שאלה בקשר לפנים..?? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לפנים..??

timac

Recommended Posts

רקוטאן גורמת לתופעות לוואי חמורות במקרים קיצוניים.

באופן עקבי וקבוע היא גורמת ליובש אדיר בעור (תפקיד התרופה הוא בעצם "להוריד" את שכבת העור העליונה וכך לא יכולים להיווצר פצעים)

רגישות גבוהה מאוד לשמש

דיכאון

וכאבי חזקים בגוף

עם זאת, לא הייתי ממליץ לקחת אותו אם אתה צעיר.

אם אתה בן 17-18 ועדיין לא הפסיקו לך הפצעים, יתכן וכן. אם לא, תן הזדמנות.

אני אישית בן 23 ועדיין יש לי פצעי בגרות. יתכן ועשיתי טעות שלא לקחתי רקוטאן וסיימתי עם החרא הזה.

מנסיוני אין הרבה טיפולים שעוזרים.

אנטיביוטיקה כגון מינוציקלין עוזרת במידה סבירה למדי. אם כי בדר"כ זה חוזר אחר"כ. בכל מקרה- זהו טיפול מומלץ יחסית (חוץ מהבעיות העולמיות ביתר נטילת אנטיביוטיקה).

משחות ושטויות של קוסמטיקאית- בדר"כ לדעתי חרטא.

משחות של רופא עור- יש לחלק ל 2.

ישנן משחות אנטיביוטיות (אם אני לא טועה בנזמיצין נמנת על אלה) שעוזרות בצורה סבירה. מומלץ לשים אותן באופן עקבי מאוד ולנסות להחדירן יחסית לעור (לא סתם לשים בנגיעה קלה) בשביל שהטיפול יהיה יעיל.

ישנן משחות המבוססות על נגזרת כלשהי של החומר הפעיל ברקוטן אשר תפקידן הוא בעצם להסיר את שכבת העור העליונה באופן מקומי. המשחות האלה קצת יותר יקרות (כמו רוקוטן שהיא תרופה מאוד יקרה) ועוזרות במידה פחותה בהרבה מרוקוטאן. עם זאת, הטיפול בהם בהחלט עשוי לשפר את המצב. תשאל את רופא העור שלך עליהן.

אם מפוצצים חצקון- אני ממליץ לעשות זאת אחרי מקלחת חמה בלבד.

אני ממליץ להמעיט בשטיפת הפנים בסבון. לשטוף רק במיים. (הבהרה- להמעיט זה לא "בכלל לא").

היתה רופאת עור שהמליצה לי לנהוג כך וזה בהחלט עזר. בעבר הייתי שוטף את הפנים בקפידה עם סבון ופעמיים ביום ולא היו כל תוצאות.

ולסיכום, מומלץ ללכת לרופא עור ולא לקוסמטיאיות חאפריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קוסמטיקאית זה ממש לא חרטא בוא אני אספר לך מה אני עושה אצלה:

כול שבוע יש לי:

1. ניקוי פנים: היא מפוצצת לי אותם , מורידה את רוב הנקודות השחורות וכו' אחרי זה כול מיני מסכות לעור ככה שבסוף הטיפול (שעה פלוס) אני יוצא עם פנים די נקיות ,בדרך כלל גם אין כמעט אדום (בגלל מסכה שהיא שמה)

2. טיפול רגיל: שמה לי מסכה , דארסינוואל (מין מכשיר כזה שמעביר חשמל) וזהו (בערך חצי שעה)

ואחרי בערך חודשיים של טיפולים כאלה ירדה לי כמות הפצעים בבוא נגיד 40%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתנו לך רואקוטן כנראה,

זה תרופה מבאסת היא מייבשת את כל הפנים, אבל לאחר כמה זמן של טיפול בה היא מעלימה את זה לגמרי...

אני מכיר הרבה אנשים ממש מרוצים ממנה.

