Gears Of War - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears Of War - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

חבר'ה כולם כבר הצליחו כאן להפעיל את המשחק על מליון התקלות השונות שלו?

אני עדיין תקוע, קראתי את כל הת'רד הזה על כל עמודיו ובנוסף גיגלתי, בנתיים כל מה שמצאתי לא עזר.

הבעיה היא שאני מפעיל את המשחק יש ישר קריסה של CLOSE AND REPORT TO או CLOSE THE PROGRAM.

ניסיתי הכל, להריץ דרך SHORTCUT לדסקטופ, על הSHORTCUT יש V בRUN AS ADMINISTRATOR.

קראתי גם שאפשר לנסות להריץ דרך ספריה הGAMES של , - אותה בעיה

עכשיו על הקובץ המקורי שבBINARI אני לא יכול לסמן RUN AS ADMINISTRATOR משום מה, הוא אפור כזה לא ניתן לסימון, אני לא מבין מה הבעיה, הUAC מכובה. היה לי AVG - הבנתי שלחלק היו איתו בעיות- הסרתי אותו, לא עזר, דרייברים הכל הכי חדש מעודכן מהיום.

המשחק מותקן בספריה המקורית שהוא רוצה- לא שיניתי כלום.

מישהו יכול לעזור ? אולי פספסתי משהו?

מערכת הפעלה X86

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 553
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה

אני מחפש שותף לשחק איתו את ה- SINGLE PLAYER במצב של CO OP (שני משתתפים),

דרוש עותק מקורי של המשחק, מומלץ שיהיה גם מיקרופון פעיל שנוכל להנות ממש מהחוויה של המשחק.

(אני בן 20 אם זה משנה)... אפשר לשלוח הודעה פרטית, או להשאיר כתובת מסנג'ר.

שי.

**Liran3331 בקטע שהראתה (אם עדיין לא עברתה) הוא אומר לך לירות לו על הרגליים וכו', אל תעשה את זה, פשוט תתחבא, אל תמות... הוא יתקרב עד אלייך, אתה תסגר בתוך החדר ואז JACK יעשה חור מאחורה שכבר תצא דרכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק כבד

גם אצלי יש רגעים שהוא קצת מקרטע

אני עכשיו תקוע ב BRUMAK הזה.. איזה שלב קשה.. אני מצליח לסתום את החור שממנו יוצאים האויבים

אבל אחר כך אני לא מוצא את ה SNIPERS והBRUMAK הזה יורה טילים ואני מת תוך שניה אפילו שאני תופס מכסה :-\

אז ככה דבר ראשון תתסתר עם רווח מתחת מאחורי הקיר בצד שמאל שמה שתוכל להסתכל על האויבים אם תיצמד לקיר אתה לא קתבל תיריות מהSnipers

דבר שני אתה הורג את כולם בצד שמאל לא אמור להיות כזאתי בעיה, מקסימום רימונים למאחורי המכונית .. וכל פעם איך שמשיהו יוצא מהחור דופק לו כדורים עד שהוא מת יפה. נשאר רק הקוף הגדול .. אתה לא יורה לו על הרגליים, אחר כמה זמן פשוט הקירות נסגרו ואז זה ממשיך jack בא ופותח תדלת שיש ליד. פשוט תהרוג ת'אנשים בצד

שמאל.

עכשיו לשני שרשם על איפה שהוא נתקע.. תעלה תמונה אני יזכר יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה כולם כבר הצליחו כאן להפעיל את המשחק על מליון התקלות השונות שלו?

אני עדיין תקוע, קראתי את כל הת'רד הזה על כל עמודיו ובנוסף גיגלתי, בנתיים כל מה שמצאתי לא עזר.

הבעיה היא שאני מפעיל את המשחק יש ישר קריסה של CLOSE AND REPORT TO או CLOSE THE PROGRAM.

ניסיתי הכל, להריץ דרך SHORTCUT לדסקטופ, על הSHORTCUT יש V בRUN AS ADMINISTRATOR.

קראתי גם שאפשר לנסות להריץ דרך ספריה הGAMES של , - אותה בעיה

עכשיו על הקובץ המקורי שבBINARI אני לא יכול לסמן RUN AS ADMINISTRATOR משום מה, הוא אפור כזה לא ניתן לסימון, אני לא מבין מה הבעיה, הUAC מכובה. היה לי AVG - הבנתי שלחלק היו איתו בעיות- הסרתי אותו, לא עזר, דרייברים הכל הכי חדש מעודכן מהיום.

המשחק מותקן בספריה המקורית שהוא רוצה- לא שיניתי כלום.

מישהו יכול לעזור ? אולי פספסתי משהו?

מערכת הפעלה X86

אותו דבר מצתרף לשאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ALT+TAB ניסיתם?

בכל מקרה, כפי שציינתי פה בת'רד, עד שלא יוצא איזשהו עדכון למשחק אני לא נוגע בו.

הבעיה ניפתרה למי שיש שאלות בפרטי מסיבות מובנות ;)

עריכה: הבעיה שהיתה לי היא שהמשחק לא היה עולה בכלל לא בעית השמירות של ליאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע אני חושב בשלב האחרון אני ברכבת צריך להרוג את RAAM זה עם כל העטלפים אני לא מצליח מישהו יודע מה לעשות?

תיקח סנייפר ורובה חיצים ותפגיז אותו, בסוף הוא מת

אגב אם אתה לא משחק ברמה INSANE תרוץ למאג ותרסס אותו, זה הכי קל ברמות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את החלקים הבאים:

ותחליף את הקבצים במשחק בקבצים שהורדת

אני לא יודע איפה אתה חושב שאתה נמצא - אבל תוכן לא חוקי אסור באתר הזה.

אזהרה ראשונה. בשלישית תורחק לצמיתות.

+ באן לחודש

קרא את חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמעט בלתי אפשרי להרוג את RAAM בסוף, הצלחתי להרוג אותו רק בגלל שהוא קיבל באג :kopfpatsch:

הוא הרג את DOM באמצע מעבר ואז הוא לא יכול להתקדם אלי, הוא פשוט עמד וירה.. ואז זה היה הרבה יותר קל.. 4 רימונים , 5 חצים, 2 מחסניות של אקדח, 2 כדורים של סניפר והוא מת

אחד המשחקים הטובים ביותר ששחקתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קטע שאני תקוע בו ואני צריך עזרה:

אני בThe Long Road Home: Campus Grinder

בקטע שמתפצלים ו2 הולכים לבניינים ושניים הולכים דרך הרחוב ההוא שם - עכשיו יש שם קטע שיש SEEDER, אבל זרקתי את הHAMMER OF DAWN כי ראיתי שפשוט לא משתמשים בו הרבה זמן. איך אני יכול להרוג את הSEEDER/להשיג HAMMER OF DAWN אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...