פיצה האט מאחרת עכשיו, מגיע לי חינם\משהו ? תענו מהר - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצה האט מאחרת עכשיו, מגיע לי חינם\משהו ? תענו מהר

Dark Respect

Recommended Posts

חח אצלנו פיצה עולה 50 ומשלוח חינם [אני מוודא את זה]

ואז הוא מגיע בפואיט פונטו שלו עם המגש [ללא כיסוי מיוחד ולא כלום חח] ואני נותן לבחור שטר של 50 ש"ח

רק 50 - מחיר הפיצה - המשלוח חינם, אני בטח לא אתן טיפ בשביל פיצה שמגיעה חצי חמה חח

חוץ מזה, טיפ זה לא דבר הכרחי כך ש.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל המתלוננים על פיצות קרות, כמו שכבר אמרתי, הסיכוי שפיצה קרה תגיע ללקוח ברשת פיצה האט הוא נמוך מאוד, אני לא יודע מה הנהלים ברשתות אחרות, אבל בפיצה האט, זה כמעט ולא קורה.

בגלל זה, אני לא אומר שאם הפיצה קרה תבלעו וזה מה יש, תתלוננו, אין שום בעיה, אבל אל תוציאו את זה על השליח.

אין דבר יותר מעצבן מלקוח שצועק עליך, כשלא משנה מה הוא יגיד בסוף השיחה תצטרך להגיד לו להיתקשר לסניף, כי אתה, מהקטנוע בבית שלו, לא יכול לעשות שום דבר, אלא רק המנהל משמרת בסניף.

בנוסף, הרבה מהתאונות במשלוחים מתרחשות אחרי מריבות בין שליחים ללקוחות, אין דבר יותר מסוכן מליסוע על קטנוע בעיר כשאתה עצבני (חוץ מליסוע על קטנוע בעיר כשאתה עצבני ויורד גשם..)

בשם אלוהים, לקחתם ביטוי ועשיתם ממנו ספרטה.

אני לא הולך פיזית לבעוט בשליח אם דבר כזה קורה-

אני פשוט לא מקבל את הפיצה, כמו שאמרו פה.....

אני יודע שהשליח לא אשם, וזה גם תלוי במרחק מהסניף. העובדה היחידה שנשארת במקומה היא שפיצה קרה פשוט אסרב לקבל, זה הכל.

ואדון פיצה האט- STFU. ישר אתה לוקח הכל בלי פרופורציה.

ובאיזה "סניף" לא ישימו עלי זין? אני לא מזמין מהרשת מהשרת מפציצת המחירים הזו בכל מקרה.... ולמעשה, אני בכלל לא מזמין פיצה במשלוח.

שאני רוצה פיצה, אני-

1- מכין בבית

2- מביא מ******* (אני לא אנקוב בשם מכמה סיבות) בנשר, זה בכל מקרה קרוב לעבודה שלי וגם לעבודה של אבא שלי.

הפיצה גדולה בהרבה (יותר מ 7 ס"מ הבדל בקוטר, טרחתי לבדוק)

טעימה יותר

ועולה 2/3 ממה שהייתי משלם בפיצה האט על פחות תמורה.

STFU אתה יכול להגיד לחברים שלך, ואני בטוח שאתה מדבר עם חברים שלך בשפה הזאת גם כן.

פשוט ילד משועמם, אני בטוח שכשאתה מכין פיצה בבית אתה גם יושב על חיוך עצום של "דפקתי את המערכת" וחסכתי 50 שקל ואני אוכל את החרא הזה.

רק לפי ההודעות שלך בפורום אפשר להבין איזה סוג בן אדם עומד מולך, ווואלה, אני מרחם עליך, אחרי הכל, הפורום הזה זה בערך כל מה שיש לך.

אגב, זה שעבדתי בפיצה האט, ממש לא אומר שאני חושב שיש להם פיצה מעולה, שהמחירים הוגנים, או שום דבר כזה,

אני אפילו אפתיע אותך, יצא כבר שהזמנתי לסניף פיצה האט, כשעשיתי סגירה, דומינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וווווווווווווווואאווווווווווו.

