Crysis - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

VH זה לVISTA ולא לXP וכן יש את זה בVISTA.

בקשר לUH יש שמועות שיצא מתישהו בעתיד הלא כל כך קרוב פאץ כיאפשר את זה אבל זה יקרה כשיהיו כרטיסים מאוד חזקים בשוק, הרבה יותר מאלו שיש עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם .

אני די חדש בעסק ורציתי לרשום את ההתרשמות שלי מהמשחק ואחרי שקראתי המון על המשחק התחלתי לחשוב שהמחשב לא יריץ אותו כמו שצריך ( את המפרט את יכולים לראות בצד ימין בפרופיל שלי .

אני כרגע משחק על very high , רזולוציה הכי גבוהה שיש , בלי aa והמשחק רץ יותר חלק מסוליטייר .

המשחק עצמו לא כל כך מדהים כמו שהביקורות מציגות אותו . הגרפיקה אומנם איכותית אבל נטיתי יותר לכיוון 4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה באיזשהו שלב:

התחילה מין מלחמה ענקית כזו ובמפה הייתי צריך ללכת לסירה כלשהי שיש עליה מחשב .כמובן לחצתי עליו F והכל בסדר ועכשיו על הסירה עצמה יש עוד נקודה והמפקד אומר לי Have fun with the fire work . לפי מה שהבנתי הייתי צריך לקחת את המשגרי טילים האלה (יש שניים על הסירה ) ולפוצץ משהו.

האם זה נכון? או שעליי לעשות משהו אחר?

השלב הזה הוא לאחר שהסיעו אותי במסוק חילוץ הענקי והמוזר הזה.

מקווה שהבנתם.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים, אני עם 6800GT על 1024x768 וmed בהכל משחק והכל שחיק לגמרי, 32 FPS, ונראה יותר טוב מFAR CRY לדעתי...

ג'יגה זיכרון ד"א

תגידו הדרייבר החדש משפר ביצועים בצורה מספיקה בשביל שיהיה שווה להתקין אותו?

ועוד משהו, לפעמים קורה לי שאני שומע את זעקות הכאב של הקוריאנים רק איזה חמש שניות אחרי שאני הורג אותם, זה ככה אצל עוד מישהו[לפעמים זה קורה גם עם הכאב שלי כשיורים עליי] ?

איך הצלחת לעזאזל לשחק ככה?

אני על 1024*768 על גבוה וברגע שזה ככה כל המשחק מגיע ל 18 FPS. כשאני שם על מדיום אני רואה הכל ממש ממש מוזר במשחק הכל מטושטש ורק את הרצפה רואים! ועדיין הFPS נמוך לא עובר את ה 20!

כאילו איזה באג כלשהו, לא משנה מה עשיתי עדיין רואים ככה ורק על HIGH רואים נורמלי...

בנוסף הכרטיס על 650 לליבה ו 800 זכרון...

יש מישהו שמשתמש במפרט דומה לשלי ומצליח לשחק בפריימים נורמלים?

דרך אגב אני עם 163.71, יש צורך לעדכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...