שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר

kill_b7

Recommended Posts

ואתה חושב שזה יהייה חכם לתת למדינה שהצהירה שהיא מעוניינת למחוק אותך מהמפה לתת "אנרגיה גרעינית" בלי פיקוח?

איראן אימה שהיא תשגר גרעיני על ארה"ב ותשמיד אותה?

אני לא חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה עד כדי כך נאיבי ? "איראן פותחת את כל מתקן גרעיני שלה..." כן, כל מתקן שנועד להפקת אנרגיה. אבל מה עם המתקנים שאנחנו לא יודעים עליהם, שנועדו להפקת פצצה גרעינית?

או שיש משהו שאנחנו לא יודעים ואתה יודע??? לא חושב.

אתה לא רואה את הכשל הלוגי בדברים שלך?

המתקנים שאנחנו לא יודעים עליהם? אם אף אחד לא יודע עליהם - אז אולי הם לא קיימים...

כמובן שדי קשה להוכיח שמשהו לא קיים - אז אם אתה מתכנון לתקוף מדינה על בסיס הלוגיקה הזאת אתה יכול להוסיף עוד כמה לרשימה.

יש משהו שאתה יודע וארה"ב/ישראל/הסוכונות לאנרגיה אטומית לא יודעת - ואתה כן? כי אם כן אז העולם ישמח לדעת בדיוק איפה ואיך איראן מפתחת את הפצצה הגרעינית שלה... כי עד כה נראה שאף אחד לא יודע.

מעשית שום אומה בעולם לא הצליחה לפתח גרעיני תחת פיקוח ה-IAEA או בלי שהעולם ידע טוב מאוד שהם מפתחות כזו (לא רק בגדר אפשרות או הערכה אלה בתור מידע מוצק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להתווכח עם iiB על הנושא הזה, הוא משוכנע שארה"ב היא "השטן הגדול" שמונעת מאיראן הקטנה והחלשה את זכות היסוד לייצר גרעיני ולהפקידו בידי משטר אסלאמי פונדמנטאליסטי קיצוני. אז מה אם איראן הפרה שוב ושוב את ה-NPT, שיקרה והסתירה את מתקני הגרעין שלה מהסוכנות לאנרגיה אטומית? אז מה אם הסוכנות לאנרגיה אטומית העבירה את כל הנושא לטיפול מועצת הבטחון עקב חוסר שיתוף הפעולה של איראן? אז מה שמועצת הבטחון הטילה על איראן סנקציות? האם אלו יסודות סבירים להניח שאיראן מפתחת גרעיני? מה פתאום! הם רק רוצים אנרגיה זולה (ולמי אכפת שהם כבר יכלו לקבל אנרגיה זולה מפה ועד להודעה חדשה אם הם היו מוותרים על תוכנית הגרעין שלהם, או מכפיפים אותה באופן מוחלט לפיקוח ה-IAEA, בואו לא ניתן לעובדות לבלבל אותנו)!

מעשית שום אומה בעולם לא הצליחה לפתח גרעיני תחת פיקוח ה-IAEA או בלי שהעולם ידע טוב מאוד שהם מפתחות כזו

כן, ברור, העולם ידע טוב מאוד שצפון קוריאה, הודו או פקיסטן מפתחות גרעיני, שלא לדבר על סין. כלומר, העולם ידע את זה טוב מאוד - אחרי שהפיתוח הושלם והפצצות שכבו במחסנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם איראן הפרה שוב ושוב את ה-NPT

אתה יודע מה ההבדל בין טיעון מוטעה לשקר?

כיוון שאתה כבר יודע שזה לא נכון אז אתה פשוט משקר...

דבר ראשון אם להיות מדויק איראן לא הפרה את ה NPT אפילו פעם אחת.

תחת הNPT מדינה לא מחויבת לדווח על מתקן גרעיני אלא שישה חודשים אחרי שהיה בשימוש.

לא רק שנתאנז לא היה בשימוש הוא עדיין היה בבניה שהוא נחשף. והאיראנים הזמינו את פקחי ה IAEA לסקור את המקום טרם השלמתו.

