קובץ שאלות לוח-אם ASUS P5K SE - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קובץ שאלות לוח-אם ASUS P5K SE

Luffy

Recommended Posts

יקיריי, רב תודות לכם עד כה. כרגע בעבודה, כשאגיע הביתה איישם את מה שאמרתם + ארכיב עוד מאוורר 120 במארז - סתם, כי בא לי לקרר.

ועכשיו לנושא הזכרונות שלי:

בירור קצר העלה שהם כנראה (ואני מדגיש - כנראה, כשאפתח את המארז היום בערב אדע בוודאות) של תאגיד בשם infineon.

זהו בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את הזכרונות השגתי מאיפה שהשגתי את רוב רובו של המחשב הזה (הוא בן חודשיים לכל היותר): חנות המחשבים השכונתית שלי. חנות קטנה וג'נרית לחלוטין, שייכת לאיש מאוד נחמד שבאמת איכפת לו, והוא הפך עולמות כדי להשיג לי מחשב בדיוק במפרט שרציתי (ואפילו הגיע מאוד קרוב להצעת המחיר של KSP לאותו מפרט). אני עדיין לא בטוח שזה אינפיניון (שביררתי עליהם קצת, ומסתבר שהם חברה בת של סימנס, חטיבת הזכרונות שלהם גם נפרדה והפכה לחברה בשם qimonda, והם מחזיקים בנתחים לא מבוטלים של שווקי הסמי-קונדקטורס, בכללם נתח שוק לא מבוטל בעליל של שוק הזכרונות למחשב), אני עדיין צריך להגיע הביתה ולבדוק בתוך המארז.

אם אתה רוצה יותר פרטים לגבי החנות - אני אשמח, כל עוד זה מותר (לא יודע איפה עומדים כללי הפורום בנוגע לפרסומות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז קצת מידע על הזכרונות שלי (ואם למישהו יש יותר ממעט הפירורים שהצלחתי ללקט בעמל רב - שיצביע):

1) לא INFINEON. ממש לא. זה INFINITY.

2) מצ"ב צילום של הסוררים הנ"ל.

3) http://www.hexus.net/content/item.php?item=8022

4) בעיות מוזרות באוברקלוקינג של כרטיס מסך - אבל זה לת'רד אחר.

5) ייצבתי את המתח של המעבד על 1.325 ואת הזכרונות על 1.8. ילד טוב או לא ילד טוב? (יציב סלע, אגב)

6) גם שיניתי (וזה מביא יותר נזק מאשר תועלת....) - וגם זה לת'רד אחר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהרבה. אני רוצה לייצב אותו ב-3 ג'יגה.

כרטיס מסך יישאר רגיל, אלא אם כן אני אראה שהוא צריך עזרה במשחקים כבדים - ואז הוא עולה לערכים שכתובים במפרט.

בחישוב מהיר, ביחס הנוכחי הזכרונות יגיעו ל-1027 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...