איך אני מוכיח לה שאני אוהב אותה ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מוכיח לה שאני אוהב אותה ?

yuvyuv

Recommended Posts

אורח RnGKay

אם אתה אוהב אותה היא כבר יודעת את זה.

אתה יכול להביא לה הוכחה מאוד אמינה ועובדת ובאותו הזמן להציב לה מבחן נגדי: פשוט אמור לה בשפה הכי ברורה "אני אוהב אותך", אם היא לא תשתכנע - פקפק בחומרה באהבתה אליך ו/או זרוק אותה שכן לתיגר שלה הייתה מטרה אחת והיא להוציא ממך הטבה/הנאה אישית בצורה חומרתית או מנטאלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מספר הצעות :

קנה מספר גדול של ורדים (לא מספר מטורף אבל הרבה) וכל ורד בנפרד ותיתן לה כל הזמן ורד (נגיד כל חמש דקות או משהו בסגנון).

סע אליה (אני מניח שיש לך גישה לרכב) תגיד לה שאתה לוקח אותה למקום מיוחד ,תקשוב את עיניה ותיסעו לזכרון למדרחוב ושב תכלו ארוחת ערב רומנטית (כמובן שברגע שתגיעו תסיר את הכיסוי עיניים)

בפעם הבאה שהיא ישנה אצלך תקום הרבה לפניה ותעשה לה ארוחת בוקר ותגיש לה למיטה.

תשכור שלט חוצות באזורכם שיהיה כתוב בו מה שאתה רוצה (אם תשלח מכתב בקשה לאיזה מנכ"ל של חברת פירסום הם בדר כלל מאשרים -מנסיון ,ואפילו בחינם).

קנה לה שרשרת עם הקדשה.

רעיון אחרון שהוא יקר יחסית אבל בעל תוצאות מובטחות (שוב מניסיון) -תיסה ברחבי הארץ עד לראש פינה ושם מחכה לכם לקחת אותכם למסעדה ,לאחר הארוחה שוב הרכב לוקח אותם למנחת ושוב מממראים חזרה (עולה בערך 3500 שח להכל כולל ארוחה ורכב וטיפ והכללל)

זה פשוט מושלם אין יותר מזה (לפחות זה מה שהאשה אמרה ועדיין אומרת לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הדבר שאתה החי אוהב בחיים? עם זות היא אז מה הדבר השני שאתה החי אובר בחיים? כך את הדבר הזה ותגדיש לה אותו כמו שמישהוא כבר אמר: השם שלה אל המחשב (אבל אני לא יודע אים אתה אוהב את המחשב שלך כמו שאני אוהב את שלי או הוא את שלו).

אבל תמיד יש אוד אפשרויות כמו קעקוע או לתת שם לכוכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר הצעות :

קנה מספר גדול של ורדים (לא מספר מטורף אבל הרבה) וכל ורד בנפרד ותיתן לה כל הזמן ורד (נגיד כל חמש דקות או משהו בסגנון).

סע אליה (אני מניח שיש לך גישה לרכב) תגיד לה שאתה לוקח אותה למקום מיוחד ,תקשוב את עיניה ותיסעו לזכרון למדרחוב ושב תכלו ארוחת ערב רומנטית (כמובן שברגע שתגיעו תסיר את הכיסוי עיניים)

בפעם הבאה שהיא ישנה אצלך תקום הרבה לפניה ותעשה לה ארוחת בוקר ותגיש לה למיטה.

תשכור שלט חוצות באזורכם שיהיה כתוב בו מה שאתה רוצה (אם תשלח מכתב בקשה לאיזה מנכ"ל של חברת פירסום הם בדר כלל מאשרים -מנסיון ,ואפילו בחינם).

קנה לה שרשרת עם הקדשה.

