Crysis - הדיון הראשי - עמוד 70 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שחר111,

מה אתה מביא אם אני מביא לך תמונה? ;D

יש לך מזל שאני מצלם מעל 200 לכל משחק (תחביב ^_^ )

ויש לך מזל שצילמתי את הנשק (נשק אטומי מה אני לא אצלם? )

(תלחץ עליה בשיבל לראות את כולה)

הנה התמונה:

Crysis2007-11-2915-54-43-86.jpg

מקווה שעכשיו זה יהיה ברור יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK ..

סיימתי את CRYSIS ,מחר אני אמור לקבל את המחשב החדש שלי (6750 .8800GT ) -על איזה משחק FPS אתם ממליצים?

בCOD4 שיחקתי כבר(ואין לי כוונה לשחק בוא שוב אפילו תחת איומים) , כנ"ל,חשבתי על GEARS OF WAR -מישהו ניסה אותו כבר?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK ..

סיימתי את CRYSIS ,מחר אני אמור לקבל את המחשב החדש שלי (6750 .8800GT ) -על איזה משחק FPS אתם ממליצים?

בCOD4 שיחקתי כבר(ואין לי כוונה לשחק בוא שוב אפילו תחת איומים) , כנ"ל,חשבתי על GEARS OF WAR -מישהו ניסה אותו כבר?.

אתה אנושי?איך אתה מצליח לא לאהוב את COD4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה יש לי תמונה תובה בשבילך. תזכור זה אחרי שאתה נמצא בתחתית של הספינה וקצת לפני שאתה נלחם בעכביש המכני הגדול (לא הזה של הסוף -זה שתופס אותך ואז זורק אותך.)

crysis2007120423291412kg3.th.jpg

שים לב הנשק נמצא ממש מולך. מקווה שתמצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה יש לי תמונה תובה בשבילך. תזכור זה אחרי שאתה נמצא בתחתית של הספינה וקצת לפני שאתה נלחם בעכביש המכני הגדול (לא הזה של הסוף -זה שתופס אותך ואז זורק אותך.)

crysis2007120423291412kg3.th.jpg

שים לב הנשק נמצא ממש מולך. מקווה שתמצא

אם אני לא טועה זה "טובה" :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheReaper

מה אני אגיד לך,,,,,אני לא אוהב משחקים קצרים מאוד עם שיטת שמירה מעצבנת שנראה שמשתמשים בה רק כדי לסחוט עוד כמה שעות משחק משחקנים שאוהבים לשחק ברמות הקושי הגבוהות...את כל המשחקים הקודמים בסידרה ממש אהבתי,אבל לפי דעתי המשחק הזה הוא OVERRATED בטירוף,אם לא היו קוראים לו - הוא היה מקבל ציונים הרבה יותר נמוכים בביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheReaper

מה אני אגיד לך,,,,,אני לא אוהב משחקים קצרים מאוד עם שיטת שמירה מעצבנת שנראה שמשתמשים בה רק כדי לסחוט עוד כמה שעות משחק משחקנים שאוהבים לשחק ברמות הקושי הגבוהות...את כל המשחקים הקודמים בסידרה ממש אהבתי,אבל לפי דעתי המשחק הזה הוא OVERRATED בטירוף,אם לא היו קוראים לו - הוא היה מקבל ציונים הרבה יותר נמוכים בביקורות.

כאשר יש צקפויינט ואי אפשר לשמור זה יותר מאתגר...

אם אתה מעדיף לשמור אחרי כל בן אדם שאתה הורג זה הרבה יותר קל.

ואני חושב שאת הטועה לגבי הניקוד.

אם קשה לך לשרוד בין צקפויינט לצק פויינט פשוט תרד ברמת הקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי תמשחק סוף סוף... עזרתם לי בסוף חבל על הזמן תודה אנשים....

אהבתי שאני מפוצץ תכול וקופץ על המטוס אחד המשחקים..... ואין הכול מתפוצץ אפקטים שחבל על הזמן :)

מחכה לCRYSIS 2 עם יהיה דבר כזה שמעתי שיהיה גם 3 אבל בטוח עוד שמועה של :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפוליאון אמר פעם שהמרחק בין הנאצל למגוחך יכול ליהיות קטן מאוד,ובמשחק הזה הם בהחלט עברו את הגבול,

גם בכל המשחקים הקודמים של COD שיחקתי ברמה הכי קשה,למעשה,בכל משחק אני משחק רק ברמה הקשה ביותר,למעשה,אני בטוח שהם ידעו שיש להם משחק קצר מאוד וקבעו את נקודות השמירה במרחק גדול בכוונה-כדי שהמשחק יהיה ארוך יותר ושהשחקנים יצטרכו לחזור שוב ושוב ושוב על אותם פעולות,ושתמיד יהיה עוד חייל אחד עם מספיק רימונים כדי לחסל את השחקן-אפילו שהוא שרד עד שהמסוק הגיע-לא משהו שאני מגדיר כמהנה....

בקיצור-מה זה משנה?,המשחק לא מוצא חן בעיני וזהו,יש אנשים ששונאים כדורגל,מתים על גויבות ומתעבים חצילים-אני לא אוהב את COD4 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש תוכנה שהופכת את ה-HIGH ב- ל-V.HIGH , עושה מעין עיבוד שכזה, מישהו יכול לתת לי קישור בבקשה? :nixweiss:

ולהסביר לי באותה ההזדמנות איך לבבצע את השינוי, מה צריך לעשות, איפה למקם קבצים וכו'

בתודה מראש לעוזרים!!!! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את האנשים שלא מצליחים לקבל את העובדה שמישהו לא אוהב משהו שהם כן אוהבים. אז okwstavka לא אהב את COD4. אתם עכשיו צריכים לשכנע אותו שהוא טועה? ושמה שמרגיז אותו לא אמור להרגיז אותו?

מה שמצחיק זה שאפילו שיש לי את ביושוק (שלב שני), קרייסיס (שלב CORE) וCOD4 (לא התחלתי) על המחשב שלי אני לא נגעתי באף אחד מהם השבוע . (בגלל UT3 + GH3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...