מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה

nokobik

Recommended Posts

טוב חבר'ה בואו נעשה טיפה סדר בבלאגאן שהולך כאן,יש עוד אלפי תלונות בעולם כולו בכל מיני פורומים על שהבטא של קרייסיס ניצלה 4 ליבות והדמו לא,קרייטק לא תשאיר את הגרסא הסופית כמעין אניגמה ייקרה...

אני בטוח שקרייטק שמה לב לבלאגאן הזה ותארגן את ההגדרות הנכונות למשחק הסופי,אחרי הכל אל תשכחו,הבטא תמכה בריבוי ליבות והסיכוי שהגרסא המלאה תתמוך הוא דיי גבוה...

אז נתאזר בסבלנות ונמתין למשחק המלא,ואם לא אז לפאצ' :bash:

(ושתיהיו בעניינים,שידרגתי את המחשב לפני שבוע לQ6600 8800GTX ו 2 ג'יגה ,רק בגללו,אז אם זה לא ייקרה אני לוקח את גלית {כי היא גם עצבנית משהו :smile1: עליהם} ושורפים את קרייטק,כייייף?? :yelclap:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא נלחמת בהם, אני רק רוצה לדעת למה הם רושמים משהו אחד ובפועל מה שהם רושמים ואומרים בראיונות לא נכוון.

אני רוצה הסבר.

(מצידי שהם יתחילו להגיד בראיונות ולרשום באתר שהדרישות המומלצות למשחק זה q6600 gtx8800)

העיקר שלא ישקרו לציבור

ואיפה נמצא הפורום הראשי שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נלחמת בהם, אני רק רוצה לדעת למה הם רושמים משהו אחד ובפועל מה שהם רושמים ואומרים בראיונות לא נכוון.

אני רוצה הסבר.

(מצידי שהם יתחילו להגיד בראיונות ולרשום באתר שהדרישות המומלצות למשחק זה q6600 gtx8800)

העיקר שלא ישקרו לציבור

ואיפה נמצא הפורום הראשי שלהם?

http://forums.ea.com/mboards/category.jspa?sls=2&categoryID=121

הפורום הרשמי של המשחק

ולפי מיטב ידיעתי,נוידיה עדיין בתהליכי הרכבה וניסויי של למשחק הסופי,אז שוב, הכל פתוח עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אין לי בעיה שהמשחק כבד,נכון זה אולי קצת מעצבן ,אבל זכותם לעשות משחק כבד ואפילו זכותם לעשות משחק כל כך כבד שהדרישות מינימום שלו יהיה e6600 8800gts אבל שיגידו את האמת של הדרישות בראיונות ובאתרים, אני מחפשת כרגע את הראיון שהם עשו והראו אותו באתר gametrailers.com שהם אמרו שהמשחק יעבוד בסדר גמור על מחשבים מלפני 3 שנים.

זכור לכם משחק שבדמו קיבל מעט מאוד FPS ואחרי שהמשחק המלא יצא ה FPS עלה באיזה 20?

כי נראה לי שזה תיקוות שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני חושבת, שלא יהיה הבדל משמעותי בן המלא והדמו.

ולכן שלחתי להם את המכתב כדי שירשמו ויפרסמו את הדרישות האמיתיות ולא ישקרו כי זה לא הגיוני שמחשבים שלפני 3 שנים יוכלו לריץ את המשחק בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדירי בסדר גמור?

בסדר גמור יכול להיות גם ברזולוציה נמוכה בלי פילטרים כל עוד המשחק רץ בקצב פרימים סביר

ואין בעיות במשחקיות

או ברמה בינונית או ברמה גבוה

בקיצור בסדר גמור זה מונח כללי מידי

כמו שהדרישות המומלצות כלליות מידי בלי הסברים איך זה ירוץ בדיוק

בדרישות האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדירי בסדר גמור?

בסדר גמור יכול להיות גם ברזולוציה נמוכה בלי פילטרים כל עוד המשחק רץ בקצב פרימים סביר

ואין בעיות במשחקיות

או ברמה בינונית או ברמה גבוה

בקיצור בסדר גמור זה מונח כללי מידי

כמו שהדרישות המומלצות כלליות מידי בלי הסברים איך זה ירוץ בדיוק

בדרישות האלו

אני יגיד לך ככה, לפני 3 שנים לא היה כרטיס מסך עם גרסת שיידר מספיק גבוהה כדי להריץ את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה פעם ראשונה שאני נתקל בתקלה שכזו מיצרן משחקים,מחשב הכי חזק היום יכול לקרטע מול קרייסיס,זה טירוף,אשכרה בשביל לשחק וליהנות מגרפיקה וביצועים חלקים לגמרי נראה לי צריך G5 חחחחח

מקווה שקרייטק ישימו לזה לב ומהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המסקנה שלי מכל הבלאגן :

הם עוד לא פרסמו את הדרישותכדי לשחק ב very high \high performance ונראה לי שהם יפרסמו שבשביל זה אנשים יצטרכו 8800GTX q6600

תיקון לכמות ה FPS שאני מקבלת בהגדרות HIGH

כשאני נמצאת במקום שיש בקושי עצמים ואין אנשים אני מקבלת גג 25. :pissed:

ככה שלמעשה רוב המשחק אני מקבלת 19 FPS וזה עוד כשהכרטיס מסך שלי נמצא על OC גבוהה.

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המסקנה שלי מכל הבלאגן :

הם עוד לא פרסמו את הדרישות כדי לשחק ב very high \high performance ונראה לי שהם יפרסמו שבשביל זה אנשים יצטרכו 8800GTX q6600

תיקון לכמות ה FPS שאני מקבלת בהגדרות HIGH

כשאני נמצאת במקום שיש בקושי עצמים ואין אנשים אני מקבלת גג 25. :pissed:

ככה שלמעשה רוב המשחק אני מקבלת 19 FPS וזה עוד כשהכרטיס מסך שלי נמצא על OC גבוהה.

:s07:

את לא בודקת כמו שצריך.

תבדקי עם הבאנצ'ים שלהם.

ככה נדע באמת להשוות לתוצאות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...