אפס.

יש לך בעיות? אתה מוזמן להפנות אותן אלי בצורה מסודרת בכתב ונפתור את העניין.

עד אז, אני מבקש שלא תגיב לשום דבר שאני כותב פה.

TOMZ-

"דפקתי את המערכת"? לא.

שיש לי זמן, אני מכין פיצה בבית. למה? כי זה יותר טעים, יותר בריא, ואני שם בפנים כל מה שבא לי, לא בגלל חיסכון בכסף (40 שקל שילכו על פיצה זה לא מה שימוטט אותי כלכלית)

שאין זמן, אני מביא פיצה ממקום מסוים שבשמו כרגע לא אנקוב.

ומצחיק שקבעת לי פרופיל עפ"י 2 הודעות שלי בפורום כללי, שאחת מהן בכלל הייתה צורת התבטאות בלבד.

הפורום הוא כל מה שיש לי? אם היית קורא יותר מ 2 מההודעות שלי, היית יודע שיש לי "קצת" יותר. בין השאר, גם עבודה, קצת (הרבה) יותר טובה מעבודה בפיצריה....

את מה שהיה לי להגיד אמרתי, אל תגרור את זה לפסים אישיים. בסופו של דבר מה שיקרה זה שהדיון ינעל, וכולם יקבלו אזהרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה, עם כל הכבוד, הפיצה שתכין בבית אף פעם לא תהיה כמו פיצה מפיצריה.

אלא אם, כמובן, יש לך מכונה ללישת בצק ותנור כמו בפיצריה.

(ולא, חצי פיתה עם קטשופ וגבנ"צ זו לא פיצה ;D )

ואם כבר מדברים על שליחים, שני סיפורים מצחיקים:

1. למשך תקופה מסויימת, המקדונלד'ס שבסינמה סיטי סרבו לעשות משלוחים בלילה לבסיס גלילות (מרחק של 5 דקות נסיעה). הם סרבו כי לטענתם הדרך לא מוארת מספיק (שטות מוחלטת...), והם לא רוצים לקחת סיכון.

2. הסיפור היותר מצחיק - אמצע השבוע, השעה בערך 22:00, אני נמצא באיזור הש"ג (שבוע שמירות, לא יכול ללכת הביתה...). אנשים שישנים בבסיס מזמינים שני מגשי פיצה מאיזו פיצריה. השליח מגיע, ובערך 50 מטר מהבסיס (הרבה אחרי האזור ה"לא מואר" לכאורה שציינתי קודם) מחליק עם האופנוע ונפצע (לא משהו רציני). כמובן שאנשים שהיו בסביבה מיד באו לעזור לו. בינתיים, הפיצריה (לאחר שנודע לה שהשליח עשה תאונה) מתקשרת לאנשים שהזמינו את הפיצה, ומסבירה להם את המצב, ומיד שולחת עוד שליח עם שני מגשי פיצה נוספים! בסופו של דבר, אנחנו (השומרים) הרווחנו הרבה פיצה מכל הסיפור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOMZ-

"דפקתי את המערכת"? לא.

שיש לי זמן, אני מכין פיצה בבית. למה? כי זה יותר טעים, יותר בריא, ואני שם בפנים כל מה שבא לי, לא בגלל חיסכון בכסף (40 שקל שילכו על פיצה זה לא מה שימוטט אותי כלכלית)

שאין זמן, אני מביא פיצה ממקום מסוים שבשמו כרגע לא אנקוב.

ומצחיק שקבעת לי פרופיל עפ"י 2 הודעות שלי בפורום כללי, שאחת מהן בכלל הייתה צורת התבטאות בלבד.

הפורום הוא כל מה שיש לי? אם היית קורא יותר מ 2 מההודעות שלי, היית יודע שיש לי "קצת" יותר. בין השאר, גם עבודה, קצת (הרבה) יותר טובה מעבודה בפיצריה....

