Crysis - הדיון הראשי - עמוד 134 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

איך אני עובר את השלב המחורבן שיש שתי טנקים בחוץ ואני לבד יוצא בלי צוות(אחרי שמחלצים שם איזה אישה) ?

ניסתי לירות בלי סוף , עליתי על הטנק פיצצתי גם את המיכלי דלק והכל, ואין גם נגמר לי התחמושת והחרא לא מצליח להתפוצץ

איך אני משמיד אותם?

לא שמתי לב שיש לי איזה פצצה או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני עובר את השלב המחורבן שיש שתי טנקים בחוץ ואני לבד יוצא בלי צוות(אחרי שמחלצים שם איזה אישה) ?

ניסתי לירות בלי סוף , עליתי על הטנק פיצצתי גם את המיכלי דלק והכל, ואין גם נגמר לי התחמושת והחרא לא מצליח להתפוצץ

איך אני משמיד אותם?

לא שמתי לב שיש לי איזה פצצה או משהו

רק משגרי טילים מפוצצים טנקים ולא יעזור שום דבר אחר... הם בקומה התחתונה של הבניין באחד החדרים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב שאתה בספינה וצריך לפוצץ את הספינה של החייזרים אומרים לי שאני צריך לקחת את הטאק גאן....הגיבו לי כבר ואמרו לי שצריך להיכנס דרך אחת המעליות של המטוסים אבל חרשתי את כל הספינה מכל הכיוונים ולא מצאתי שום פתח. מה שכן ליד אחת המעליות יש שלט כזה שאי אפשר להפעיל.....אם מישו יודע איך אני נכנס לספינה בבקשה תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק משגרי טילים מפוצצים טנקים ולא יעזור שום דבר אחר... הם בקומה התחתונה של הבניין באחד החדרים שם.

אוקי, עברתי

עכשיו הגעתי לנהר, ושזה גבוהה ואני מנסה כל פעם לקפוץ מסלע לסלע להגיע למעלה ולא ממש הולך, קשה לו והוא גם מתחלק

איך אני מגיע למעלה.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב שאתה בספינה וצריך לפוצץ את הספינה של החייזרים אומרים לי שאני צריך לקחת את הטאק גאן....הגיבו לי כבר ואמרו לי שצריך להיכנס דרך אחת המעליות של המטוסים אבל חרשתי את כל הספינה מכל הכיוונים ולא מצאתי שום פתח. מה שכן ליד אחת המעליות יש שלט כזה שאי אפשר להפעיל.....אם מישו יודע איך אני נכנס לספינה בבקשה תעזרו לי

אני כבר לא זוכר את המשחק, אני רק זוכר שגם אני הייתי בבעיה, אתה צריך להיכנס בדלת כלשהי אחרי שאתה רואה את הקפטן מת. בכל מקרה, תמשיך לחרוש את הבפנוכו של הספינה ואל תצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...