Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 157 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה שיט? זה לא כזה גרוע....

אני מניח שבגלל החום שהיה בימים האחרונים הוא הגיע למעלות האלה... אבל זה לא נראה לי הבעייה. זה לא כזה גבוה...

תריץ בדיקה בתוכנה ATI TOOL, בדיקת ארטיפקטים. ואז תגיד לנו אם קורה משהו לקובייה (אחרי שתפעיל את התוכנ התבין) ומה המעלות הסופיות לאחר שהגרף מתיישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבא אם יש לך שאלה לגבי משחק יש דיון ראשי של המשחק...

אבל נראה לי שזה ל אמתאים לפה אלא לפורום ... (יעבירו ממשחקים לשם)

צודק.

תשתדלו לרכז בדיון הזה את כל השאלות בנוגע ל COD4

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן לעזור לי בבנית קונפיג למחשב החלש והנחוט שלי כי נמאס לי מ 30 FPS עם תקיעות פשוט להוריד את כל הגרפיקההה כי הוא במילא מגעיל אצלי

הורדתי כמה מוכנים אבל הם לא עוזרים לי כל כך....

אז אם יש מישהו שמבין בקבצי קונפיג כי אני משחק ברשת וצריך הרבה FPS

שידבר איתי ב icq: 223128105

ולמיוחדים שיש MSN: shai41@gmail.com

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ עוד לא ראיתה את המולטי פלייר האדיר.. :hat:

אני לא שחקן MP, אבל אני משער שהוא טוב. אני סיימתי את המשחק כבר על 2 הרמות הראשונות, תענוג צרוף כל פעם. פשוט משחק מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קלטתי כמה המשחק הזה אמיתי כשהייתי במשימת ההתנקשות- אני מסתכל על הקפטן של קפטן פרייס, ופשוט קולט איך במנוחה הוא זז לו קצת, מגרד את חליפת ההסוואה, פשוט מדהים. קרייסיס קיבל ביקורות מעולות ואני רק התאכזבתי כי אני בדיוק התחלתי לשחק בקרייסיס אחרי 3 שעות משחק בCOD4. אני חושב שCOD האפיל על קרייסיס ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה-התקנתי את המשחק בלי הPUNKBUSTER(חשבתי זה סתם דבר מחורבן שמוסיף כמו gamearcade משהו כזה)

ואני לא יכול לשחק ברשת עכשיו..

מה אני יכול לעשות ? צריך להתקין מהתחלה או שאפשר להתקין מהדיסק/מהאינטרנט את התוכנה הזאת ? ואם כן,איך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר מ-COD הראשון, אם אתה נתפס דרך PB עם האקים על שרת "לא חוקי", אפשר לשנות את הסיריאל או חלק אחר במשחק ולחזור לשחק על אותו שרת אחרי כמה דקות...ועל שרת חוקי לא יכולת לעשות את זה כי הוא קיבל רק סיריאלס מקוריים...

כשאני אומר שרת חוקי לא חוקי, אני מתכוון לאימות הסיריאל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...