Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק פועל סבבה והכל, אבל בתוך המשחק אני רץ ואני כל הזמן משנה את הכיוון עם העכבר. הבעיה היא שזה לפעמים נתקע עם הכיוון של העכבר ואותה שנייה וממשיך לזוז לאותו כיוון למשך שנייה בערך, וזה מעצבן כי זה מסבך הכל :S

לא נראה לי שזה בכלל שהמפרט לא מספיק טוב, ואני רק מריץ את זה על 1280 על 1024...

מישהו יודע מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ששיחקתי בדמו ועשיתי alt+tab להכנס לשולחן העבודה העכבר נצמד לפינה השמאלית עליונה ולא היה אפשר להזיז אותו כאילו הוא נתקע, אולי זה אותו באג. אני מניח שבהמשך יוציאו תיקונים לבאגים שהתגלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברגע זה סיימתי את המשחק בסינגל, טוב ה' זה משחק גאוני בחיי לא ראיתי משחק כל כך חכם, הוא נותן לך הרגשה כאילו אתה שם באמת ובכלל לאחרונה שום משחק לא ריגש אותי ונתן לי ת'הרגשה שהמשחק הזה נותן.

זה אחד המשחקים, מכל בחינה הוא לוקח, משחק השנה :)

והשלב בונוס, אחד המדהימים, חחח איזה כייפים, מישהו שיחק בארקיד מוד ? חחחח הוא אחד המצחיקים מילה, אתה מרגיש כמו במכונות וודיאו בקניון xD חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמסתבך עם ה-Enemy Intel:

http://faqs.ign.com/articles/832/832625p1.html

אישית מצאתי לבד 26 אבל יש כמה שתקועים במקומות מציקים (בעיקר האחרון במשימה עם הצלף)

תהנו...

טופ 3 צ'יטים:

1. Ragtime Warfare - אחד הדברים הכי מצחקים שיש!

2. Slo-Mo פשוט כיף אבל מבטל melee

3. Cluster Bombs... מפיצוץ אחד של רימון לדי הרבה פשוט מעולה!

ויש גם אם אספתם שלושים אין סוף תחמושת. יש שילוב מצחיק של זה, הראגדול ומאשין גאן...אחד המצחיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק שבו אתה צריך לשמור על נקודה מסויימת במפה..

ולכל מי שעובר את ACT I ומגיע ל ACT II למשימה של הסנייפר(זה 2 משימות ביחד.. זה קטע ארוך)

המשימה הזאת הכי מרתקת ששחקתי בחיים שלי

זה מדהים כמה שזה נראה אמיתי ומרגישים את הפחד אפילו שזה רק משחק

מי שישחק יבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב עם הסנייפר שאתה צריך להיות שקט, זה אחד ה-שלבים :) איך אהבתי בסוף שרואים אותם מחכים איזה יום שם ושיורים יש סלו-מושיין כזה משהו יפה :P

אהבתי את המשחק. יפה ביותר! נראה לי הכי טוב ששיחקתי עד עכשיו.

אבל עוד לא סיימתי.. מתי השלב בונוס הזה? זה השלב האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...