רעיון אחרון שהוא יקר יחסית אבל בעל תוצאות מובטחות (שוב מניסיון) -תיסה ברחבי הארץ עד לראש פינה ושם מחכה לכם לקחת אותכם למסעדה ,לאחר הארוחה שוב הרכב לוקח אותם למנחת ושוב מממראים חזרה (עולה בערך 3500 שח להכל כולל ארוחה ורכב וטיפ והכללל)

זה פשוט מושלם אין יותר מזה (לפחות זה מה שהאשה אמרה ועדיין אומרת לי).

יש לנו דון ז'ואן בפורום... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון שלא יעשה לך חור בכיס !

למה שלא תראה לה את הדיון הזה ? אולי אם היא תקרא את הכל ותראה את ההשקעה שלך כדי למצוא את הדרך הכי טובה להוכיח לה שאתה אוהב אותה היא תשתכנע ? :-*

יכול להיות שהפתרון נמצא מתחת לאף שלך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבה = רגש

לפי הגדרה לא ניתן להוכיח אותו

אבל אם זה הסטייל שלה אז אתה יכול להבטיח לה הוכחה ברגע שהיא תוכיח שהיא אוהבת אותך.

או לחילופין נראה אותה מוכיחה שאתה לא אוהב אותה.

מ.ש.ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת יחסים זה לא בית משפת. היא לא נתנה לו אולתימתום!

אז אל תרד אליה אל זה ואל תיגרום לה להרגיש אשמה עם זה שהיא ביקשה ממך דבר כזה.

אתה לא חייב להוכיך לה כלום והיא צריכה לדעת את זה ולדעת שאתה יודע את זה ואז כאשר אתה תוחיך לה זה יהיה יותר משמאותי!

אז זאות האצה שלי: תגרום לה להבין איכשהוא בלי להאשים שאתה לא חייב להוחיך ואז תוחייך, הבר של ידידה שלי חשב לתת שם לכוכב וזה אולה (נידמה לי) בסביבות 20$ וזה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבה = רגש

לפי הגדרה לא ניתן להוכיח אותו

ולכן אני אומר שעל השלט הענק צריך להיות הרהור רציני על ההגדרה של המילה אהבה.

ונראה לי שלא בדיוק הבנתם אותי, היא לא נתנה לי שום אולטימטום והיא לא "דורשת" את זה ממני, כשאני אומר לה שאני אוהב אותה היא אומרת לי שהיא אוהבת אותי ולהפך.

כל הקטע הזה הוא סוג של משהו שלא יכול להזיק (אלא אם כן אני מוכיח את זה בצורה עלובה), זה כמו שהיא קוראת תיגר על יצירתיות אהבתי כלפייה - עד כמה רחוק / משוגע / יצירתי אני יהיה...

מפיסטו, אחלה רעיונות אך הם מתאימים יותר לחגיגה של חצי שנה ביחד או פרק זמן אחר...

אני מחפש משהו שהוא לא מהרגיל...

ישנן עוד הצעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פתרון קצת יקר אבל שווה את זה...

אז ככה קח כדור פורח שניכם עליו אתה מקריא סרנדה המשפט האחרון הוא משהו בדומה לזה "ובנשיקת פרידה אעזבך" ואז אתה קופץ אחורה כמובן עם מצנח (רק תדאג שהיא לא יודעת על המצנח)

עריכה- אתה יכול להוסיף על הצד העליון של המצנח משהו כמו אני אוהב אותך ככה שהיא תסתכל עליך היא תקרא את זה!!! :hat: :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה קח כדור פורח שניכם עליו אתה מקריא סרנדה המשפט האחרון הוא משהו בדומה לזה "ובנשיקת פרידה אעזבך" ואז אתה קופץ אחורה כמובן עם מצנח (רק תדאג שהיא לא יודעת על המצנח)

עריכה- אתה יכול להוסיף על הצד העליון של המצנח משהו כמו אני אוהב אותך ככה שהיא תסתכל עליך היא תקרא את זה!!! :hat: :hat:

i'll second that..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

מה נראה לך הוא ג'יימס בונד? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...