N95 8GB ייצא באורנג'? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N95 8GB ייצא באורנג'?

rani

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^צודק, ולכן אני מאוד מקווה שגם סלקום תשיק גירסא משלה. סלקום נוגעת הרבה פחות במערכת הפעלה..

שאלה שקצת קשורה. נגיד ואני רוכש מכשיר מאורנג' שצרובה עליו גירסאת אורנג'. ואני צורב עליו גירסא ג'נרית בינלאומית, האם האחריות תיתבטל?

ואם אורנג' ישיקו אותו, אז הוא ימכר גם ביורוקום, הבעיה שביורוקום הוא יהיה יותר יקר, ולא יהיו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעשיתי את זה קרוב ל10 פעמים בסלקום. בתקופה שמהכשיר שלי היה חדש (w800) כל פעם הייתי פורץ את הגירסא שלו ושם שטויות, וכל פעם הייתי דופק את המכשיר מחדש :silly: , בהתחלה לא עלו על זה. אבל באחת הפעמים, הטכנאי יצא החוצה והתחיל לשאול אותי לגבי כל מידי דברים מוזרים שהוא ראה במכשיר, כמובן שהצלחתי להיתחמק מהכל, אבל אם לא אני בספק אם היו נותנים לי אחריות.

-- וניראה לי שעידכון גירסא דרך התוכנה של לא "מעיפה" את הגירסא של אורנג' ושמה אחרת, אלה פשוט מתקינה עידכונים..

**

ועוד שאלה שעלתה בי עכשיו, נגיד ואני קונה את המכשיר בUSA גירסא ג'נרית ופתוחה לחלוטין.

אני מגיע לאורנג' ומבקש לעשות שם ביטוח (זה אפשרי..) הם יצרבו לי עליו את הגירסא שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבל הולך על הטלפון הזה לא רק בגלל התיקונים אני פשוט רציתי את הN95 ואז הבנתי שתצא גירסה יותר חזקה ועם שידרוגים, לא בהכרח של התוכנה יותר הסתכלתי על החומרה.

בכול אופן אני מבין שאין עידכונים לגבי תאריך ההשקה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-- וניראה לי שעידכון גירסא דרך התוכנה של לא "מעיפה" את הגירסא של אורנג' ושמה אחרת, אלה פשוט מתקינה עידכונים..

כל עידכון קושחה מוחק את הקושחה הקיימת לגמריי ומתקין את החדשה

**

ועוד שאלה שעלתה בי עכשיו, נגיד ואני קונה את המכשיר בUSA גירסא ג'נרית ופתוחה לחלוטין.

אני מגיע לאורנג' ומבקש לעשות שם ביטוח (זה אפשרי..) הם יצרבו לי עליו את הגירסא שלהם?

אולי הם יבקשו, מה שבטוח שאתה תצטרך לשלם 100 שקל על בדיקה של המכשיר ישר על ההתחלה, ואז חודשית על הביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עידכון קושחה מוחק את הקושחה הקיימת לגמריי ומתקין את החדשה

אתה בטוח? אז אם אני עושה עידכון דרך הpc suite של , הגירסאת של הקודמת נמחקת לחלוטין?

אז מה הבעיה לעשות את זה תמיד ולהיפטר מגירסאת אורנג'? זה מוחק את הכל הכל הכל? כולל העברית, ותוכנות שהתקנתי בעבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנות כדאי שתמחק לבד אחרת יצוצו לך בעיות

עברית זה תלוי, אם על הפלאפון צרוב הקוד של העברית (אין קשר למקום שממנו הוא נקנה, גם אם הוא נקנה בחול, אין שום בעיה לצרוב עליו את הקוד לעברית, עיין בפוקט לקבלת מידע נוסף) אתה תקבל עברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעשיתי את זה קרוב ל10 פעמים בסלקום. בתקופה שמהכשיר שלי היה חדש (w800) כל פעם הייתי פורץ את הגירסא שלו ושם שטויות, וכל פעם הייתי דופק את המכשיר מחדש :silly: , בהתחלה לא עלו על זה. אבל באחת הפעמים, הטכנאי יצא החוצה והתחיל לשאול אותי לגבי כל מידי דברים מוזרים שהוא ראה במכשיר, כמובן שהצלחתי להיתחמק מהכל, אבל אם לא אני בספק אם היו נותנים לי אחריות.

**

חחחחח גירסה ג'נרית חחח הרגת אותי

הגירסה שנוקיה/יורוקום מוציאות הן הגירסאות הטובות ביותר (מן הסתם)

גירסאות של אורנג' וסלקום הן דפוקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? אז אם אני עושה עידכון דרך הpc suite של , הגירסאת של הקודמת נמחקת לחלוטין?

אז מה הבעיה לעשות את זה תמיד ולהיפטר מגירסאת אורנג'? זה מוחק את הכל הכל הכל? כולל העברית, ותוכנות שהתקנתי בעבר?

זה יסיר לך את האחריות מעל המכשיר ברגע שאתה תעשה את העדכון קושחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח גירסה ג'נרית חחח הרגת אותי

הגירסה שנוקיה/יורוקום מוציאות הן הגירסאות הטובות ביותר (מן הסתם)

גירסאות של אורנג' וסלקום הן דפוקות

כניראה שלא הבנת אותי, שרשמתי גירסא ג'נרית התכוונתי לגירסא שלא שייכת לשום חברה (סלולארית). הכינוי הזה "גירסא ג'נרית" מקובל בהמון פורומים בעולם.

ברוב המקרים גרסאות "הבסיס" הן הטובות ביותר, חוץ מאצל , ששם הכל זה סיוט ( :silly:)

זה יסיר לך את האחריות מעל המכשיר ברגע שאתה תעשה את העדכון קושחה.

אתה רציני? זה טמטום! סה"כ עדכון רשמי מהחברה מה סלקום\אורנג' עושות מזה עניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? זה טמטום! סה"כ עדכון רשמי מהחברה מה סלקום\אורנג' עושות מזה עניין...

זה כדי שאנשים לא יעשו את זה בעצמם, כי בהחלט אפשר לדפוק את המכשיר ככה... ואז הם יצטרכו לתקן או להחליף כל מכשיר בגלל שלקוח רצה לעשות "עידכון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...