שאלה בקשר לפנים..?? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לפנים..??

timac

Recommended Posts

כסאחתק זה לא הגיוני בשיט. אני בטוח שלקוסמטיקאית שלך יש פול תארים ואולי גם בפיזיקה גרעינית אבל תאמין לי שאם היו מוציאים לך את השומן ממתחת לעור העור היה מתקלף ונושר כולו תוך שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע מה אם אני לא מפוצץ את החצ'קונים זה עושה צלקות קטנות כאלה? חשבתי שזה קורה אם אני כן מפוצץ.

מה שאני עושה, אני שותף את הפנים עם סבון שמייבש את העור והחצ'קונים נעלמים לבד אחרי כמה ימים.

זה לא בסדר? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. סתם לידע כללי הלבן זה מוגלה לא שומן. אני לא זוכר שהתפוצץ לי לבד. זה יוצא החוצה ואז זה פשוט נעלם אחרי כמה ימים. אפילו לא תמיד מגיע לזה שאני כבר רואה את הלבן. זה גם משאיר צלקות? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסאחתק זה לא הגיוני בשיט. אני בטוח שלקוסמטיקאית שלך יש פול תארים ואולי גם בפיזיקה גרעינית אבל תאמין לי שאם היו מוציאים לך את השומן ממתחת לעור העור היה מתקלף ונושר כולו תוך שעה.

מזל שלא הגזמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית איתו כדי לדעת שהוא אימפוטנט?

כן שיחקנו כדורגל והוא כל הזמן היה רפוי

עם איזה רופאי עור התייעצת ?(אם בכלל?)

לא עם רופא עור, הם לא מבינים. שאלתי את הגנן שלי. יש לו אלפי תארים והוא פעם היה חקלאי.

הFDA מאשר הרבה תרופות, יש להם גם תופעיות לוואי,

זה ידוע שה- FDA מאשר מלא תרופות שמנמיכות אנשים.. הוא גם לא כותב שהם מנמיכות.. זו מזימה שטנית של ראש ה FDA... מזה גם נפלו התאומים, רואקוטן. קח כל תרופה שאתה רוצה, כל תרופה שיש לך בבית שדורשת או לא דורשת מרשם. עכשיו תקריא את הרשימה של תופעות הלוואי, יהיו שם לפחות 4 תופעות לוואי, וחלק מהם ישמעו מאוד רע...

לפי מה שהבנתי מהקוסמטיקאית שאני הולך אליה (שהיא בעלת תארים, ומומחית כבר עשרות שנים לעור הפנים) הראקוטן עוצר את הגדילה.

כן הקוסמטיקאית שלך ממש ידועה, בכל העולם מקשיבים לעצו שלה במקום עצות של מומחים אמיתיים. מומחית לעור הפנים? וואי היא בטח מבינה מלא בגדילה

מה שהוא עושה זה בעצם מוציא את כול השומנים מתחת לעור ואחרי שהם נעלמים יש לך פנים נקיות (כול עוד אתה לוקח את התרופה),ברגע שאתה מפסיק הכול חוזר, וכנראה שזה גם יעצור את הגדילה.

זה ידוע שקילוף עור עוצר את הגדילה, זה וצחצוח מוגזם של השיניים

הוספתי הערות בציטוט שלך.

אתה צוחק איתי או שאתה רציני? זה סוג של בדיחה? הקטע עם זה שהתרופה הנמיכה אותו והפכה אותו לאימפוטנט זה היה בצחוק אם לא הבנת.

ואתה באמת סומך על קוסמטיקאית(שיש לה מלא תארים?... תעשה טובה, היא השתתפה בכמה כנסים? גם לשלי היו מיליוני תעודות על הקירות.. וואו היא בטח פרופסורית..) ולא על דוקטורים רופאים מוסמכים בעניין?

קודם כל לקוסמטיקאית שלך יש אינטרס עסקי, זו עובדה.

דבר שני, היא לא רופאה, ולא רופא אחד נותן את זה אלא מאות בארץ, והרבה יותר בארצות אחרות. אתה באמת סומך על הקוסמטיקאית שלך יותר מרופאים מוסמכים?

