Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה לגבי השלב עם הפצצה האטומית!

מגיע הקטע שאני צריך להציל את הטייסת, אז אני מציל אותה ורץ למסוק, אנחנו בורחים משם ואז מתפוצצת הפצצה האטומית....

עכשיו לא הבנתי את הקטע שאחרי, מראים רשימות כאלו של אנשים שכאילו מתים, ואז אחד מהם ברשימה הוא השחקן..

ואז זה חוזר למסוק ורואים את השחקן זוחל כזה והכל נשורת מסביב, עד עכשיו לא הבנתי את הקטע, מה הולך שם?!

השחקן הזה מת? כי שמתי לב שאני משחק כמה אנשים..אחד ברוסיה ואחד בעירק וכו' (או שאני טועה? חח לא ממש התייחסתי לכל מה שקרה במשחק רק לאקשן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש דרך לדעת מה המפה הבאה שהסרבר יעבור אליה בקטע שהוא נותן לך 30 שניות לעשות calss וכל זה? (מתי שאתה מקבל את הבונוס בסוף המשחק..)

ב-SD זה מתי שמגיעים ל-10 וב-TDה עד 1500 .

מקווה שהבנתם.. בכל זאת יש דרך לדעת לפני?

אתה לא יכול לדעת מה המפה הבאה.

וזה בכל סרבר שונה, לפעמים ב-S&D זה עד 4 וב-TDM זה ברבה פחות. זה תלוי מה האדמין של הסרבר קבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקור פידמיח!!1111 ( זה לא סיקור רשמי או משהו. סתם רושם כללי בשני משפטים שלי. )

משחקיות, עלילה ורושם כללי

-המשחקיות לא השתנתה בכלל מאז COD הקודמים, דבר שקצת מציק לדעתי. המשחק לא משדר בכלל תחושה של מודרניזציה, רק קרבות סטייל COD 2 (מלח"ע2) עם כמה ג'אג'טים מגניבים. המשחק אולי מודרני ביחס לשנות ה-80-90.

-לדעתי מדובר פה במשחק מאוד שטחי, למרות שהעלילה מעניינת באופן כללי. ככזה, וכמשחק "פופ", קל יותר להבין את הטענות שלי בסעיף 1; אין שום מטרה לסבך ולהוסיף למשחק אם הוא אמור להיות קליל וכיפי.

-כל זה לא פוגע כמובן בהנאה של המשחק בתור משחק קליל ומגניב של יום אחד (יותר נכון שש וחצי שעות לSP על מדיום).

-השלבים שמתרחשים באוקראינה (המשימה בעבר), הסרטון בהתחלה בו אתה הנשיא שמוצא להורג, והשלב של המטוס שבו אתה מפקד על הנשק הם בין הדברים המגניבים, ששוברים את העלילה היחסית דלה והצ'יזית של המשחק. חוץ מזה, היו כמה נקודות אור במהלך המשימות שפשוט גרמו לי לרקוד בכיף. למשל לירות לשני השומרים של הרוסי הרשע ההוא בגב בסוף. ואז בו. זה היה פשוט חזק. או השלב הראשון- החלק שכל הספינה מתחילה ליטות על הצד. מצאתי את עצמי יושב עם ראש מכופף לצד מול המחשב. אבל החלק הכי אדיר הוא ללא ספק במשימת התגנבות עם Mcמהשמו, כשזוחלים מתחת לטנקים וכל הצבא פשוט לא שם לב. מסתולים. -_-.

-שמו ציטוט של ערפאת....

WTG

סה"כ משחק כיפי וקליל למי שמחפש טונות של אקשן בלי להפעיל את הראש יותר מדי, או לחוות קרב מחושב, טקטיקה, אסטרטגיה או חשיבה כלשהי חוץ מלירות הרבה לכל הכיוונים.

גרפיקה

בנקודה הזאת המשחק הפתיע לטובה וגם לרעה. לטובה אני חייב לציין את הפיזיקה המעולה. לא מגיעה לרמה של GRAW נגיד, או משחקים יותר חדשים כמו קרייסיס, אבל מאוד מציאותית. הנתזים של הכדורים, עומקי החדירה שלהם בחומרים שונים והragdoll מאוד יפים ומציאותיים (גם נתזי הדם כשנפגעים מכדור).

לרעה- היו שמועות על מנוע DX10.. נו מילא. בכל מקרה הגרפיקה יפה מאוד, אני אישית קיבלתי 45-50 פריימים (1680*1050) בכל ההגדרות על המקס. פועל מצויין, והגרפיקה טובה מאוד (למרות שקשה להגיד "גרפיקה מעולה" אחרי קרייסיס.). לכל מי שמחפש EYE CANDY מוגזם, המשחק שווה הצצה בעיקר בשלבים החשוכים שבהם התאורה וההצללה עושות את האפקט; אבל בשורה התתחתונה, המשחק הוא לא NEXT GEN מבחינת גרפיקה.

