Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אוקיי כמה דברים:

1. בקשר לצ'יטים, לפי גיים ספוט רק אם מוצאים את כל הלפטופים זה נפתח.. מצאתי איזה 5 במהלך המשחק.. לא שווה את זה.

2. בקשר למשימה עם הפיצוץ טנקים, זאת אולי אחת המשימות היותר קשות, אבל עברתי אותה די מהר בגלל שצריך לשים לב, אחרי שאתה מפוצץ את הטנקים ויש לך כמה דקות להגיע למסוק, לא לבזבז זמן על להרוג את האויבים.

אני עשיתי את זה ככה: הלכתי הכי ימינה בשדה הזה, יש שם כזאת תעלה שבסופה יש ביתן כזה מעץ. שאתם שם תשתמשו בהפצצה איזה פעמיים ותנקו את כל השטח שנמצא בקו ישר אליכם, אחרי שזה מתחיל להפציץ פשוט תתחילו לרוץ בלי להפסיק אולי מדי פעם תירו במישהו[שימו לב לרוץ ולא ללכת, אצלי שמתי שזה יהיה מקש SHIFT]. ככה תגיעו לתחנת דלק ומשם פשוט תחכו שהמסוק יגיע ותיכנסו אליו ותחכו ששאר החברה יגיעו.

3. בקטע עם הצלף שמתי לב בשלב מאוד מוקדם שמי שהורג אותי לרוב זה אנשים שבאים מימיני[הכיוון של הגלגל הענק] ולא אלה שבאים ממולי. מה שעשיתי זה פשוט נשכבתי ליד הצלף ויריתי באנשים ומדי פעם קמתי וחיסלתי איזה 2 רוסים שעמדו מימיני וירו עליי.

4. שימו לב שאפשר לירות בחיילים כשהם יורדים מהמסוק, זה מצמצם קצת את הכוחות שלהם בהמשך מה שעוזר לכם לשרוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב להגיד משהו : אתם מתייאשים מהר מדי

אם היה קטע שלא ממש הצלחתי לעבור[הקטע עם התחנת , הקטע שאתה צלף וכו'] פשוט ניסיתי וניסיתי וניסיתי עד שהצלחתי, ובכל פעם ניסיתי בדרך שונה וניסיתי עם אסטרטגיה שונה עד שהצלחתי.. ובסוף הצלחתי הכל ! שיחקתי על הרמה אחת לפני הכי קשה.

ד"א המשימה בסוף עם המטוס ממש נחמדה רק חבל שכל כך קצרה..

ועוד משהו, אחרי שסיימתי את המשחק ראיתי שהיה כתוב משהו על הcheats אבל לא ממש קראתי את זה

ועכשיו בהגדרות אני רואה שאני עדיין לא יכול להכנס לcheats.. מישהו יודע מה יש שם בכלל ואיך פותחים אותם?

תודה רבה

גם אני משחק על הרמה לפני הכי קשה, וגם לי הקטע שהיה צריך להגיע לתחנת הטלויזיה היה ממש מעצבן חח [עכשיו אני בשלב מספר 3 נראה לי,

אני פשוט לא משחק בזה הרבה ואני לא רוצה לחרוש, בין השאר כי אני צריך לחרוש לפסיכומטרי :silly: ]

בקשר לצ'יטים, מה אתה דואגים למחשבים? בטח בקרוב יצא איזה פאצ' או unlocker.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו בשלב שאני עם הסנייפר ומגיעים כמה מסוקים מלאים באוייבים והם יורים עלינו וזורקים המון רימונים שלב ממש קשה מתתי כבר 500 פעם

בקשר למשחק הוא המשחק הכי טוב ששיחקתי בו COD2 היה משחק מעולה והנה משחק עוד יותר טוב

הוא רץ לי חלק על 1024X768 הכל על normal-medium

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה,למרות שהוא לא מחדש כלום,הוא פשוט עשוי בצורה מושלמת וזה הקטע

גראפיקה יפה והשלבים המגניבים שמעוצבים מדהים,לא צריך יותר,משחק תותח

אני עכשיו בשלב ברוסיה,שלב אחד אחרי זה עם התחנת ,כמה שלבים נשאר לי עד הסוף?

והנה תמונה יפה שצילמתי :silly:

fgfov5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה,למרות שהוא לא מחדש כלום,הוא פשוט עשוי בצורה מושלמת וזה הקטע

גראפיקה יפה והשלבים המגניבים שמעוצבים מדהים,לא צריך יותר,משחק תותח

אני עכשיו בשלב ברוסיה,שלב אחד אחרי זה עם התחנת ,כמה שלבים נשאר לי עד הסוף?

והנה תמונה יפה שצילמתי :silly:

fgfov5.jpg

חח יש לך עוד לא נעט... אתה רק בחלק הראשון (מתוך שלושה) של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זורקים רימון חזרה?הגעתי לשלבים האחרונים ואני עדיין לא מבין איך מחזירים רימון..

תלחץ על G ;)

אבל צריך עלשות את זה מהר מאוד, במולטיפלייר יש מלאאאאאא רימונים ולפעמים עד שאתה קולט שיש עליך רימון ואתה לוחץ על G הוא מתפוץץ לך ביד /:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטיפלייר חזק ביותר.. לפי דעתי לוקח את הסינגל

צריך מזל עד שמוצאים סרבר שאפשר להתחבר אליו.. רוב הסרברים דפוקים ולא מגיבים לחיבורי האיטיים שיש לשחקנים בארץ

אולי מי שיש לו ראוטר זה יעבוד לו יותר טוב (לא ניסיתי עדיין לשחק עם ראוטר)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שתקוע בשלב של הסנייפר שאתם מחכים שיאספו אותכם, יש לי שיטה טובה..

בצד ימין יש מכוניות מתגשות כאלו, תכו מאחורי המתקן הזה, תגיעו למצב שתראו מצד ימין גדר לבנה (ממנה יזרקו עליכם אלפי רימונים, לכו טיפה שמאלה, תהיו בפינה, תתקופפו עם C, שימו על אקדח, ופשוט תירו בכל מי שבא מצד שמאל שלכם, ממש קל, אם באים בקבוצה זרקו איזה , תתרוממו ותורידו את כולם, אחרי זה שהמסוק בא לאסוף אותכם, שימו על סנייפר ורוצו לחבר שלכם, כל מי שבדרך שימו בו יריה מהירה של סנייפר ותמשיכו, קחו את חבר שלכם ולכו למסוק בסללום, תבלבו אותם, שימו את חבר שלכם וסיימתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...