Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

מצחיק שיש כבר כאלה שסיימו, בתור אחד שחרש על קוד2 מכל הכיוונים אני יכול להגיד לכם שהם לקחו את קולאוף דיוטי 2 ועשו לו שיפורים

אותו (כשפוגע רימון והשחקן מתנשף, כששומעים את הכדורים חודרים לגוף של בן אדם, כשנותנים מכה עם V.. הסאונד כמו בCOD2)

המפות שונות לגמרי והתקופה שונה לגמרי וגם האיזור שונה לגמרי, בגלל זה זה משחק שונה אבל יש רגעים שאני נזכר בקולאוףדיוטי 2 (לא שזה משהו רע אבל לא ציפיתי לזה)

בכללי מי שלא ניסה את קולאוףדיוטי 2 ממש יאהב את קוד4, אבל מי שניסה את קוד2 ירגיש dejavu

צילמתי .. אבל אני לא מוצא את התיקיה שבה המשחק שומר את התמונות.. מישהו יודע איזו תיקיה?

הנה תמונה 1 בנתיים (AAX4 AFX8 ALL HIGH 1280X1024)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב התרשמות מהירה על המשחק:

תתכוננו טוב כי זה משחק מ ד ה י ם !!!

המשימות מאוד מאוד מגוונות מענינות ולא משעממות ו או חוזרות על עצמן

הסאונד חזק ולפעמים מקפיא כזה שמכניס את השחקן עמוק למשחק

הגרפיקה אווירתית ומרגישה מאוד מציאותית

המשחק זורם, מפתיע ודי קשה ה של האוייבים פשוט מעולה!!! מסתתרים, יורים מאחורי מחסות או מעבר לפינות זורקים רימונים או אר פי גי'

בתיזמון של לוחמים אמיתיים(כן יש גם פשלות של ה שהוא מסתתר בכיוון הלא נכון עם הגב ללחימה, אבל נדיר)

אחת המשימות הכי מדהימות ששיחקתי בהם (בכלל ולא רק במשחק עצמו או בסידרה) היא בתור תותחן במטוס חיפוי - אני לא ארחיב מעבר אבל תתכוננו למשהו באמת מיוחד וחדש

המשימה בתור צלף-אין מילים...

אישית אני מאוד אוהב את הסידרה אבל המשחק הזה (אחרי 3 שעות משחק) הוא הרבה יותר מענין מכל הבחינות ממה שקדם לו ומאתגר בצורה בלתי רגילה,

פשוט תענוג :xyxthumbs:

אני איתך!! פשוט משחק מעולה למרות שהוא קצת קצר (גם על המרות הגוהות...) הצליחו להכניס בתוך כמה שעות משחק הרבה אספקטים של מלחמה מודרנית פשוט מדהים! המנוע הגפרי גם מצוייין ויש קטעים שעפ כל הכבוד זה נראה יותר טוב מקרייסיס כל הענין של הערפל והצצלה על העשן ובכלל מנוע גרפי מעולה למשחק מעולה!

המשימה בצ'רנוביל אחת הכיפיות אבל באמת המשימה במטוס חיפוי פשוט גאונית וכל כך כיפית... אקיצר משחק FPS מטורף!

נ.ב - מישהו מצא את כל ה30 לאפטופים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שיש כבר כאלה שסיימו, בתור אחד שחרש על קוד2 מכל הכיוונים אני יכול להגיד לכם שהם לקחו את קולאוף דיוטי 2 ועשו לו שיפורים

אותו (כשפוגע רימון והשחקן מתנשף, כששומעים את הכדורים חודרים לגוף של בן אדם, כשנותנים מכה עם V.. הסאונד כמו בCOD2)

המפות שונות לגמרי והתקופה שונה לגמרי וגם האיזור שונה לגמרי, בגלל זה זה משחק שונה אבל יש רגעים שאני נזכר בקולאוףדיוטי 2 (לא שזה משהו רע אבל לא ציפיתי לזה)

בכללי מי שלא ניסה את קולאוףדיוטי 2 ממש יאהב את קוד4, אבל מי שניסה את קוד2 ירגיש dejavu

צילמתי .. אבל אני לא מוצא את התיקיה שבה המשחק שומר את התמונות.. מישהו יודע איזו תיקיה?

הנה תמונה 1 בנתיים (AAX4 AFX8 ALL HIGH 1280X1024)

חחח רק לראות את החיילים האלה בתמונה זה נותן חשק לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי משחק מעולה וממש גאוני בקטעים מסוימים אני מרגיש פשוט שאני רואה סרט

-לא לקרוא מי שלא רוצה

הקטע אחרי שנופלת הפצצה ואתה הולך והכל עף ואיך שיוצאים מהמסוק זה פשוט מדהים ועוצר נשימה

הקטע שחוזרים אחורה והולכים בשקט עם הצלף השני את כל הדרך בשיא השקט ואז צולפים בהוא ושהצלף השני נפצע אתה לוקח אותו ואי אני מרגיש כאילו נכנסתי לסרט הכי טוב שיכול להיות

אני עכשיו בקטע שאני צריך להרוג תבן של זקהיב או איך שלא קוראים לו אני קרוב לסיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ביושוק כל הזמן הזה לא סיימתי אפילו משחק אחד

ביניהם

Jericho

Timeshift

Bioshock

Half life 2

ועוד מלא משחקים שרציתי לסיים!!