הסאונד סביר עד טוב. האיכות עצמה טובה מאוד, אבל הניצול של ה5.1 לא חכם בכלל ולרוב מעצבן, כששומעים דיאלוגים כל הזמן באחד הספיקרים האחוריים, היריות נשמעות משלושה ספיקרים במקום מאחד.. וכו'. קשה למשל לקבוע מיקום של אויב לפי הסאונד, שפשוט בא מכל הספיקרים.

כללי כזה 0:

הרושם שלי מהמשחק בשורה התחתונה- לא מספיק. הוא לא עומד ברף החדשנות של COD 2 למשל, שלדעתי מדובר במשחק מדהים. המשחקיות והמבנה היו חדשניים פחות או יותר אז, ואולם בדור הרביעי של COD .. הגיע הזמן לרענון.

ה- במשחק הוא דווקא נקודה שהצליחה להפתיע לטובה. האויבים אינטיליגנטיים בצורה יוצאת דופן, מסתתרים, מאגפים, בורחים ומתאגדים. גם הכוח שפועל איתך מאוד חזק מבחינה זאת והוא אשכרה כוח שעוזר.

לגבי המולטי- לא בדקתי.

זה הרושם שלי.

זזתי להתחיל גירס. (שביתה. יותר מדי זמן פנוי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FEEDMEH למה כל זה אחרי שהמשחק יצא וכולם פה כמעט הספיקו לשחק?...

ורק עכשיו אתה מתחיל לשחק GOW? ??? (למרות שאף פעם לא מאוחר מדי.. אבל המשחקים כבר יותר מחודש בחוץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חבר'ה קניתי את המשחק בבאג לפני כשבוע וסימתי את הסינגל בשלושה ימים על רמת הקושי hard היה מהנה ונחמד.

ורק אתמול נכנסתי סוף סוף למולטי המדובר ואכן הצפיות שלי פחות או יותר נענו והמולטי ממכר וכיפי. עד כאן הכל טוב ויפה עכשיו התפנה לי זמן לשחק אני נכנס בצפיה דרוכה למולטי ולדאבוני אני מגלה שאני לא יכול להכנס לשום שרת וכי למה? כי רשום שהקוד(סיסמא) שלי בשימוש ושאכנס מאוחר יותר אני מנסה שוב ושוב אבל אין גישה...קניתי משחק ב220 ש"ח ועכשיו זה לא שווה כלום כי מישהו פרץ ולקח את הקוד שלי. :kopfpatsch: מה לעשות :s05: ואני מקווה שלא נדפקתי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח מייל לתמיכה הטכנית \

בטוח יש איזושהיא דרך להוכיח להם שאתה קניתי את המשחק פשוט ישלחו מייל לACTIVISION יחסמו את ה CDKEY הקודם ויתנו לך אחד חדש

נשמע לי כמו פיתרון אפשרי .

שלח מייל לתמיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חבר'ה קניתי את המשחק בבאג לפני כשבוע וסימתי את הסינגל בשלושה ימים על רמת הקושי hard היה מהנה ונחמד.

ורק אתמול נכנסתי סוף סוף למולטי המדובר ואכן הצפיות שלי פחות או יותר נענו והמולטי ממכר וכיפי. עד כאן הכל טוב ויפה עכשיו התפנה לי זמן לשחק אני נכנס בצפיה דרוכה למולטי ולדאבוני אני מגלה שאני לא יכול להכנס לשום שרת וכי למה? כי רשום שהקוד(סיסמא) שלי בשימוש ושאכנס מאוחר יותר אני מנסה שוב ושוב אבל אין גישה...קניתי משחק ב220 ש"ח ועכשיו זה לא שווה כלום כי מישהו פרץ ולקח את הקוד שלי. :kopfpatsch: מה לעשות :s05: ואני מקווה שלא נדפקתי :nixweiss:

קודם כל תתקשר לתמיכה והם יגידו לך מה לעשות, פשוט תעשה מה שהם אומרים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם השערה, אולי מופרחת ואולי לא:

יש מצב ששרתים פרוצים גונבים CDKEY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שלא הושתל לך KEYLOGGER במחשב כי אולי מישהו מאזין לנקישת המקשים שלך(סיכוי קלוש) ותתקשר לתמיכה טכנית, במידה וזה לא יעזור תלך לבאג ותסביר להם את המצב.

תעדכן אותנו איך יסתדר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...