתי.

הגדרות? סמוך עלי אני יודע להגדיר מסכים, וכרגע אני על ההגדרות הכי טובות שהצלחתי להוציא ממנו ועדיין לא רואים טוב.

ואני לא מעוניין לבדוק, מה אם יפתחו לי מסך ותתקבל בו אותה תמונה?

בכל מקרה אני ראיתי הרבה מסכים בחיים שלי והפיליפס באמת לא המצטיין שבהם.

אני מתקשר אליהם עכשיו נראה מה יגידו.

ןMOO אם אני יגיד שלא פתחתי אז מה הסיבה שאני מחזיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...