תרופה שניתנת למאות אלפי אנשים במשך עשרות שנים.. מנמיכה ועדיין רושמים אותה בחופשיות וזה לא כתוב בשום מקום?

אה שכחתי, הקוסמטיקאית שלך אומרת. היום נהג המונית שלי אמר שבעלות על מכונית מסרטנת.

אתה יודע מי המליץ לי על התרופה? הקוסמטיקאית שלי, אני רציני איתך. יש לה אינטרס והייתי לקוח קבוע אצלה כבר שנתיים, הייתי מקרה גבולי כי בדרך כלל נותנים לאנשים עם יותר פצעים אבל האקנה היית עיקשת יחסית והיא זו ששכנעה אותי למרות שלא רציתי בהתחלה. אחד הביקורים שלי היא הציעה ואמרתי לה שאני לא רוצה לגעת בתרופות, ביקור חודש אחרי זה היא שכנעה אותי.

אתה מדבר כל כך הרבה שטויות, אתה זה שאמרת קודם שהכל עובר בגיל 18? אתה יודע שיש אנשים בגיל 20+ עם אקנה ורואקוטן זה הדבר היחיד שעוזר להם? יש גם אפילו אנשים 30-40(מעטים ממש).

אין לך שמץ של מושג בנוגע לתרופה ואתה מטעה ואולי פוגע באנשים שאין להם מושג בנושא.

"חוזר ברגע שמפסיקים?" תדע שיש כאלה שחלק גדול מהטיפול המצב שלהם יותר גרוע. הפנים במצב חלק לגמרי רק חודש-חצי שנה אחרי הטיפול.

תבדוק סטטיסטיקות לפני שאתה נותן, יש מעל 90% הצלחה לטווח ארוך בטיפול, 97% בטיפול שני.

אחוזי ההצלחה מדברים בשם עצמם.. אני מכיר רק אחד שסיים את הטיפול לפני שנתיים והוא חלק לגמרי היום.. זה עדיין מעט זמן אחר כך אבל זה ידוע שזו התרופה היחידה שעוזרת גם לטווח הרחוק.

יש אנטיביוטיקה אחרת, פחות חזקה ושכחתי את השם שלה, היא עוזרת רק בזמן שאתה לוקח אותה וברגע שאתה מפסיק הכל חוזר (או לא חוזר אם עברת את התקופה).

אגב, הנטייה היום היא לתת רואקוטן בגיל מוקדם יחסית (כדי שיהיו אנשים נמוכים יותר בארץ :silly:) כדי למנוע הצטלקות של העור. אה וכמו שאמרתי, משחות לטיפול בצלקות גם מבוססות על ויטמין A וגם הן מקלפות את העור.

הערה: השתמשתי בסרקזם בהודעה, תפעילו הגיון בסיסי כדי לדעת מתי אני רציני ומתי אני צוחק.

עריכה: אתה בן 14.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, קניתי 3 דברים:

1) אומגה 3 שמן דגים (טוב לריכוז ומומלץ ומצב רוח ובקטע של האכילה באקנה כתוסף/מחליף לדגים.. אם לא ידעתם אז הכי מומלץ זה לאכול דגים, אבל לא כל יום מכינים דג, אז בשביל זה יש את זה.)

trufot003we8.th.jpg

מי אמר שתרופות לא יכולות לדגמן באתרי חומרה? :)

2) סבון לניקוי פנים (צטאפיל, 200 מ"ל -> עור רגיש)

3) בנזק AC (בנזואיל/בנזלין פרואקסיד) benzoyl peroxide

שימוש:

צטאפיל, שטיפה בבוקר ובערב.

אומגה 3 (שמן דגים), כדור לפני / אחרי / בזמן ארוחה. (עד 2 כדורים ביום, הזמן לא משנה.)