לא נורא תתנחם בזה גם שלי יש דלקת בזקיק השערה, יוצא לי פצעים לפעמים מתוך השערה, ולזה אין תרופה לבנתיים. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לקוסמטיקאית... אבל אם הייתי הולך הייתי מרגיש קצת גאי חחח

אבל לעניינינו... אני לא מכיר שיטות של רופאים קוסמטיקאים וכל מיני כי לכל אחד יש עור אינדיוידואלי ומה שמתאים לו לא מתאים לאחר אז פיענחתי לבד לאחר ניסוים וטעיות רבות מה הולך לי ואני אשתף אותכם... בכלליות אין לי עור עם פצעים כאילו מדי פעם מופי אחד פה אחד שם ויש אדמומיות בכמה מקומות ומצח עם כמה נקודות אדומות או לחי זה לא משהו...

כתכשיר יומיומי אני שותף את הפנים פעמיים ביום עם סבון פנים שקניתי בשוויץ של saunce lucis או משהו כזה... זה אנטיבקטריילי וגם מייבש תפנים... אחרי זה אני מנקה את הפנים עם מי פנים של NBC ואז כמשחה לפצעים עצמם יש לי 2 משחות: אחת למקומות קצת אדמומיים ואם יש מקומות כואבים שאני מרגיש שיש שמה אקנה אז זו משחה שקוראים לה acne gel של widmer שזה חברה גרמנית טובה. ואם יש איזה חצ'קון שפיצצתי או סתם פצע שאני רוצה להעלים יש לי קרם מייבש שקוראים לו HOLY LAND COSMETICS - DOUBLE ACTION - drying lotion and semi make up זו משחה מייבשת עם צבע כזה כמו מייקאפ מעפן חח שזו המשחה הכי טובה שיצא לי לראות!!! אפשר להשיג אותה אצת קוסמטיקאיות אבל לי יש קשרים אז אני משיג בחצי מחיר חחח. אז בקיצור המשחה הזאת מייבשת כל פצע מורידה אדמומיות סוגרת פצעים ודברים כאלה ואם שמים את זה פעם ביום ובלילה אז אחרי כמה ימים הפצע פשוט מתקלף ... כל פצע.. גם נגיד חצ'קון שפוצצת הכל... וזו ההמלצה שלי בקיצור... מקווה שעזרתי למישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לעניינינו... אני לא מכיר שיטות של רופאים קוסמטיקאים וכל מיני כי לכל אחד יש עור אינדיוידואלי ומה שמתאים לו לא מתאים לאחר אז פיענחתי לבד לאחר ניסוים וטעיות רבות מה הולך לי ואני אשתף אותכם... בכלליות אין לי עור עם פצעים כאילו מדי פעם מופי אחד פה אחד שם ויש אדמומיות בכמה מקומות ומצח עם כמה נקודות אדומות או לחי זה לא משהו...

כתכשיר יומיומי אני שותף את הפנים פעמיים ביום עם סבון פנים שקניתי בשוויץ של saunce lucis או משהו כזה... זה אנטיבקטריילי וגם מייבש תפנים... אחרי זה אני מנקה את הפנים עם מי פנים של NBC ואז כמשחה לפצעים עצמם יש לי 2 משחות: אחת למקומות קצת אדמומיים ואם יש מקומות כואבים שאני מרגיש שיש שמה אקנה אז זו משחה שקוראים לה acne gel של widmer שזה חברה גרמנית טובה. ואם יש איזה חצ'קון שפיצצתי או סתם פצע שאני רוצה להעלים יש לי קרם מייבש שקוראים לו HOLY LAND COSMETICS - DOUBLE ACTION - drying lotion and semi make up זו משחה מייבשת עם צבע כזה כמו מייקאפ מעפן חח שזו המשחה הכי טובה שיצא לי לראות!!! אפשר להשיג אותה אצת קוסמטיקאיות אבל לי יש קשרים אז אני משיג בחצי מחיר חחח. אז בקיצור המשחה הזאת מייבשת כל פצע מורידה אדמומיות סוגרת פצעים ודברים כאלה ואם שמים את זה פעם ביום ובלילה אז אחרי כמה ימים הפצע פשוט מתקלף ... כל פצע.. גם נגיד חצ'קון שפוצצת הכל... וזו ההמלצה שלי בקיצור... מקווה שעזרתי למישהו

תודה לכולם על העזרה הלכתי לקוסמטיקאית יש שיפור לא רע בכלל עדיין

ולזה שמעליי איך קוראים למשחה בדיוק מה זה השם הארוך הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי לך זה לא כולכך משנה אבל אם באמת יש לך הרבה פצעים אז :

להישאר עם הפצעים <<<<<<<<< להרגיש טיפה גיי לאיזה כמה טיפולים ואז להיות סבבה עם זה כי זה עוזר לך...

