Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 140 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם לא...

תשים רזולוציה 640 על 480, ואז על 1280 על 960, אתה לא תראה יותר מפה רק פיקסלים קטנים יותר....

זה לא הרזולוצייה אהל היחס.

שים לב שהמסך האמצעי הוא מה שכולנו רואים אבל התוספת זה שני המסכים בצד.

זה חלק שאנחנו לא רואים והוא רואה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

גם אני רוצה! איזה עצבני זה, 3 מסכים ולהגדיר אותם במשחק שיראו יותר שטח - ענק!

ד"א אין שום קשר לרזולוציה, לשלושת המסכים רזולוציה תואמת זה פשוט הוגדר איכשהו שרואים יותר שטח לרוחב... פנורמי כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , המפות החדשות לא משהו בכלל , אבל המודים החדשים הם דלוקס :xyxthumbs:

לא יודע מי מיכם מכיר אבל יש מוד שנקרא זומבי שבוא יש את הזומבים ואת האמריקאים .

מתחילים עם זומבי אחד שצריך לדקור את האמריקאי כדאי שגם יהפוך לזומבי , את הזומבי אפשר להרוג רק בירייה בראש .

ממש ממש כיף :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לכם יש הרגשה שבהרבה שרתים למרות הפינג הנמוך יחסית (בין 100 ל-120 בתוך המשחק), תמיד האויב רואה אתכם ראשון?

בשרתים שיש בהם ה-KILL CAM אני רואה את זה שם.

ובכאלה שאין זה פשוט מרגיש ככה.

עד שמצאתי שרת נורמלי מהבחינה הזאת והרבצתי שם משחק טוב בגלל העובדה שלא הייתי בדיליי, הביאו לי באן קבוע, כי עלק עשיתי SPAWN KILLS.

איזה חארטה, בטח המסוק הוריד אותם והם התעצבנו. :screwy:

נשבר לי כבר מכל האדמינים המפגרים האלה, צריך לשים הגבלת גיל מינימום 18 לאדמין.

מבחינתי אם הוא לא יכול לשתות בירה על פי חוק, הוא גם לא יכול להיות אדמין על פי חוק!

אני מרגיש לפעמים כמו בארץ, שהמשטרה מתעסקת עם האזרחים התמימים בזמן שהכרישים האמיתיים עושים להם חיים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו קרא לי משהו הזוי אתמול בערב.

אני נכנס לשרת, מתחיל לרסס ולירות עד שנגמר לי התחמושת, אז רצתי לחפש נשקים אחרים על הריצפה.

קיצר אני מוצא, אבל אני לא יכול לקחת אותם :bash:, אמרתי לא נורא, ננסה לרוץ עם סכין...

אני רץ מול מישהו והוא יורה עליי בלי סוף ואני לא מת :screwy: (רק אני רואה שכולי מלא דם)...ככה התחלתי להרוג 25 בלי להיהרג חחחח

נשבע לכם שלא שמתי שום צ'יט...בסוף הפסקתי כי לא רציתי לקבל באן, אבל זה היה אחד הכיפים!! :P

לעוד מישהו קרה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו קרא לי משהו הזוי אתמול בערב.

אני נכנס לשרת, מתחיל לרסס ולירות עד שנגמר לי התחמושת, אז רצתי לחפש נשקים אחרים על הריצפה.

קיצר אני מוצא, אבל אני לא יכול לקחת אותם :bash:, אמרתי לא נורא, ננסה לרוץ עם סכין...

אני רץ מול מישהו והוא יורה עליי בלי סוף ואני לא מת :screwy: (רק אני רואה שכולי מלא דם)...ככה התחלתי להרוג 25 בלי להיהרג חחחח

נשבע לכם שלא שמתי שום צ'יט...בסוף הפסקתי כי לא רציתי לקבל באן, אבל זה היה אחד הכיפים!! :P

לעוד מישהו קרה את זה?

חח אף פעם לא שמעתי על מקרה כזה.

חתיכת מקרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לכם יש הרגשה שבהרבה שרתים למרות הפינג הנמוך יחסית (בין 100 ל-120 בתוך המשחק), תמיד האויב רואה אתכם ראשון?

בשרתים שיש בהם ה-KILL CAM אני רואה את זה שם.

ובכאלה שאין זה פשוט מרגיש ככה.

עוד מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מקרים אני קולט אוייב בשבריר שניה, אני מספיק לירות שני כדורים ומת.

כשאני מסתכל ב-KC, אני רואה שהוא בכלל קלט אותי הרבה לפני ושבכלל לא הספקתי לירות אפילו כדור אחד.

לגבי הפינגים, לא יודע אם הם מזייפים, אבל באופן כללי זה תמוה, כשאתה ב-GAME BROWSER אתה רואה פינגים נמוכים ב-30 עד 50 ממה שאתה מקבל בתוך המשחק.

*** עריכה ***

לא יודע אם זה קשור או לא, אבל אני מרגיש שהמחשב זקוק לאיזה פירמוט, אני בכל מקרה אחכה עד שיצא SP3.

אבל אי אפשר לדעת, אולי זה העניין, או שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפינגים, לא יודע אם הם מזייפים, אבל באופן כללי זה תמוה, כשאתה ב-GAME BROWSER אתה רואה פינגים נמוכים ב-30 עד 50 ממה שאתה מקבל בתוך המשחק.

אצלי זה ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרה לי שום מקרה כזה.

תמיד הפינגים בתוך ומחוץ לסרבר זהים ותמיד אני רואה את האוייב באותו זמן שהוא רואה אותי.

מה שאני יודע בוודאות זה שיותר קל לשחק עם רזו' גבוהה יותר, לא יודע למה, יותר נוח לכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה האם זה יתכן ?!?!?!

המשחק מאוד קצר!! גמרתי אותו במהירות לא יאומנת אבל באמת מדאיג !

האם זה שלם ? האם זה מסתיים כאשר בא ראש הכנופייה אני לא יודע מה ואני יורה בו עם 2 מהחיילים שלו ?

ומה אפשר לעשות במשחק עכשיו :D ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...