רזולוציה טבעית, וגודל מסך - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציה טבעית, וגודל מסך

sheff2k1

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש עוד המלצות? מה עם צג עם בהירות של פחות מ300? ולגבי הפנאלים: נאמר לי פה שTN הוא גרוע...אפשר לקבל פרטים? האם פאנל אחר אמור לפתור את הבעיה של הסינוור כשיש רקע לבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא בביקורת שבאתר, שני המסכים יחסית זוהרים מהקופסא(אם כי פחות ממסכי ה TN),ה 971P וגם ה VP930.

למרות זאת רוב המסכים פשוט לא מגיעים לנתונים המוצהרים שלהם בין אם זה 300 או 250 ניטים(cdm).

ההבדל הוא ששני המסכים הנ"ל מצוידים בפאנלים מסוג VA שאיכותיים בהרבה מהפאנל שהיה ב שלקחת (פאנל TN).

אם מטרתך היא להוריד את הבהירות לרמה של CRT (כ 70-90cdm) הייתי ממליץ שתשקול אך ורק את ה 971P

מכיוון שהוא אכן שומר על ניגודיות גבוהה וצבעים מכוילים עם הפחתה של הבהירות בעוד שה VP930 נוטה לשנות

את עקומת הגאמא, למעשה הפחתה של הבהירות ב VP930 אכן תשנה את הגוונים ולכן הוא פחות מומלץ מ ה971P.

בקשר לתוכנה, לא הייתי דואג. התוכנה של סאמסונג עובדת לרוב האנשים ומי שרוצה יותר שליטה מוזמן להתקין SOFTMCCS

שקלה וטובה בהרבה מהתוכנה של סאמסונג, בכל מקרה התוספת ל 971P שווה במקרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתוכנה, לא הייתי דואג. התוכנה של סאמסונג עובדת לרוב האנשים ומי שרוצה יותר שליטה מוזמן להתקין SOFTMCCS

שקלה וטובה בהרבה מהתוכנה של סאמסונג, בכל מקרה התוספת ל 971P שווה במקרה שלך.

זה לא שהתוכנה לא עובדת טוב או משהו (למרות שהעובדה שהיא רק ל-WINDOWS ו- מגבילה פוטנציאלית משתמשים מסוימים). זה עניין של נוחות. אחרי הכל, כל דבר כמעט אפשר לכוונן גם בדרייבר של כרטיס המסך. אבל בשימוש יומיומי רוב מה שהמשתמש צריך זה לשנות בהירות/קונטרסט, או אולי לשחק קצת עם הצבעים ופרמטרים פשוטים של מצב התצוגה. להיכנס לתוכנה כל פעם כדי לכוון פרמטר כזה נראה לי בזבוז זמן.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה, מדובר בתוכנה שלוקח שעה להעלות אותה ושעה להגיע לתפריט של צבעים? לא נשמע לי הגיוני. אני מניח שזה לא יותר מורכב ואורך משינוי צבעים דרך ההגדרות של , שזה גם לוקח כמה שניות טובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה, מדובר בתוכנה שלוקח שעה להעלות אותה ושעה להגיע לתפריט של צבעים? לא נשמע לי הגיוני. אני מניח שזה לא יותר מורכב ואורך משינוי צבעים דרך ההגדרות של , שזה גם לוקח כמה שניות טובות...

כנראה לא הבנת אותי.

אני לא משווה את התוכנה של המסך עם התוכנה של כרטיס המסך (סביר להניח שהן די דומות מבחינת הממשק).

אני משווה בין שינוי פרמטרים בתוכנה לבין שינוי פרמטרים על המסך עצמו (דבר שלא תלוי בשום תוכנה ובשום , ועל כן בד"כ נוח ומהיר יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא מסכים עם הגישה של סאמסונג לנושא ומבקר אותם על כך כל פעם שאני מבקר מסך שלהם.

העיניין הוא שמבחינת נוחות זה דווקא נוח יותר לשנות את ההגדרות של המסך מ SOFTMCCS וזה מנסיון.

הרבה יותר קל להזיז מכוון בחלונות מאשר לשחק עם הכפתורים של המסך ולעיתים כשמדובר במסכים של NEC (שמגיעים עם הג'ויסטיק)

זה בכלל הרבה יותר טוב מאשר ה OSD של המסך עצמו, גם בדל זה שיפור רציני.

ההבדל בין הלוח בקרה של הכרטיס מסך זה שהוא משנה את הצבעים/בהירות וכו ברמת ה Output מהכרטיס מסך ולמעשה פוגע בטווח

הצבעים והתצוגה של המסך, התוכנה SOFTMCCS מתחברת למסך עצמו ומשנה בתוכו את ההגדרות בעזרת ערוץ ה DDC/CI

ולמעשה ההגדרות נשארות בתוך המסך ולא מתבצעות בכרטיס מסך, אין בכך שום פסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שיש מסכים עם ממשק OSD פשוט זוועתי מבחינת הנוחות. גם ה- לא מצטיין בזה, אם כי לשנות BRIGHTNESS זה די טריוויאלי.

ממשק ה-OSD שהכי אהבתי, זה ה-JAG (גלגל לחיצה) במסכי ה-CRT של MAG (חלק מהיצרנים חיכו את זה). פשוט, מהיר ונוח. כל פעולה ניתנת לביצוע ברמות יותר מהר מאשר בכל מסך אחר שנתקלתי בו לאחרונה. רק צריך להיות מספיק רגיש ומדויק ולא לסובב את הגלגל יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה אני לא מבין את רוב המושגים שהעליתם פה גם ככה, מה שחשוב לי זה לדעת שבמסך הספציפי הזה של , ובמסכים שהם לא TN באופן כללי- אני אוכל להוריד את הבהירות לרמה של CRT ועדיין לראות צבעים סבירים...כי מה שהיה בLG 1960TR הזה שהחזרתי לחנות- זה היה פשוט בדיחה: ברגע שהורדתי בהירות, ירוק כהה היה שחור.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...