קונה מחשב חדש (עוד פעם) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש (עוד פעם)

SharP

Recommended Posts

או קיי אז הנה התפריט

המחשב הזה מחו''ל ואני הייתי רוצה בקצרה לשעול האם זה שווה משהו

P4 Northwood 2Ghz (בקשר לזה על תגידו כלום :) )

Intel 850 Motherboard

512 RDram Samsung

120GB 7200rpm HD

Geforce 3 Ti500 64MB Asus

Sound o/b AC97

DvD Rom x8 Sony

CDR 16x10x40 Sony

400Watt Power Supply

3com 100mbit Network

ובלה בלה בלה אחרי כל החישובים של מחס וההובלה זה יעלה לי בסביבות 600-700 דולר

שווה או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OK, נתחיל. קודם כל, לSEAGATE יש דיסק 120GB ???? אתה בטוח שהוא חדש ? זאת אומרת על תקן ATA100 ? מוזר. אין אותו בארץ.........................

טוב נתחיל, ואל תדאג, אני לא אציק לך על הפנטיום 4.

"P4 Northwood 2Ghz (בקשר לזה על תגידו כלום )

Intel 850 Motherboard

512 RDram Samsung

120GB 7200rpm Seagate HD

Sound o/b AC97

DvD Rom x8 Sony

CDR 16x10x40 Sony

400Watt Power Supply

3com 100mbit Network "

אם החלטת לקחת מערכת עם פנטיום 4, זה מצויין, רק שתלך עם זה עד הסוף. אם אתה מוכן להשקיע בפנטיום 4, אז תשקיע במערכת הכי איכותית לפנטיום 4, שזה כולל את המעבד, הזיכרון, ולוח האם. את לוח האם תשנה לASUS P4T-E שזה הדגם החדש.... ייתן לך ביצועים הרבה יותר גבוהים (בלי קשר לOC) ויציבות מהלוח הזה של אינטל. אם אתה רוצה את הלוח הכי טוב שיש לפנטיום 4, קח את TH7-2. אפילו בחו"ל הלוח הזה יקר, 175 דולר. שזה מבוסס על אותו צ'יפסט כמו של אסוס רק שזה של אביט אז זה טיפה יותר מהיר. ואביט בחו"ל גם יותר נפוץ מאסוס.......... עד פה בקשר ללוח אם.

בקשר לזיכרון, קודם כל ברור לך שאם אתה קונה RDRAM, זה לא יהיה RIMM אחד של 512MB. ישימו לך שם שני זכרונות של 256MB RDRAM כל אחד, כי RDRAM הולך בזוגות. אז אני הייתי ממליץ לך להחליף את החברה של הזיכרון למשהו כמו יותר מוכר. הנה האפשרויות שיש לך :

1. mushkin- הזכרונות הכי מועדפים..... אבל הם גם מאוד יקרים ! 149 ל256MB זיכרון RDRAM אחד, ותחשוב שתצטרך שניים כאלה.....

2. MICRON/CROSIAR - קרוסיאר (אני יודע שלא רשמתי קרוזיאר נכון..... אבל אני בכיוון) או מיקרון. קרוזיאר היא חברה בת של מיקרון, בקיצור אלה אותם זכרונות רק עם תווית שונה. גם אלה זכרונות מעולים!

3. KINGSTON- עוד זכרונות מעולים...... רק אם אתה קונה בחו"ל, אל תקנה את דגמי KVR !

ובקשר לכרטיס מסך, בחיים לא של אסוס!!!!! פילטרים גרועים. תקנה אותו רק אם אתה ממש חייב את כל היציאות שיש בו. הכרטיסים הכי טובים הם של הרקולס, וגם עולים אותו הדבר. תשנה את החברה לELSA (שגם הם מצויינים, כמעט כמו הרקולס) או לא Hercules.

"DvD Rom x8 Sony" הלו???????. X8?? חזרנו שנה אחורה בזמן או מה ? היום זה כבר X16 ! קח את הכונן של X16.... או של X16. אפילו של סוני, אבל שיהיה לפחות X12 !

בקשר לכרטיס קול, שתדע, שהוא מובנה בלוח האם. כך שהוא לא יהיה איכותי משהו ! זה כרטיס ברמה יחסית נמוכה, אבל אם אתה לא חובב מושבע הוא יספיק. אם אתה כן רוצה כרטיס קול איכותי, קח איזה כרטיס זול וטוב של הרקולס. מה שיהיה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לקרוסיאר???