בנזק AC (בנזואיל / בנזלין פרואקסיד), נקודות ממש קטנות על הפצעונים, לפני שינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, קניתי 3 דברים:

1) אומגה 3 שמן דגים (טוב לריכוז ומומלץ ומצב רוח ובקטע של האכילה באקנה כתוסף/מחליף לדגים.. אם לא ידעתם אז הכי מומלץ זה לאכול דגים, אבל לא כל יום מכינים דג, אז בשביל זה יש את זה.)

trufot003we8.th.jpg

מי אמר שתרופות לא יכולות לדגמן באתרי חומרה? :)

2) סבון לניקוי פנים (צטאפיל, 200 מ"ל -> עור רגיש)

3) בנזק AC (בנזואיל/בנזלין פרואקסיד) benzoyl peroxide

שימוש:

צטאפיל, שטיפה בבוקר ובערב.

אומגה 3 (שמן דגים), כדור לפני / אחרי / בזמן ארוחה. (עד 2 כדורים ביום, הזמן לא משנה.)

בנזק AC (בנזואיל / בנזלין פרואקסיד), נקודות ממש קטנות על הפצעונים, לפני שינה.

טוב תעדכן נראה טיפול מבטיח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי טיפול של שבועיים מסקנות:

א.קוסמטיקאית עוזרת ברמה טובה מאוד ומומלץ לכל אחד ללכת למי שיש ברמה בינונית +.

ב.לגלות את שורש הבעיה כלומר אצל כל אחד זה אינבידואלי אצלי ניסיתי להפסיק עם כמה דברים שמזיקים עד שהגעתי.

ג.מסכת פנים כל יום אחרי המקלחת ובבוקר תורם מאוד ועוזר לחידוש העור.

ד.לגעת בפנים רק אחרי מקלחת או שהידיים נקיות פיקס.

ה.משכה מייבשת לשים על המקום ואחרי יום שייתיבש לשים מסכה על אותו מקום תוצאות דיי מהירות.

זה מה שהשפיע עליי בנתיים אני מקווה שזה יעזור לעוד אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלבן הזה זה לא מוגלה ולא שומן... זה חלב!!! לא חלב של פרה. עם 2 סגול. בקיצור זה חומר שמשמן את העור ושמור עליו גמיש וגם סותם את הפתחים של נקבוביות השערות לכן כל מקום בגוף שיש שערה יש חור כזה ומה שסותם את זה זה החלב. החלב הזה הוא חומר חומצי ברמה נמוכה כדי לשמור על נקיון הנקבוביות. חיידק האקנה חיי מהחלב הזה. כשיש מצבור של חלב בנקבובית עור אז יש לאקנה כמות גדולה של והוא "מתגורר שמה". לכן צריך לתת תרופה למכה ולנקות כל הזמן את הפנים ככה שלא יבצרו סתימות בנקבוביות ואז לאקנה לא יהיה איפה לשבת. צריך גם לנקו את הפנים עם חומרים אנטי בקטריאלים בשביל למנוע את זה. לפעמים יש את המקומות שאתם מרגישים שיש סתימה כזאת עמוק מתחת לעור וזה ממש כואב אם נוגעים. זה בגלל זה בגלל האקנה. זה כואב בגלל הלחץ שזה יוצר על רצפטורי הכאב באזור וגורם לאדמומיות בגלל הדלקת שזה יוצר. לכן לפעמים המשחות לא תמיד עוזרות אז מצאתי פתרון מוזר אבל יעיל בשביל זה. במקום לנסות לפוצץ את זה עם הידיים ולהתמודד עם כאב נוראי ואחרי זה ישאר מלא אדום... אז לוקחים סיכה מחממים ומחפשים את החור של הנקבובית אם רואים ותה או את הלבן מתחת לעור ואז דוקרים עד שמגיעים למצבור החלב מתחת לעור. לוחצים ואז הכל יוצא דרך החור שעשיתם ואז האקנה כבא לא יכול להתקיים כי לקחתם לו את כל המזון שלו ולכן שמים על זה אחרי זה אלכוהול כדי שלא יזדהם ומשחה נגד אקנה וככה מעלימים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...