Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 189 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני לא מבין אותם שלוש מהמשחקים בסדרה הם עשו על אותה מלחמה והלכו בשיטה מה שטוב לא משנים אז עכשיו שינו לאחר נפילה של COD3(לפי מה ששמעתי לא שיחקתי בו) ועברו למלחמה מודרנית וCOD4 נחשב להצלחה ואף למשחק השנה אז עכשיו הם רוצים שוב לחזור לWW2 לאחר שראו ישיש ירידה בביקוש אלה? אני אישית מעדיף מלחמה מודרנית(למרות שCOD2 היה מצוין!) לא יודע מה אתכם אבל הם צרכים לעשות משהו ממש מיוחד כדי שCOD5 יהיה הצלחה לפחות כמו COD4.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין אותם שלוש מהמשחקים בסדרה הם עשו על אותה מלחמה והלכו בשיטה מה שטוב לא משנים אז עכשיו שינו לאחר נפילה של COD3(לפי מה ששמעתי לא שיחקתי בו) ועברו למלחמה מודרנית וCOD4 נחשב להצלחה ואף למשחק השנה אז עכשיו הם רוצים שוב לחזור לWW2 לאחר שראו ישיש ירידה בביקוש אלה? אני אישית מעדיף מלחמה מודרנית(למרות שCOD2 היה מצוין!) לא יודע מה אתכם אבל הם צרכים לעשות משהו ממש מיוחד כדי שCOD5 יהיה הצלחה לפחות כמו COD4.....

COD4 זה חברת פיתוח אחת ומעולה בשם אינפיניטי וורד

COD3/5 זו החברה השניה הרבה פחות טובה.Treyarch שמה

למרות זאת מדברים על אפשרות של COOP לארבעה שחקנים ושילוב של כלי רכב במשחק כך שיכול להיות מעניין.

World at War will visit the Pacific Theater of WWII with four-player player co-op and vehicular multiplayer.

http://www.gamespot.com/pc/action/callofduty5/index.html?tag=result;title;3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss: COD2 פועל בלי בעיות אבל 4 עולה למאית השניה ויוצא מהמשחק.... מישהו יכול לומר לי מדוע ולמה? יש קראק יש הכל אז מה הבעיה?

נ.ב. במחשבים אחרים זה פעל. איזו התנגשות חומרה או תוכנה יכולות לגרום לכך?

p4 3.0mhz albetron 9600gt 1giga 533 + 2giga 677

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4 זה חברת פיתוח אחת ומעולה בשם אינפיניטי וורד

COD3/5 זו החברה השניה הרבה פחות טובה.Treyarch שמה

למרות זאת מדברים על אפשרות של COOP לארבעה שחקנים ושילוב של כלי רכב במשחק כך שיכול להיות מעניין.

World at War will visit the Pacific Theater of WWII with four-player player co-op and vehicular multiplayer.

http://www.gamespot.com/pc/action/callofduty5/index.html?tag=result;title;3

5 לא יהיה מפותח ע"י אותה חברה כמו 4?

בכלל יגיע למחשב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלהים איזה זוועה.

איך אפשר בכלל לחזור למלחמת עולם II ועוד לזירה הכל כך משעממת של הפסיפיק. אין שם שום דבר מעניין ואפי (נו אז היו קרבות מרים באיו-ג'ימה ובגואדקנאל) ומשחק שלם שיתבסס על זה נראה לי מתכון לשעמומון.

אני כבר רואה את זה, משימה ראשונה מגינים על פרל הרבור או משהו בסגנון, בהמשך עושים משימת קומנדו באחד מהחורים הנידחים שם, אחרי זה נוחתים באיו ג'ימה.

תעשו לי טובה, לא מעניין. ביחוד גם שהמפתחת הזאת לא ידועה בתור מי שמתעלה על עצמה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאו !

משום מה כל האנשים בפורום הזה מדברים כאילו הם כבר ראו סירטוני גיימפלי ושיחקו במדו והיתרשמו.. אבל לא ! אתם עוד לא יודעים כמעט כלום

על המשחק ! אז דיי !

אתם כמה דברים אפשר לחדש ?!

דבר ראשון את כל הדברים הטכניים : גרפיקה, , שליטה וכו...

וחוץ מזה יש המון דברים שאפשר להוסיף, תחשבו למשל שהיו עושים משחק עם מערכת מחסה כמו בR6, או למשל אם היו עושים

שליטה על צוות ושיש עוד המון דברים, אפילו יש כבר אלמנט חדש שדיווחו שיהיה, מצב COOP שעוד לא ראיתי באף משחק WW2 !

