מחפש תוכנה להצגת סרטים עם כתוביות - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה להצגת סרטים עם כתוביות

qwe

Recommended Posts

אני עושה בדיוק אבל בדיוק כמו שהסברת לי וכמו שכתוב במדריך אבל הכתוביות פשוט לא מופיעות. >:(

אולי זה משהו בהגדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת:

אני עושה בדיוק אבל בדיוק כמו שהסברת לי וכמו שכתוב במדריך אבל הכתוביות פשוט לא מופיעות. >:(

אולי זה משהו בהגדרות?

הפתרון לזה הוא לפתוח את הקובץ עם פנקס הרשימות (NOTEPAD) ללכת לסוף הקובץ ולמחוק שורות ריקות. השורה האחרונה חייבת להיות שורת טקסט, שורות ריקות גורמות לכתוביות לא לפעול במיקרו . אני בכלל ממליץ על BSPLAYER, תוכנה הרבה יותר פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את Bsplayer אבל הוא יותר מדי מסובך.... לפי דעתי והוא עושה קצת בעיות.. לפי דעתי הכי טוב Radlight אבל כמובן הגרסה אשר לא כוללת Spywares!!! (הרגילה) ודרך אגב אם הכתוביות והקול לא מסונכרנים מה שצריך לעשות זה לקבוע את ה"Subtitle Delay"

כשאתה מוריד כתובית זה רשום ובדרך כלל זה 23.976! אם לא תקבע את זה.... הכותוביות לא יופיעו בזמן ובגלל זה אני שונא את הפורמט הזה ותמיד מחפש כתוביות שמסתיימות ב .sub או .srt ובפורמטים האלו אין צורך לקבוע "subtitle delay"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם bsplayer מסובכת, אבל יש לא יתרונות שאין לתוכנות אחרות, והיא נוחה מאוד לצפיה בסרטים.

בכל אופן אני יכול להעיד מנסיון שradlight עושה הרבה יותר בעיות עם , ויש הרבה יותר שלא יעבדו לך עם radlight מאשר כאלה שלא עובדים עם bsplayer (ויש לי יותר מ200 אז תאמין לי שבדקת את זה). ובכלל יש בעיה עם radlight שהוא הופך את סימני הפיסוק בכתוביות בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...