פיצה האט מאחרת עכשיו, מגיע לי חינם\משהו ? תענו מהר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצה האט מאחרת עכשיו, מגיע לי חינם\משהו ? תענו מהר

Dark Respect

Recommended Posts

מי אמר שהפיצה הגיעה קרה?

לידיעתך, רוב האיחורים נוצרים בגלל לחץ על השליחים, ועד שמגיע שליח, הפיצות בתוך האריזות (ששומרות על החום) ומונחות על התנור, גם בזמן המשלוח, הפיצות בתוך תיק מיוחד לשמירה על החום.

ככה שפיצה ב99% מהמקרים לא מגיעה קרה.

מה שכן, אני מאחל לך שכל פיצה שתזמין תגיע קפואה, תשלם וברגע שהשליח יעזוב תגלה את זה, וישימו עליך זין בסניף.

מי אתה שאפילו תגיד (כי אני בטוח שאין לך ביצים לנסות את זה) שתבעט בשליח חזרה, מה הוא עשה לך בידיוק? יש לך טענות אל הסניף? תתקשר לסניף.

השליח רק עושה את העבודה שלו, ותאמין לי שאין לו שום סיבה לאחר לך בכוונה, והוא מסכן את החיים שלו מספיק בשביל שהפה המפונק שלך יוכל להיתענג מהפיצה הזאת.

צודק ב100% :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי אמר שהפיצה הגיעה קרה?

לידיעתך, רוב האיחורים נוצרים בגלל לחץ על השליחים, ועד שמגיע שליח, הפיצות בתוך האריזות (ששומרות על החום) ומונחות על התנור, גם בזמן המשלוח, הפיצות בתוך תיק מיוחד לשמירה על החום.

ככה שפיצה ב99% מהמקרים לא מגיעה קרה.

מה שכן, אני מאחל לך שכל פיצה שתזמין תגיע קפואה, תשלם וברגע שהשליח יעזוב תגלה את זה, וישימו עליך זין בסניף.

מי אתה שאפילו תגיד (כי אני בטוח שאין לך ביצים לנסות את זה) שתבעט בשליח חזרה, מה הוא עשה לך בידיוק? יש לך טענות אל הסניף? תתקשר לסניף.

השליח רק עושה את העבודה שלו, ותאמין לי שאין לו שום סיבה לאחר לך בכוונה, והוא מסכן את החיים שלו מספיק בשביל שהפה המפונק שלך יוכל להיתענג מהפיצה הזאת.

לפי דעתי אתה לא צודק

הבן אדם שילם מעל 150 שח במטרה לקבל פיצה חמה וטרייה.

אין שום סיבה שבעולם שהוא לא יקבל אותה בזמן, שזה עד 50 דקות.

לבעוט בשליח אולי זה קצת מוגזם אבל בכל זאת חברת פיצה גדולה כזו צריכה לעמוד בזמנים שלה.

ועל כל איחור מגיע פיצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חושב שהשליח יושב בפיצריה ומאונן?

לא, הוא נוסע מהר, חותך נתיבים, עובר באדום כשהוא ממש ממהר..

שליחים בחברות גדולות עובדים כמו חמורים.

האחרון שאשם זה השליח, אז לא לקבל פיצה מהשליח זה מעליב ומעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשם אלוהים, לקחתם ביטוי ועשיתם ממנו ספרטה.

אני לא הולך פיזית לבעוט בשליח אם דבר כזה קורה-

אני פשוט לא מקבל את הפיצה, כמו שאמרו פה.....

אני יודע שהשליח לא אשם, וזה גם תלוי במרחק מהסניף. העובדה היחידה שנשארת במקומה היא שפיצה קרה פשוט אסרב לקבל, זה הכל.

ואדון פיצה האט- STFU. ישר אתה לוקח הכל בלי פרופורציה.

ובאיזה "סניף" לא ישימו עלי זין? אני לא מזמין מהרשת מהשרת מפציצת המחירים הזו בכל מקרה.... ולמעשה, אני בכלל לא מזמין פיצה במשלוח.

שאני רוצה פיצה, אני-

1- מכין בבית

2- מביא מ******* (אני לא אנקוב בשם מכמה סיבות) בנשר, זה בכל מקרה קרוב לעבודה שלי וגם לעבודה של אבא שלי.

הפיצה גדולה בהרבה (יותר מ 7 ס"מ הבדל בקוטר, טרחתי לבדוק)

טעימה יותר

ועולה 2/3 ממה שהייתי משלם בפיצה האט על פחות תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם הפכתם להיות תמימים פתאום?

העבודה של השליח זה להביא את הפיצה חמה הביתה

אם הוא לא עשה את זה אז חד וחלק, הוא לא עושה תעבודה שלו כמו שצריך.

עקרונית כן, אבל לעיתים עקב לחץ נוצרים עיכובים שגורמים למשלוח לא להגיע כמו שצריך.

אני מדבר מניסיון, עבדתי כשליח ב-2 אוכל גדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2- מביא מ******* (אני לא אנקוב בשם מכמה סיבות) בנשר, זה בכל מקרה קרוב לעבודה שלי וגם לעבודה של אבא שלי.

טעימה יותר

לא צריך שם, רק מספר טלפון :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הרשת צריכה לדאוג ליותר שליחים. היא לא צריכה לצפות מהשליחים לסכן את חייהם במרדף אחרי השעון.

אתה צריך להבין שיש פה שיקולים ודברים שכבר חשבו עליהם.

ותאמין לי שלפעמים יש לחץ רציני שנכנס בבום כזה ואז גם אם יש יותר שליחים זה לא הכי יעזור בעולם.

וחוץ מזה, אף או מסעדה תגיד לשליח לנסוע כמו מטורף ולסכן את עצמו רק בשביל להגיע כמה שיותר מהר.

יש דרכים אחרות לזרז את המשלוח, כמו להכיר טוב את הרחובות ואת הדרכים הקצרות ביותר להגיע לכל מקום , לא להתמזמז עם הלקוח, ואפילו לרוץ מהבית לאופנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, אין סיבה שהשליחים יאחרו במידה כזו שהפיצה תתקרר.

אני מבין שהשליחים עושים כל שביכולתם להדיע לביתי כמה שיותר מהר, אך אין סיבה בעולם שאני אקבל פיצה קרה.

פיצה קרה = פיצה שהגבינה התחילה להתייבש. כדי שזה יקרה, צריך לעבור הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיצה קרה- ישבה כנראה יותר מידי זמן בלי מקור חימום או שהתיק לא היה סגור טוב או וואטאבר.

קיבלת פיצה קרה?- סבבה, תתקשר לסניף שממנו הזמנת ותקבל פיצה חדשה+פיצוי.

לא צריך לעשות הרבה רעש, כולה פיצה.

בתיאבון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני רוצה פיצה, אני-

1- מכין בבית

טעימה יותר

וווווווווווווווואאווווווווווו.

אפס.

(הקטע היחידי שהיה לי עם פיצה זה שהזמנו פיצה לצהריים (אני והאחיםxD) ושהשליח הגיע ירדתי לקחת את הפיצה והתחלתי ללכת הביתה ואז אני שומע אותו אומר "אפילו טיפ לא נותנים פה?"

יום אחרי לפי מה שהבנתי הוא כבר לא עבד שם..

חוץ מזה שביקשנו עם תוספות והגיע בלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...