N95 8GB ייצא באורנג'? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N95 8GB ייצא באורנג'?

rani

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכול אופן הספקתי כבר להחזיק בלי להפעיל את 2 המכשירים ה W910i וה N95 8GB ומהרושם הראשוני על העיצוב אני יכול להגיד שהמקשים של W910i יותר מדי קטנים באמת כול הטלפון עוצב לאנשים בעלי אצבעות קטנות במיוחד אני מבין בגלל שרצו לעשות פה סליידר דק זה החסרון, אז תאכל'ס לחצנים מעצבנים.

לגבי הN95 8GB טלפון שמנמן ביותר,קצת קשה להחזיק ביד אחת כאילו צריך אשכרה לפתוח את כול היד בשביל להחזיקו, כמו אבן קצת, המקשים כמו הN95 הרגיל תאכל'ס התאכזבתי מהעיצוב של W910i אז אני חושב שאני ימשיך לחכות לN95 8GBכשיצא באורנג'. (מה לעשות אחד יצא שמנמן מדי והשני יצא קטן מדי=\)

המחירים לטלפונים האלו בחנות המסוימת בתל אביב היו W910i =2700 והN95 8GB ב4000 ככה שאני מאמין שאני ישיג אותו באחלה מחיר באורנג' בלי התחייבות ואחריות מלאה ולא במחיר ללקוח רגיל (קשרי עבודה..) :)

נו למה לשחק בקקה? מזה שאלות הקיטבג האלו

אתה לא תרגיש הבדל תאמין לי

העדיפות הגדולה ביותר שלי היא איכות המוסיקה, אז בשבילי זה לא בדיוק לשחק בחרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה טיפשי, שניהם מכשירים חדשניים מחברות גדולות שמתמחות בתחום המוסיקה בין השאר, אז כדי להרגיש את ההבדל באיכות צריך להיות אדיופיל בנשמה.

הרי זה לא שיש לך כרטיס קול או משהו, לשניהם יש שבבים רגילים של , ואני לא אתפלא אם אלה אותם שבבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

סבבה אני מבין על מה אתה מדבר, אבל גם התכוונתי לעוצמה שהוא משדר לאוזניות וכמובן גם איכות הרמקול על הרמקול. קח לדוגמא את הK800i יש לו רמקול חלש מW850i וששמים אוזניות אתה מרגיש עוצמה חלשה יותר גם כן. כמובן אבל שזה לא נושא לדיון. ולא עלה לי בראש בכלל ששניים משתמשים באותם שבבים אבל תודה על הידע שיש אפשרות כזאת.[br]פורסם בתאריך: 1.12.2007 בשעה 16:35:52

רציתי רק להוסיף שמסתבר שהW910i הסלולרי הכי טוב במוזיקה, בדוק באתר מסוים, הוא מציג את האיכות סאונד בכול הפרמטרים שקשור לאוזניות הכי טוב.

ורציתי לשאול 2 שאלות למי שיודע.

כשיצא הN95 8GB ה--A שלו הוא יותר מתקדם מהרגיל(GPS), במה?

והשאלה העיקרית: אני יוכל להסתכל במפות חופשי בלי לשלם או שאני יצטרך לשלם? (שזה השינוי בין הGPS-A?)[br]פורסם בתאריך: 26.12.2007 בשעה 16:26:59

מישהו?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה אפשרי, גם עם ה של הN95 העכשיו ובעצם, עם כל אחר שיש, יש פרויקט פתוח של מפת אבל הוא די עלוב ובכלל לא עבד לי על הפלאפון, כרגע, נכון להיום, התוכנות של החברות הסלולאריות הן הכי טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מה זה אאל''ט?

וכן ראיתי בואללה כתבה שסלקום הכריזה שהם ימכרו את הטלפון אצלהם אבל אני צריך באורנג'..

בכול מקרה מחר כנראה אני מקבל את הW910i חדש (בעקבות האחריות שלי..)

ואני שוקל למכור אותו ולקנות את הN95 8GB אבל אני לא מצליח למצוא מידע על תאריך היציאה שלו באורנג'..

התקשרתי הרגע ליורקום והם אמרו לי שהם יודעים שזה יושק אבל לא יודעים אצל מי ומתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...