או בקיצור עדיף לך להרגיש גיי מאשר להיתקע כול החיים עם פנים מלאות בפצעים / גומחות קטנות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא כזאת אני שם תמשחות האלה והאנטיביוטיקה והכול אבל מה זה עושה רק פעולה אחת

זה מוציא תפצע החוצה כלומר תלבן וזהו..

מה אז אני צריך לעשות אם לא לפוצץ?

כי לבד הוא לא יוצא לא משנה כמה משחות ואנטיביוטיקה תשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוצר את הגדילה.

בני כמה הם היו?

מה היה הגובה שלהם לפני שהם לקחו את הכדורים ומה היה הגובה אחרי?

היה לי חבר שלקח את התרופה.. הוא היה 1.85 לפני שלקח את התרופה אבל אחרי הוא היה 1.73 ... התרופה הנמיכה אותו והפכה אותו לאימפוטנט.

שמע, בתופעות לוואי שלה זה לא מוזכר, ה FDA מאשר את התרופה, רופאי עור אומרים שזה לא עוצר את הגדילה, התרופה ניתנת כבר עשרות שנים, אבל אתה יודע אז כדאי להקשיב לך בעניין. כן?

אה ומסיר את שכבת העור החיצונית זה לא המונח הנכון.. זה מקלף את העור. זה אפילו תהליך בריא. נשים מקלפות שכבת עור חיצונית מדי פעם כדי לשמור על העור, קוראים לזה פילינג. משחות לטשטוש/העלמת צלקות גם עובדות על עיקרון דומה ורואקוטן ניתנת במנות נמוכות יותר כטיפול לעור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי חבר שלקח את התרופה.. הוא היה 1.85 לפני שלקח את התרופה אבל אחרי הוא היה 1.73 ... התרופה הנמיכה אותו והפכה אותו לאימפוטנט.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני מקווה שזה לא היה רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא כזאת אני שם תמשחות האלה והאנטיביוטיקה והכול אבל מה זה עושה רק פעולה אחת

זה מוציא תפצע החוצה כלומר תלבן וזהו..

מה אז אני צריך לעשות אם לא לפוצץ?

כי לבד הוא לא יוצא לא משנה כמה משחות ואנטיביוטיקה תשים

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בתופעות לוואי שלה זה לא מוזכר, ה FDA מאשר את התרופה, רופאי עור אומרים שזה לא עוצר את הגדילה, התרופה ניתנת כבר עשרות שנים, אבל אתה יודע אז כדאי להקשיב לך בעניין. כן?

אה ומסיר את שכבת העור החיצונית זה לא המונח הנכון.. זה מקלף את העור. זה אפילו תהליך בריא. נשים מקלפות שכבת עור חיצונית מדי פעם כדי לשמור על העור, קוראים לזה פילינג. משחות לטשטוש/העלמת צלקות גם עובדות על עיקרון דומה ורואקוטן ניתנת במנות נמוכות יותר כטיפול לעור.

היית איתו כדי לדעת שהוא אימפוטנט?

עם איזה רופאי עור התייעצת ?(אם בכלל?)

הFDA מאשר הרבה תרופות, יש להם גם תופעיות לוואי,

לפי מה שהבנתי מהקוסמטיקאית שאני הולך אליה (שהיא בעלת תארים, ומומחית כבר עשרות שנים לעור הפנים) הראקוטן עוצר את הגדילה.

מה שהוא עושה זה בעצם מוציא את כול השומנים מתחת לעור ואחרי שהם נעלמים יש לך פנים נקיות (כול עוד אתה לוקח את התרופה),ברגע שאתה מפסיק הכול חוזר, וכנראה שזה גם יעצור את הגדילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...