את מה שהיה לי להגיד אמרתי, אל תגרור את זה לפסים אישיים. בסופו של דבר מה שיקרה זה שהדיון ינעל, וכולם יקבלו אזהרות.

את הדעה שלי עליך ביססתי מהפרופיל שלך בפורום הזה, ובכלל לא מ-2 הודעות (כפי שניתן לראות, יש לך הרבה יותר מזה..).

בנוסף, את הטון המזלזל תשאיר אצלך, מכיוון שאין לך מושג מי הבן אדם שעומד מולך, לטוב ולרע, ולכן אל תצא בהצהרות, וכמו שכתבתי, עבדתי, בלשון עבר בפיצה האט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית אין לי, בוא רק נגיד שיש לי גישה לציוד הזה מתי שאני רק רוצה P: אני יודע שתנור ביתי ולישה בידיים לא נותנים אותה תוצאה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת פיצה קרה?- סבבה, תתקשר לסניף שממנו הזמנת ותקבל פיצה חדשה+פיצוי.

אף אחד לא עושה הרבה רעש. אם הפיצה באמת קרה, אשאיר אותה לשליח שיחזיר אותה לסניף, ויתן לי אחת חדשה אחרי ששם יכינו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא עושה הרבה רעש. אם הפיצה באמת קרה, אשאיר אותה לשליח שיחזיר אותה לסניף, ויתן לי אחת חדשה אחרי ששם יכינו לי.

לא פלא שכתבת בצד "אני רעב" עם התמונה של ציון רעב

לא אכפת לך להיות רעב עד שהשליח יחזור, יכינו לך פיצה חדשה, ומספיק אנשים יזמינו מהאיזור שלך שישלחו את השליח שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים על שליחים, שני סיפורים מצחיקים:

1. למשך תקופה מסויימת, המקדונלד'ס שבסינמה סיטי סרבו לעשות משלוחים בלילה לבסיס גלילות (מרחק של 5 דקות נסיעה). הם סרבו כי לטענתם הדרך לא מוארת מספיק (שטות מוחלטת...), והם לא רוצים לקחת סיכון.

2. הסיפור היותר מצחיק - אמצע השבוע, השעה בערך 22:00, אני נמצא באיזור הש"ג (שבוע שמירות, לא יכול ללכת הביתה...). אנשים שישנים בבסיס מזמינים שני מגשי פיצה מאיזו פיצריה. השליח מגיע, ובערך 50 מטר מהבסיס (הרבה אחרי האזור ה"לא מואר" לכאורה שציינתי קודם) מחליק עם האופנוע ונפצע (לא משהו רציני). כמובן שאנשים שהיו בסביבה מיד באו לעזור לו. בינתיים, הפיצריה (לאחר שנודע לה שהשליח עשה תאונה) מתקשרת לאנשים שהזמינו את הפיצה, ומסבירה להם את המצב, ומיד שולחת עוד שליח עם שני מגשי פיצה נוספים! בסופו של דבר, אנחנו (השומרים) הרווחנו הרבה פיצה מכל הסיפור :)

לא יודע מה איתך, אבל כשמכינים את הפיצה של מעדנות כמו שצריך ועוד מוסיפים לה רטבים כמו רוטב שום\אלף האיים אז אני יכול להבטיח לך שזה יוצא יותר טוב מהרבה פיצות שאכלתי כמו דומינוס\פיצה מטר\פיצה מתי ועוד ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פלא שכתבת בצד "אני רעב" עם התמונה של ציון רעב

לא אכפת לך להיות רעב עד שהשליח יחזור, יכינו לך פיצה חדשה, ומספיק אנשים יזמינו מהאיזור שלך שישלחו את השליח שוב.

:kopfpatsch:

איך הטענה שלך קשורה למה שרשמתי?

מה הקשר לבין להיות רעב לבין לחכות לפיצה חמה? אפשר לחשוב שאתה ילד קטן שלא מסוגל לחכות קצת.

והתמונה בצד היא של מיק שינודה כמובן, לא של מישהו שפותח את פיו כדי לקבל אוכל(למרות שזה נראה ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...