יום אחד אני יכין רשימה ואני פשוט ישיג אחד אחד ויתחיל לעבור אותם ;D

ד"א שחכתי להודיע,אני מתחיל עכשיו את ההתקנה של המשחק זה משחק שאני באמת יעבור!! ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את השלב הזה ועוד אחד אם אני לא טועה. אתה מדבר על המשימה שבה אמורים לתפוס אותו בחיים כן?

לא את אל אסד כבר הרגתי וגם זקהיב ואז ראיתי תמונה כזאת עשו X על הפנים של אל אסד ואז הראו תמונה של מישהו אמרו שזה הבן של זקהיב ואמרו שהוא אחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהירות ספולירים בהודעה!!!!

אני תקוע במשימה של הצלף, בסוף שאני צריך לחכות למסוק ובאים אלייך משהו כמו אלף חיילים :| איך אני מתמודד עם זה ? זה כבר הגיע לאיזה נקודה שאין לי מושג איך זה שמר לי שהמסוק הגיע ל5000 ק"מ אבל הכי רחוק שהגעתי זה היה 2000 ק"מ ומשם אני כבר מת כמעט כל הזמן.

יש טיפים ? עזרה ? משהו ?

ד"א קלטי שהם לא רודפים אחרי חבר שלי הם רודפים אחרי טוטאל כל הזמן אז מה אתם ממליצים לעשות ? או איך אתם עברתם את זה ?

עוד משהו אם זה משנה, אני משחק על הארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהירות ספולירים בהודעה!!!!

אני תקוע במשימה של הצלף, בסוף שאני צריך לחכות למסוק ובאים אלייך משהו כמו אלף חיילים :| איך אני מתמודד עם זה ? זה כבר הגיע לאיזה נקודה שאין לי מושג איך זה שמר לי שהמסוק הגיע ל5000 ק"מ אבל הכי רחוק שהגעתי זה היה 2000 ק"מ ומשם אני כבר מת כמעט כל הזמן.

יש טיפים ? עזרה ? משהו ?

ד"א קלטי שהם לא רודפים אחרי חבר שלי הם רודפים אחרי טוטאל כל הזמן אז מה אתם ממליצים לעשות ? או איך אתם עברתם את זה ?

עוד משהו אם זה משנה, אני משחק על הארד.

אוקיי תעשה ככה - דבר ראשון שאתה מגיע לשם ישר פזר את הקליימורים בכניסות למגרש חנייה מאיפה שהם באים. עכשיו ליד המכוניות צמוד לגלגל ענק מצד ימין שאתה בא דראגנובים ואיזה שהוא אוטומטי תרי את האוטמטי שייה לך לצד הצלף החצי אוטמטי שכבר יש לך... עכשיו לך תפוס מכסה (בשכיבה) בצד שמאל של הגלג ענק בין המכוניות מתנגשות לבין הגלגל של על הגבעה אתה משקיף על הנקודה שממנה החיילים באים... משם זה כבר לא בעיה רק זהר מרימונים ותדאג להישאר בשכיבה.. עכישו אם אתה רואה שהם מתקרבים יותר מדי זוז לכיוון המכוניות מתנגשות תתקמר שמה - לא יהיה לך כיסוי על החצר אבל תהיה מוגן פחות או יותר

מקווה שעזרתי

ומשיהו יכול לעזור לי לגבי הלאפטופים? שמצאת יבינתים רק 20 זה משגעאותי הם דחפו אותם בכל מיני מקומות שאין לך מושג =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שיחקתי במולטי פלייר.. מולטיפלייר מדהים!@ הכי כיף ששחקתי בחיים שלי

אם הורגים 6 רצוף בלי למות אפשר לקרוא ל AIRSTRIKE (במולטי פלייר אתם קולטים?!? רואים את המפה עם כל האויבים וממקמים .. זה כזה כיף)

רואים במפה את האויבים כי יש RADAR.. יש גם שרתים OLD SCHOOL שבהם אין את כל הדברים האלה..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

subamba תודה על העזרה אני אנסה את זה מחר =]

שיחקתי כרגע ברשת אני דרגה 4 כבר, אפשריות הרשת כאלו גאוניות מעולות, כייף פשוט לשחק המשחק רץ וזורם ויש לך דרגות כל דרגה אתה פותח משהו שזה דיי מגניב, כמו שרשמו פה אחרי 3 אפשר לפתוח ראדאר מתי שבא לך ואחרי 6 לקרוא להפצצת .

מילה שזה אחד המשחקים ברשת ויש סרברים פתוחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אחרי שסידרתי את ההגדרות. משחק פשוט מדהים!!! אני במשימה של אסד. הגעתי לבניין למטה איפה שהטלוויזיות והמחשבים והם באים בעשרות ואנחנו רק שלוש חיילים..עכשיו כל פעם הם מורידים אותי עם רימון..איך לעזאזל אני יוצא מהפלונטר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...