Crucial!!

1. - הזכרונות הכי מועדפים..... אבל הם גם מאוד יקרים ! 149 ל256MB RDRAM אחד, ותחשוב שתצטרך שניים כאלה.....

זכרונות RDRAM גם נמכרים בזוגות!

Hercules!

P4 Northwood 2Ghz

למה לעזאזל אתה כל כך אוהב את אינטל???

יעלה לי בסביבות 600-700 דולר

מאיפה??????????

CDR 16x10x40 Sony

PX2410 של פלקסטור. הצורב הטוב ביותר בעולם, לא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא אוהב את , הוא בחר בזה.

בקשר לצורב אתה צודק אבל זה כבר שינוי קיצוני לא נראה לי שיהיה לו כבר כח לכל השינויים האלה שאנחנו עושים לו פה :)

"זכרונות RDRAM גם נמכרים בזוגות!"

NO NO. אלה שבאים עם 4 באים בזוגות, אבל אם אתה נגיד תקנה RIMM של RDRAM 256MB של מושקין, לא יביאו לך שניים של 128 ! יביאו לך 1 של 256. תכנס לאתר שלהם מצידי ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל אני לא אוהב את , הוא בחר בזה.

2. בקשר לצורב אתה צודק אבל זה כבר שינוי קיצוני לא נראה לי שיהיה לו כבר כח לכל השינויים האלה שאנחנו עושים לו פה :)

3. "זכרונות RDRAM גם נמכרים בזוגות!"

NO NO. אלה שבאים עם 4 באים בזוגות, אבל אם אתה נגיד תקנה RIMM של RDRAM 256MB של מושקין, לא יביאו לך שניים של 128 ! יביאו לך 1 של 256. תכנס לאתר שלהם מצידי ותראה.

1. דיברתי אליו, היה לו ויכוח גדול בIRC עם כל שאר הערוץ על אינטל נגד ...

2. בשביל מה לשאול אם לא כדי לקבל תשובה?

3. מצטער, לא יהיתי מודע לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות:

1. אכן קנה זוג זכרונות RDRAM! פנטיום 4 פועל ככה שהוא מקבל מידע משתי אפיקי זיכרון... הוא יפעל גם אם אחד. אבל אתה עלול להרגיש

ירידה בביצועים כי הרגת חצי מרוחב הפס שלך.

2. הסיכרונות של סאמסונג הם מעולים לפי מה ששמעתי ממהנדס תוכנה של אניטל... הוא עשה איתם הרבה והוא המליץ עליהם כזכרונות איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Midi ATX 300W

Pentium 4 1.5 GHz

INTEL HAVRE D845HV+Sound

256MB+128MB+64MB SDram 133MHz

Seagate 17.2 GB 5400RPM

GeForce 2MX 400 64MB

CNet PRO200

Plextor 12/10/32+52x CDrom

Samsung 17" 75

אנשים, לפני שאתם מייעצים לו מה לקנות, אני חושב שרצוי מאוד להסתכל במפרט של הבן-אדן, אמנם המחשב שלו הוא לא משהו, אבל הוא בהחלט יכול להספיק לעוד שנה וחצי לפחות! אני לא מבין למה הוא בכלל מחפש לקנות מחשב חדש. אם המחשב עובד לו קצת לאט, הוא יכול להכניס למחשב שלו עוד חתיכת 256MB SDRAM, להוציא את השתיים שיש לו עכשיו(128 ו64) וכך יהיו לו 512 מגה של ראם, במידה והוא רוצה האצה בביצועים תחת חלונות . אם הוא לא מרוצה מהביצועים של המחשב שלו במשחקים שישקיע בTI200 או TI500, והמחשב הנוכחי שלו יטוס. אם יש לו בעיות מקום והכונן הקשיח מאוד זוחל לו, שיקנה כונן קשיח גדול יותר ובמהירות 7200 סל"ד.

לדעתי, מה שאני מציע לו יהיה לו הרבה יותר טוב מאשר לקנות מחשב חדש לגמרי. המעבד שלו הוא די טוב, יש לו לוח יציב מאוד, אמנם לא בעל יכולות , אבל יציב מאוד, במידה והוא מקורי של כמו שאני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...