מה שכן נקבע שהם שברו זה פרוטוקולים שנקראים ה- IAEA safeguards agreements שהם נפרדים מה- NPT המקורי.

http://www.iaea.org/Publications/Documents/Board/2005/gov2005-77.pdf

איראן התבקשה על ה ידי ה-EU3 להפסיק העשרת אורניום כצעד בונה אמון (כי יש לה זכות מלאה לעשות זאת). ואיראן אכן עשתה כך.

ה- EU3 בשלב הזה הצהיר שלאיראן יש כל זכות להעשיר אורניום - מאוחר יותר כאשר ה EU3 חזר בו מההצהרה הזאת ושמועצת הבטחון דחתה את הזכות של איראן להעשיר אורניום - אז איראן חדלה מקיום "צעד בונה האמון" ונמשיכה בהעשרת האורניום... צעד שהוא חוקי לחלוטין תחת ה-NPT שהיא קיימה כל פסיק ונקודה ממנו (בניגוד להרבה מדינות אחרות).

לאיראן אין שום בעיה לשתף פעולה עם ה-IAEA

היא כבר חתמה על הסכמי שיתוף פעולה לגבי כל מתקניה הגרעיניים. ואף חתמה על פרוטוקולים נוספים שמאפשרים בדיקות פתע וזאת מפאת הלחץ בין לאומי - לא צעד שמחוייב NPT.

כמובן שעקב המצב ה"לא נעים" הזה - מתחיל מסע די-לגיטמציה נגד אל-ברדעי והסוכנות שהוא עומד בראשה. אז אל תהפוך את היוצרות ותגיד שאיראן היא זו שלא מוכנה לפיקוח... אולי וארה"ב לא מוכנות לפיקוח על איראן.

כן, ברור, העולם ידע טוב מאוד שצפון קוריאה, הודו או פקיסטן מפתחות גרעיני, שלא לדבר על סין. כלומר, העולם ידע את זה טוב מאוד - אחרי שהפיתוח הושלם והפצצות שכבו במחסנים.

א. כן ידעו. חחח ארה"ב היא זו שהתנגדה לסנקציות על פקיסטן על מנת שתשלים את הגרעין שלה.

ב. אף אחת מהמדינות הייתה/נשארה חתומת NPT הרבה לפני שייצרו פצצה גרעינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רואה את הכשל הלוגי בדברים שלך?

המתקנים שאנחנו לא יודעים עליהם? אם אף אחד לא יודע עליהם - אז אולי הם לא קיימים...

איפה אמרתי שאף אחד לא יודע עליהם? להיפך, האיראנים יודעים עליהם טוב מאוד. ולפי הלוגיקה שלך, אם האיראנים יודעים עליהם[והם חייבים לדעת עליהם כי הם בנו אותם], הם קיימים.

סתם שאלה: אתה מוכן להמר על החיים שלך על זה שאיראן לא מפתחת פצצה גרעינית? כי אני לא, וכך גם ארה"ב, , וכל מי שמנסה לצאת נגד ההתגרענות של איראן. מדינה שהנשיא שלה מצהיר על רצונו למחוץ את ה"אויב הציוני"[ואל תגיד לי שהוא לא אמר את זה כי זה שודר בטלוויזיה] היא לא מדינה שכשירה לקבלת ידע ומשאבים גרעיניים, לא מבחינתי בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי שאף אחד לא יודע עליהם? להיפך, האיראנים יודעים עליהם טוב מאוד. ולפי הלוגיקה שלך, אם האיראנים יודעים עליהם[והם חייבים לדעת עליהם כי הם בנו אותם], הם קיימים.

אלו מתקנים?

מה...? על איזה חומר אתה?

סתם שאלה: אתה מוכן להמר על החיים שלך על זה שאיראן לא מפתחת פצצה גרעינית? כי אני לא, וכך גם ארה"ב, , וכל מי שמנסה לצאת נגד ההתגרענות של איראן. מדינה שהנשיא שלה מצהיר על רצונו למחוץ את ה"אויב הציוני"[ואל תגיד לי שהוא לא אמר את זה כי זה שודר בטלוויזיה] היא לא מדינה שכשירה לקבלת ידע ומשאבים גרעיניים, לא מבחינתי בכל אופן.