עוד משהו קטן, לגבי למה Treyarch מפתחים את המשחק, על זה אין לי תשובה ואני דיי מסכים עם זה, אבל תנו להם הזדמנות שנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאו !

משום מה כל האנשים בפורום הזה מדברים כאילו הם כבר ראו סירטוני גיימפלי ושיחקו במדו והיתרשמו.. אבל לא ! אתם עוד לא יודעים כמעט כלום

אני אענה על זה בחלקים...

אתם כמה דברים אפשר לחדש ?!

דבר ראשון את כל הדברים הטכניים : גרפיקה, , שליטה וכו...

כן... רק חבל שבנתיים חברת הפיתוח לא הוכיחה את עצמה כמשהו ראוי... צריך ללכת עם הניסיון מהעבר

תחשבו למשל שהיו עושים משחק עם מערכת מחסה כמו ב

שליטה על צוות ושיש עוד המון דבריםR6,

זה כבר לא יהיה COD... יש דברים שלא משנים בפרנצ'ייז

אפילו יש כבר אלמנט חדש שדיווחו שיהיה, מצב COOP שעוד לא ראיתי באף משחק

WW2 !

זה בהחלט תוספת מבורכת לדעתי

הבעיה שזה דיי יהרוס את ההתקדמות במשחק..

עד עכשיו אתה היית אמור להתקדם בכדי שהחוליה תתקדם איתך

זה נועד כדי ששחקנים לא יתנו למחשב לעשות את כל העבודה ושירגישו איזשהיא שליטה על המשחק

רוב הסיכויים שאני לא אחפש אנשים ברשת בשביל לשחק איתם COOP אלה רק עם חברים

עוד משהו קטן, לגבי למה Treyarch מפתחים את המשחק, על זה אין לי תשובה ואני דיי מסכים עם זה, אבל תנו להם הזדמנות שנייה.

אבל אנחנו בהחלט נותנים לה הזדמנות שניה...

אני מוכן להתערב על הכליה שלי שכל אחד ישחק פה בדמו ויותר מ80 אחוז ישחקו במלא

שמע,בתכלס חברת הפיתוח לא משהו אז כולם לא מצפים להרבה

הם בהחלט יכולים להפתיע וזה יהיה מבורך אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה

העניין הוא שWW2 כבר לעוס מכל הכיוונים הדבר שיציל את המשחק הזה זה שלבים מיוחדים שעוד לא עשו

למשל

ג'ונגלים מטורפים ומטוסי קמיקזי

צריך לשחק חזק על הסינמטיות של המשחק כדי לעשות אותו למשחק באמת גדול

כמו שהסצינה של הפצצה האטומית (נו באמת מי לא סיים את COD4 כבר? אני באמת צריך לצבוע את זה?) זו אחת הסצינות הכי טובות שראיתי במשחקי מחשב...

אפשר לעשות המון סצינות טובות בפסיפיק השאלה אם הם יפתיעו או יעשו עוד חלבן-כספים ממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss: COD2 פועל בלי בעיות אבל 4 עולה למאית השניה ויוצא מהמשחק.... מישהו יכול לומר לי מדוע ולמה? יש קראק יש הכל אז מה הבעיה?

נ.ב. במחשבים אחרים זה פעל. איזו התנגשות חומרה או תוכנה יכולות לגרום לכך?

p4 3.0mhz albetron 9600gt 1giga 533 + 2giga 677

אתה חוצפן ! אנשים שילמו פה כסף על המשחק ואתה בא בלי בושה ואומר יש לי קראק כמו איזה ילד מפגר!

פשוט :pissed:

ד"א > זה ווארז ולכן מגיעה לך אזהרה....אני מחכה לזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהסצינה של הפצצה האטומית (נו באמת מי לא סיים את COD4 כבר? אני באמת צריך לצבוע את זה?) זו אחת הסצינות הכי טובות שראיתי במשחקי מחשב...

אפשר לעשות המון סצינות טובות בפסיפיק השאלה אם הם יפתיעו או יעשו עוד חלבן-כספים ממוצע

אם אני לא טועה הסצנה הזאת היתה באמצע המשחק

ואני לא ממש זוכר שהיה שם משהו מיוחד :nixweiss:

2 השלבים שפשוט השאירו אותי עם הפה פתוח היו השלבים שאתה חוזר 15 שנה אחורה

השלב הראשון אתה מסתננן במחנה של האויבים כדי להגיע למלון הנשוט ולנקודת הצליפה

והשלב השני זה שאתה בורח

פשוט מדהים :yelclap:

לא נהנתי ככה במשחק כזה מאז OMAHA BEACH ב MOHAA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...