עכבר אופטי, צריך משטח או לא ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר אופטי, צריך משטח או לא ?

bennyriz

Recommended Posts

אני עובד עם אקספלורר של מייקרוסופט על משטח עץ עם הרבה צבעים, מאדום לשחור.

גם בזה וגם בקודם שלי שלא היה אין שום בעיה.

לי נראה שכן יש לך בעיה בעכבר וגם בגלל הרעידות במצב סטטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית שולחן עם ציפוי פורמייקה.

מדי פעם אני מרסס עליו קצת ספריי לניקוי עם שעווה, העכבר עובד עליו נהדר, כמו על המשטחים הבאמת טובים (והיקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אם אתה רוצה לעבוד בצורה חלקה חןתר כן אתה צריך משטח ...

לך לאופיס דיפו ותקנה משטח בצבע כחול כזה כי המשטחים הרגילים יש בהם חיכוך והעכבר לא יעבוד בצורה חלקה ..

הפד צריך להראות כזה גמיש ונוח .. 8)

אולם אם יש לך משטח עץ הוא יעבוד גם בצורה חלקה .. אין לך מה לדאוג הוא לא ינזק ... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך שונה ?

הוא גם אופטי וגם אלחוטי

אני יחזור שוב.. אני מדבר על עכבר לוגיטק ואתה מדבר על עכבר מיקרווסופט. את זה שהוא אופטי הוספתי כי אתה לא כתבת שהוא אופטי.

בכל אופן כבר התחילת ההודעה כתבתי שלחבר שלי יש עכבר אופטי של והוא עובד איתו על משטח עץ בלי בעיה. לכן חשבתי שאולי הבעיה היא עם עכברים של לוגיטק. אבל מהתגובות פה הבנתי שיש כאלה שעובדים על משטחי עץ ויש להם בעיה ויש כאלה שאין להם בעיה. לכן הבעיה היא כנראה לא בעכבר אלא במשטח. אני לא יכול להסביר למה אבל זו פשוט עובדה שיש משטחי עץ שיש איתם בעיות ויש כאלה שלא.

עובדה שאצלי עם דף נייר אין שום בעיה עם העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר שלי כבר מתחלק כמעט על כל המשטח התחתון שלו

בעבר נהגתי לנקות את ארבעת הפלסטיקים השחורים עם דרמל עד שגיליתי שהוא שחק אותם כמעט לגמרי

בני, תבדוק שאין לך שולחן מקש, כי ניסיתי להפעיל את העכבר על סלסלה מקש וגיליתי שיש לו התנהגות דומה למה שציינת כולל רעידות במצב סטטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני, תבדוק שאין לך שולחן מקש, כי ניסיתי להפעיל את העכבר על סלסלה מקש וגיליתי שיש לו התנהגות דומה למה שציינת כולל רעידות במצב סטטי.

:lol: :lol:

אכן עושה רושם שהעץ שממנו עשוי המדף לעכבר והמקלדת בשולחן שלי הוא מסוג ב'.

בכל אופן אפשר ממש לראות שהתופעות שציינתי קוראות באיזורים מסוימים על השולחן שרובם מחוספסים או בעלי גוונים שונים של צבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...