אני מאוד רוצה שלאיראן תיהיה אנרגיה גרעינית.

ואני מאוד רוצה שלא תיהיה מלחמה.

אני רוצה שארה"ב תמתן את את ההתבטאויות שלה כלפי איראן ולא תכניס את האזרחים שם למצב שרק יעודד אלימות ושנאה.

לאזרחי איראן יש מספיק סיבות לשנוא את המערב (קרא הודעות קודמות). אבל סך הכל הם רוצים את קרבת המערב. וסך הכל מדובר במדינה דמוקרטית פחות או יותר (אחמינג'אד זכה בבחירות די צמודות).

אני חושב שהזווית האנושית של אזרחי איראן נעלמת פה מהעיין במסע הדמוניזציה שמנהל המערב נגד איראן.

אני מאמין שזה המתכון לשלום.

מדינה שרוצה גרעיני לא צריכה תוכניות להקמת 12 אלף צנטרפוגות וחוזים על 3-5 כורים גרעיניים. לישראל יש 1 והיא בקושי מעשירה אורניום.

ןלא אני לא מאמין שהם ישמידו אותנו... וכן אני מוכן להמר על זה.

אני מעדיף להמר על זה מאפשר להבטיח מוות של עוד עשרות אלפי אנשים במסע מלחמה שעלולה להתברר כעוד מלחמת שקר במסווה של "תקיפת מנע". [br]פורסם בתאריך: 10.11.2007 בשעה 18:24:59

למרות כל האמור אני רוצה להגיד - במידה ויש מודיעין ודאי על כך שאיראן מנהלת פרויקט גרעיני צבאי שמטרתו פצצה - אז אין לי שום בעיה שיתקפו אותה... שיתקפו אותה אתמול. רק שיציגו את המידע הזה ל IAEA ויקבלו את הסכמת מועצת הבטחון קודם. אני מאין שזה לא נעשה משום שמידע כזה פשוט לא קיים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 10.11.2007 בשעה 18:24:59

למרות כל האמור אני רוצה להגיד - במידה ויש מודיעין ודאי על כך שאיראן מנהלת פרויקט גרעיני צבאי שמטרתו פצצה - אז אין לי שום בעיה שיתקפו אותה... שיתקפו אותה אתמול. רק שיציגו את המידע הזה ל IAEA ויקבלו את הסכמת מועצת הבטחון קודם. אני מאין שזה לא נעשה משום שמידע כזה פשוט לא קיים.

אז אתה מעדיף לקחת סיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל בין טיעון מוטעה לשקר?

כיוון שאתה כבר יודע שזה לא נכון אז אתה פשוט משקר...

אין לי שום כוונה להגיב לטיעונים שלך (ובטח לא לטיעונים של ה-Sidekick שלך, ד"ר רון קוף), אם אתה לא טורח אפילו לקרוא את שלל הציטוטים שהבאתי, כולם מפי הסוכנות לאנרגיה אטומית ו/או מועצת הבטחון, שקובעים באופן חד משמעי שאיראן שיקרה והסתירה מידע מהסוכנות.

אין לי מושג מאיפה הבאת את השטויות על EU3, כי עד תחילת 2006 הנושא היה בטיפולה הבלעדי של הסוכנות לאנרגיה אטומית, והיא זו שקבעה את מה שקבעה. לא ה-EU3 ביקשו מאיראן להפסיק להעשיר אורניום, אלא הסוכנות לאנרגיה אטומית. לא ה-EU3 חזרו בהן מהבנות כלשהו (שהיו, אם כבר, בין איראן לבין הסוכנות) אלא איראן, שחזרה בה באופן חד צדדי מהבטחתה להפסיק להעשיר אורניום - בעיקר כי היא מאז שהיא יזמה את הצעד הזה כ"צעד בונה אמון" בסוף 2003, היא לא הפסיקה להעשיר אורניום ולו לרגע אחד עד סוף 2004.

