מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף? - עמוד 18 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף?

Nihility

מה יש לכם על המחשב הראשי?  

1860 הצבעות

1. 1. מה יש לכם על המחשב הראשי?

• 32 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 32 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון

Recommended Posts

1. מה שאמרת לגבי שחרורים מוכנים מחודשים שונים - אל תדבר על זה בפורום הזה. יש לזה את FXP ושאר החצר האחורית.

2. מה שאמרת גם לא רלוונטי כי אין הבדל בין יציבות XP עם 2 או 3. כנ,ל לגבי ויסטה. אם אתה עובד עם חלקים של חברות טוובות ובודק באתר הבית שלהן שיש להם מנהלי התקנים מתאימים ל64 שבחרת לעצמך בין אם זה XP או - לא תהיינה לך בעיות.

3. איטיות ושאר חולין נגרמים עקב משתמשים טיפשים ולא עקב טיפשה. אל תגלוש באתרים מפוקפקים, אל תוריד דברים מפוקפקים ואל תעמיס תוכנות שעולות עם ההפעלה וגורמות ל BOOT איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש לי XP32 או vista32 ונדלקתי על הרעיון של 64 ביט בגלל כל היתרונות, איך אני מתקין?

אם יש לכם מערכת הפעלה 32 ביט, הדרך היחידה היא להתקין מחדש את מערכת ההפעלה.

לצערנו קובץ התקנת השדרוג של 64 ביט הוא בעצמו תוכנת 64 ביט ולכן לא ירוץ על 32 ביט.

לא יודע מה איתכם, כשקראתי את השורה הזאת צחקתי כל כך D:

מה הקטע בכלל? אז למה יש את הקובץ הזה אם הוא לא עובד על 32 ביט? בשביל XP64 לשדרוג לויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי נסיון אישי, XP 64BIT ממש ממש ממש גרועה.

היא איטית יותר מה32BIT הרגילה, והרבה פונקציות לא עובדות טוב שם...

מאז שעברתי ך HOME PREMIUM 64BIT, המחשב טס כמו שצריך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, כשקראתי את השורה הזאת צחקתי כל כך D:

מה הקטע בכלל? אז למה יש את הקובץ הזה אם הוא לא עובד על 32 ביט? בשביל XP64 לשדרוג לויסטה?

צחקת כלכך שלא קראת את השורה אחרי? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש פחות מ-4, תעבוד עם 32ביט, ברגע שאתה מגיע ל4+ אז תשדרג ל64ביט.

זאת דעתי האישית.

כמות הזכרון שתופסות תוכנות 32ביט במע"פ 64ביט לא ממש משתנה, רק תוכנות שהן 64ביט במקור תופסות יותר מאותה גרסא ב32ביט, וזה גם לא כזה מורגש ביום יום.

לפחות זה מניסיון אישי שלי.

לי יש כרגע 8GB, אני מריץ WIN7 בטא, ללא PAGE FILE. זה תענוג. אין תקיעות, אין PAGING מעצבן וכו'. אני עובד בלי PAGE כבר שנים, בעבר זה היה עם WIN2003 ו2GB .

הדבר הכי חשוב במערכת מודרנית כיום זה לפחות 4 ג'יגה כדי שיהיה אפשר להעיף את הPAGE FILE. זה שיפור ביצועים אדיר מניסיון שלי.

אני משתדל לבטל אותו במחשבים שלי כשיש אפשרות, אבל מנסיבות כאלה ואחרות הצטרכתי להפעיל אותו על הHTPC שלי עם וג'יגה אחד של , המחשב זוחל ביחס למה שהיה קודם, הבדל של שמיים וארץ פשוט.

אז היום בוצעה הזמנה ל4GB :D. רק שגם במקביל נשתדרג לWIN7 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לראות הוכחות שביטול הפייג' פייל משמעותי לביצועים על מערכת עם הרבה זכרון?

אתה יכול לראות את זה כל פעם שהוינדוס מחליט שהגיע הזמן לטחון את הPAGEFILE מכל מיני סיבות (אין לי כוח להיכנס לזה, מה גם שאני לא יודע במדויק).

למשל שאתה יוצא ממשחק שהתפרע עם הזיכרון בטעינות של שלבים ומפות שוב ושוב, יש טחינה גדולה של ההרדיסק וזה אמור (לא ניסיתי) להיעלם אם מבטלים את הPAGEFILE.

הוינדוס די חכם כדי לדעת מתי זה בסדר לעשות את זה ומתי לא להפריע לביצועים אבל יש מקרים שבהם זה יקרה אחרי טעינות חוזרות ונשנות בתוך משחק.

מה שכולם עושים עם או בלי שהם מבינים מה קורה זה סובלים את הכמה שניות האלה (10-30 שניות) ואז הכל חוזר להיות חלק.

לא חייב שזה אפילו יהיה מורגש במשחק, אבל את הרעש של ההרדיסק אתה תשמע.

הרעיון הוא שאם יש לך 8GB אז בשביל מה בכלל צריך לערב את ההרדיסק במה שאמור להיות בזיכרון, זה לא כאילו שחסר כי עכשיו יש לך כמו שהיה קודם כולל הPAGEFILE.

הבעיה לפעמים שיש ישומים שצריכים PAGEFILE בגלל שהמתכנתים בנו על קיומו.

לכן יש כאלה ששמים את הPAGEFILE בזיכרון, ואז מסדרים את המערכת. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה לגבי התקנים ודרייברים של חומרה (במקרה שלי זה סורק Canon) שהם 32 ביט בלבד (הגדרות יצרן)?

האם ניתן להתקין ולעבוד עם סורק זה במערכת של 64 ביט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...