Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

חבל שאין פתרון לבעיית התקיעות ול- IW לא אכפת ממש. (כנראה שאחוז האנשים שנקלים בבעיה די קטן בכדי לטפל בו!)

FUCK PB!

חבל משחק ממש נהדר אבל אני נאלץ להסיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל שאין פתרון לבעיית התקיעות ול- IW לא אכפת ממש. (כנראה שאחוז האנשים שנקלים בבעיה די קטן בכדי לטפל בו!)

FUCK PB!

זה לא משחק כבד, אבל אתה לא יכול לצפות מהמחשב שלך להריץ אותו.. אין שום בעיית תקיעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משחק כבד, אבל אתה לא יכול לצפות מהמחשב שלך להריץ אותו.. אין שום בעיית תקיעות

למה לא?

יש לי מפרט מאוד דומה (אם לא זהה) לזה של Shbd והמשחק עובד אצלי מצוין ב- 1280X1024 ועוד אפילו עם AA2x. וה Textures Details הוא על המקסימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים על מה הוא מדבר..

יש לי גם את הבעיה הזאת... הוא מדבר על תקיעות שהמשחק פתאום נתקע ושום דבר לא מגיב חוץ מ RESTART...

אכן מציק מאוד ולא ניראה שום פתרון באופק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים על מה הוא מדבר..

יש לי גם את הבעיה הזאת... הוא מדבר על תקיעות שהמשחק פתאום נתקע ושום דבר לא מגיב חוץ מ RESTART...

אכן מציק מאוד ולא ניראה שום פתרון באופק !

גם לי יש לפעמים תקיעות אבל אצלי זה משתחרר אחרי דקה-שתיים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FUCK PB!

לי יש כל כמה זמן תקיעות של שניה-שתיים, וזה מעצבן רצח במולטי לגלות שהרגו אותך בזמן שהמשחק תקוע אצלך.

וזה לא נראה כמו לאגים.

לא שיחקתי עדיין בסינגל אז לא יודע אם זה קורה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם בכלל למה התכוונתי, המשחק פשוט קופא שנכנסים למולטי לסרבר שמופעל בו PunkBuster.

הpunkbuster גורם לתקיעה\קיפאון או איך שלא תקראו לזה ומה שנותר לעשות זה רק ריסטרט.

בכל מקרה, לא נראה בכלל שיש פתרון באופק ושל- IW זה מזיז בכלל (הרי זה קורה רק לחלק קטן מאוד)

יש חלק שזה שהמשחק קופא אחרי זמן מסויים בסרבר וחלק שיבניהם אני שאי אפשר בכלל לשחק במולטי עם PB.

אה והפטץ' לא מסדר כלום בנוגע לזה, רק כמה באגים קטנים ואת הבאג שמתאפס הRANK של השחקן שעוברים מסרבר בלי PB לאחד עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...