העובדות הן שהסוכנות לאנרגיה אטומית חזרה ודרשה מאיראן להפסיק להעשיר אורניום ולהשבית את כל הפעילות הגרעינית שלה, ואיראן שמה עליה זין אחד גדול.

Recalling Irans many failures and breaches of its obligations to comply with its NPT

Safeguards Agreement and the absence of confidence that Irans nuclear programme is

exclusively for peaceful purposes resulting from the history of concealment of Irans nuclear

activities, the nature of those activities and other issues arising from the Agencys verification

of declarations made by Iran since September 2002,

הציטוט הזה הוא לא של גורם כלשהו מה-EU3 ולא של גורם כלשהו ממועצת הבטחון אלא של מועצת המנהלים של הסוכנות לאנרגיה אטומית. אתה יכול להמשיך להנפיץ שטויות לא מבוססות כמה שבא לך, בינתיים המקור היחיד שהבאת הוא מסמך של ה-IAEA שקובע - באופן" מפתיע" שסותר לחלוטין את הטענות שלך עצמך - שאיראן שיקרה, העלימה מידע ולא שיתפה פעולה עם הסוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Implementation of the NPT Safeguards Agreement in the Islamic Republic of Iran

Regarding the implementation of Agency safeguards in the Islamic Republic of Iran, I would make four brief points.

First, the Agency has been able to verify the non-diversion of declared nuclear material in Iran. Iran has continued to provide the access and reporting needed to enable Agency verification in this regard.

Second, Iran has provided the Agency with additional information and access needed to resolve a number of long outstanding issues, such as the scope and nature of past plutonium experiments.

Third, contrary to the decisions of the Security Council, calling on Iran to take certain confidence building measures, Iran has not suspended its enrichment related activities, and is continuing with its construction of the heavy water reactor at Arak. This is regrettable.

Fourth, while the Agency so far has been unable to verify certain important aspects relevant to the scope and nature of Iran´s nuclear programme, Iran and the Secretariat agreed in August on a work plan for resolving all outstanding verification issues. These verification issues have been at the of the lack of confidence about the nature of Iran´s programme. Iran´s agreement on such a work plan, with a defined timeline - in response to repeated requests by the Security Council and the Board of Governors - is therefore an important step in the right direction. Naturally, Iran´s active cooperation and transparency are key in this regard. If the Agency were able to provide credible assurance about the peaceful nature of Iran´s past and current nuclear programme, this would go a long way towards building confidence, and could create the conditions for a comprehensive and durable solution. Such a solution would assure the international community about the peaceful nature of Iran´s nuclear programme, while enabling Iran to make full use of nuclear technology for economic and social development.

I intend to report on the implementation of the work plan to the Agency´s Board of Governors meeting next month.

דברי ראש הסוכנות לאנרגיה גרעינית.

MiniMizer ,אני מבין שישראל חתמה על הNPT וערבה את הסוכנות לאנרגיה גרעינית בבניה של המתקנים הגרעיניים שלה ושנותנת גישה ופיקוח על המתקנים שלה. שאתה מעז לגנות את איראן עד הדברים האלו. אתה פשוט מאוד צבוע כמו רוב החכים והציבור. זה שאתה לא מסוגל להגיב לטיעונים של אנשים אחרים ובמקום מעליב רק מראה על ערכך כבן אדם.

מה שקורה כאן זה שישראל לא רוצה לאבד את היתרון הגרעיני שלה באזור ומנסה לשכנע את הממשל האמרקני לתקוף את איראן בלי שום סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה אתה צבוע, כל עוד אתה עושה את זה למען המדינה שלך ולמען החיים בה.

אני לא מבין למה אתה מתעקש לתת להם גרעינית, כאשר יש סיכוי שזה יחזור אלייך לפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי שכל דבר יקרה השאלה מה הוא גודלו. זה משנה כמה צבוע כי אחרת הטיעונים שלך שווים בדיוק ניל.

אין לי שום בעיה שאיראן תהיה גרעינית זה לא נוגע אלי או אליך. ארה"ב לא צריכה להתערב בעניינים שלא שלה ושהממשלה בישראל תבכה קצת כשהיא תאבד את היתרון הגרעיני שלה זה לא נורא וזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...