Crysis - הדיון הראשי - עמוד 111 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא קרייסיס 2 זה פשוט קרייסיס על פרטי ה ULTRA high...

כידוע בניגוד ל4 האופציות הקיימות ה low,medium,high,very high יש גם שני אופציות מוסתרות שהם הUltra וה very low...

לשים אותם כאופציות זמינות במשחק עצמו פשט היתה יוצרת פאדיחה לקרייטק כי האולטורה לא יכולה לזוז על אף מחשב כמעט בעולם, חוץ משרתים של הדור האחרון עם כרטיס מסך שעולה לכל היותר 30 אלף שקל... ומערכת עם לפחות 4 ג'יגה ראם, שגם אותם הוא ינצל במלוא הכוח ובקושי ישאיר שטח פריסה לזכרון הוירטואלי.

וה very low פשוט תגרום למשחק להראות כמו doom1

קיצר, מי שרוצה לשחק קרייסיס על אולטרה חלק, רק עוד 4 שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קרייסיס 2 זה פשוט קרייסיס על פרטי ה ULTRA high...

כידוע בניגוד ל4 האופציות הקיימות ה low,medium,high,very high יש גם שני אופציות מוסתרות שהם הUltra וה very low...

לשים אותם כאופציות זמינות במשחק עצמו פשט היתה יוצרת פאדיחה לקרייטק כי האולטורה לא יכולה לזוז על אף מחשב כמעט בעולם, חוץ משרתים של הדור האחרון עם כרטיס מסך שעולה לכל היותר 30 אלף שקל... ומערכת עם לפחות 4 ג'יגה ראם, שגם אותם הוא ינצל במלוא הכוח ובקושי ישאיר שטח פריסה לזכרון הוירטואלי.

וה very low פשוט תגרום למשחק להראות כמו doom1

קיצר, מי שרוצה לשחק קרייסיס על אולטרה חלק, רק עוד 4 שנים...

איי איי איך אתה מגזים אלה קבצים ערוכים כולה אין אולטרה ולא היה אף פעם, אלה קבצים ערוכים שעושים כאילו ה-High הוא אולטרה ואפקטים קצת הגזימו כמו צל\שמש\מים, ואין צורך במחשב ב-30 אלף בישביל להריץ את זה, אני הרצתי על 1280x1024 וזה עבד די חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שזה קבצים ערוכים...

שמע אין סיבה שיהייה גם אולטרה כי אף מחשב לא יריץ אותו.

תלוי למה אתה מתכוון שאתה אומר חלק?

בשבילי חלק זה 80 FPS ומעלה...

כי ברגע שהמשחק זז באזורים קטנים ורדודים בגרפיקה על 30-40 אני לא רוצה לדעת איך הוא יזוז באזורים בעלי מפרט גרפי גבוה מאד.

על כמה הרצת אותו אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התקנתי את המשחק לאחר השדרוג, ויש לי שאלה. בשביל לשחק ברשת אני צריך עדכון כלשהו? צריך פאץ'?

אם כן אפשר קישור בבקשה למקום שבו יש את מה שאני צריך...?

כדי לשחק ברשת אתה צריך את המשחק המקורי.

רוב השרתים עברו כבר ל- 1.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שזה קבצים ערוכים...

שמע אין סיבה שיהייה גם אולטרה כי אף מחשב לא יריץ אותו.

תלוי למה אתה מתכוון שאתה אומר חלק?

בשבילי חלק זה 80 FPS ומעלה...

כי ברגע שהמשחק זז באזורים קטנים ורדודים בגרפיקה על 30-40 אני לא רוצה לדעת איך הוא יזוז באזורים בעלי מפרט גרפי גבוה מאד.

על כמה הרצת אותו אתה?

בישביל לשחק חלק מספיק אפילו מ-25 Fps ומעלה.

אתה כניראה אחד מאלה שציפה להריץ את המשחק חלק, אתה חיי בסרט 80Fps על ה-High אתה לא מקבל, אז בוא נגיד עוד 2\3 סידרות של רק תוכל לשחק על Fps שניקבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת.. איזה שטויות...

80 FPS ?!

35 זה מספיק מאוד, אל תגיד סתם, תנסה להוריד את השיידר ל MED ולשחק קצת תיראה איך זה זז מעולה על 35..

ואני פרשתי מהמשחק, סתם משהו עם הרבה הייפ וגרפיקה כאילו "יפה", סתם גרפיקה, לא יודע למה כולם מתלהבים, הרבה יותר אהבתי תגרפיקה של

ביושוק או של ג'ריקו נגיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשמים שלי מהמשחק.גרפיקה מדהימה.משחקיות מעניינת.יש הרבה דרכים לסיים משימה.כבד רצח והמחשב שלי לא בדיוק חלשלוש .שלושת השלבים האחרונים מיותרים, שיחקתי אותם רק כדי לסיים את המשחק פשוט לא נהניתי מהם.לא רואה את עצמי משחק אותו שוב.(את הFARCRY שיחקתי שלוש פעמים כי נהניתי מהמשחק למרות המפלצות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה .

איך פותחים את הVHIGH.. כי אני יכול לשים רק HIGH בהגדרות של המשחק.

ובבקשה אל תגידו שצריך את הפאץ' 1.1 כי התקנתי אותו והוא עשה לי באגים לא נורמליים במשחק והייתי צריך להסיר את המשחק ולהתקין מחדש.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה .

איך פותחים את הVHIGH.. כי אני יכול לשים רק HIGH בהגדרות של המשחק.

ובבקשה אל תגידו שצריך את הפאץ' 1.1 כי התקנתי אותו והוא עשה לי באגים לא נורמליים במשחק והייתי צריך להסיר את המשחק ולהתקין מחדש.

תודה מראש.

בעיקרון בוויסטה זה נפתח בלי בלגן

הבעיה שגם בוויסטה וגם בXP צריך מחשב מפלצתי להריץ את זה חלק ככה

בקיצור לא מומלץ במיוחד ברזולוציות גבוהות

אני העדפתי להוריד למדיום שירוץ חלק לגמרי ברזולוציה גבוה

בקיצור תשכח מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...