N95 8GB ייצא באורנג'? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N95 8GB ייצא באורנג'?

rani

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבירורים אצל עובדים בחברות, המכשיר כרגע נמצא בבדיקות הן באורנג' והן בסלקום.

לאורנג' אני מאמין שיכניסו את הME כמו שעשו בעבר עם גירסאת הME של הN73.

לגבי אני לא כל כך בטוח משום שהם לא הכניסו את הN73 ME, אבל זה קרה בגלל קצת מכירות נמוך,

לעומת זאת הN95 מוכר יותר לפי מה שהבנתי, ככה שיש עוד סיכוי באופק.

*ותשנה את הכותרת ליותר עניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש השארה מתי הוא ייצא? כי אני מתלבט אם לקנות את הN95 הרגיל עכשיו או לחכות שייצא באורנג' הN95 8GB... כמו כן ההפרש מחירים קטן אז אין לי בעיה להשקיע עוד טיפה כדי לקבל את הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש השארה מתי הוא ייצא? כי אני מתלבט אם לקנות את הN95 הרגיל עכשיו או לחכות שייצא באורנג' הN95 8GB... כמו כן ההפרש מחירים קטן אז אין לי בעיה להשקיע עוד טיפה כדי לקבל את הטוב ביותר.

עדיין אין צפי אם הוא יגיע ומתי..

ולפי מה שהבנתי ההפרש הכספי הולך להיות די גדול. (1000 ש"ח +-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rani, דחוף לך להחליף מכשיר עכשיו? הME הוא גירסא הרבה (!) יותר מהירה מהרגיל, חוץ מזה מסך יותר גדול (פחות משמעותי) וכמובן 8GB.. אני הייתי מתבאס לרכוש מכשיר כל כך יקר, ולדעת שממש ברגעים אלה בוחנים את הגירסא היותר טובה שלו. האנשים שדיברתי איתם אמרו שרק לאחר שיסימו לבחון את המכשיר יחליטו מתי להשיקו. זה הרבה תלוי בכמות המכירות של המכשיר הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בגלל זה אני מעדייף לחכות... אני הכי שונא לקנות משהו חזק ולגלות שאחרי כמה שבועות יצא משהו יותר טוב...

(מה שקרה לי בזמנו עם ה6800 GT AGP רק שהוא התקלקל לי ואיכשהו הצלחתי ללחוץ עליהים מספיק ולהחליף לי אותו ל7800 GS החדש שייצא בזמנו. ובתוספת של רק 100 ש''ח בלבד קיבלתי אותו..)

בכול אופן התקשרתי ליורקום אמרו לי שהמכשיר כן יגיע לארץ, אבל יקח לו חודש בערך לצאת. ולא אמרו לי בהכרח שהוא יצא באונרג'... אני מאמין שכן.

כרגע אני עם K800i כך שלא תיהיה לי בעיה כול כך לחכות,למרות שאני צריך למכור אותו כבר למישהו, אני רק מחכה שיבוא למרכז שירות אחד חדש במסגרת האחריות... מקסימום אני ייעביר את הזמן עם טלפון ישן שאני ישיג.

תודה רבה על הפרטים בכול אופן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rani, דחוף לך להחליף מכשיר עכשיו? הME הוא גירסא הרבה (!) יותר מהירה מהרגיל, חוץ מזה מסך יותר גדול (פחות משמעותי) וכמובן 8GB.. אני הייתי מתבאס לרכוש מכשיר כל כך יקר, ולדעת שממש ברגעים אלה בוחנים את הגירסא היותר טובה שלו. האנשים שדיברתי איתם אמרו שרק לאחר שיסימו לבחון את המכשיר יחליטו מתי להשיקו. זה הרבה תלוי בכמות המכירות של המכשיר הנוכחי.

למה גרסת הME תהיה מהירה יותר?

הרי זאת אותה ואותו מעבד לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת לא גירסת ME זו גירסת 8GB.

וכן ראיתי באתרים מסוימים ביקורות על הטלפון ומסתבר שהוא יותר מהיר מהרגיל וכן תיקנו בו מספר באגים..

קח את הביקורת הבאה לדוגמא (ממש טובה!)

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Nokia_N95_8GB.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באגים למשל? יש לך איזה מקור שתוכל להפנות אותי אליו?

הוכחה חותכת אין לי, אבל לרוב כשיש בעיות מהירות בפון זה עניין של תוכנה, אז אם הוא עובד טוב יותר אז כנראה שתיקנו/שיפרו משהו בתוכנה... והסיכוי שישנו חומרה הוא דיי נמוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והסיכוי שישנו חומרה הוא דיי נמוך..

שינו את החומרה בו גם הוסיפו עוד 64 למכשיר עכשיו יש לו 128 וגם לפי הביקורת ששמתי קודם רשום שם שהוא בנוי טיפה אחרת מהרגיל ולא אני לא מדבר על המצלמה אני מדבר על הבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש עידוכנים? מישהו יודע כמה זמן נשאר לו לצאת?

וההבדל מחירים מסתבר לא יהיה גדול כי המחיר של הN95 "הרגיל" ירד, כך שהמחיר של 8GB יעלה בכמה מאות שקלים בודדים אני מעריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכחה חותכת אין לי, אבל לרוב כשיש בעיות מהירות בפון זה עניין של תוכנה, אז אם הוא עובד טוב יותר אז כנראה שתיקנו/שיפרו משהו בתוכנה... והסיכוי שישנו חומרה הוא דיי נמוך..

* 8GB internal flash memory

* Larger display (2.8", up from 2.6"), same pixel count (320x240), same resolution (142dpi vs 153dpi).

* slot removed

* Demand paging

* 128MB , up from 64MB

* 1200mAh battery, up from 950mAh

* Slider protecting camera lens removed to make room for the larger battery

* Cosmetic changes to media and front-panel buttons

* New model of handsfree/remote control, AD-54[15] (as opposed to AD-43[16] for previous N95 versions)

* Video recording is in mono opposed to stereo, in the original N95

* A-GPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...