מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה

nokobik

Recommended Posts

אני אשמח לקבל טיפים איך לסחוט את המקס' מהכרטיס.

האם יש איזשהו יחס בין מהירות הזכרונות למהירות הליבה שכדאי לשמור עליו?

כרגע אני במצב של:

GPU: 610

Memory: 930

אני עובד עם ה-RivaTuner ומפקח על הטמפ' בעזרת Everest.

במנוחה הטמפ' על 55 מעלות כשהמאוורר על 100 אחוז.

אני מתלבט איך להתקדם מפה.

ד"א השיפור ב-Crysis ימח שמו, רק 3.6 FPS!

על 1024x768 הכל על HIGH ללא AA.

ללא OC:

43.14

עם OC:

46.7

על 1280x1024 הכל על HIGH ללא AA.

ללא OC:

29.97

עם OC:

33.68

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תשכח שמדובר אצלך ברזולוציה של 1680X1050...

אצלי ברזולוציה הזו כשהכל על מקס וללא AA המשחק שחיק אבל ביצועים פושרים... המשמעות? OC לא יציל אותך....תוריד חלק לMED ...

גם אני מאוכזב שהמשחק לא 'טס' אצלי.... הוא שחיק אבל מאכזב מבחינת ביצועים ביחס למערכת ואצלי הכל עבר OC (וגם ככה הכל = הכי טוב שיש לקנות).

בקיצור, חכה עד למאיצים הבאים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להצטרף ולהביע את התסכול שלי.

איך לעזאזל מחשב כמו שלי שכולל 8800GTX+4GB+Quad מצליח להריץ את Crysis רק במצב של ללא AA וצללים על Low וגם אז זה עם קרטועים.

כלומר, ייתכן ש- פישלו ברמה כזאת שגם בעלי החומרה הכי טובה כיום לא יהיו מסוגלים להנות מהמשחק הזה?!

זאת פשוט התאבדות שיווקית מבחינתם- משחק מקרטע=חוסר הנאה=לקוחות שלא ירכשו את המשחק. מה ההגיון פה?

אני מקווה מאוד שההסבר יהיה שהדמו לוקה בחסרונות רציניים שלא יהיו קיימים בגירסה המלאה.

ולעניין הדיון- OC יכול לשפר את הביצועים שלך בכמה FPS'ים בודדים, אך בטוח שלא יהווה את ההבדל בין משחק מקרטע למשחק שרץ חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפיתם ממשחק של EA שהספונסר שלו זה NVIDIA?

במקור המשחק עבד מצויין על CF של X1950XT מה שאומר שהוא היה אמור לעבוד חלק על 8800GTS.

כל הבעיות הן בגלל ש EA לא יכולים להוציא אפילו משחק אחד בלי שיהיו איתו מלא בעיות וש רצת למכור הכרבה כרטיסי "DX10".

לא ניראה לי ש OC יעזור, המשחק הזה תוכנן גרוע ובצורה לא מסודרת, המשחק עבד מצויין אבל הרסו אותו בשביל עוד $$$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להצטרף ולהביע את התסכול שלי.

איך לעזאזל מחשב כמו שלי שכולל 8800GTX+4GB+Quad מצליח להריץ את Crysis רק במצב של ללא AA וצללים על Low וגם אז זה עם קרטועים.

כלומר, ייתכן ש- פישלו ברמה כזאת שגם בעלי החומרה הכי טובה כיום לא יהיו מסוגלים להנות מהמשחק הזה?!

זאת פשוט התאבדות שיווקית מבחינתם- משחק מקרטע=חוסר הנאה=לקוחות שלא ירכשו את המשחק. מה ההגיון פה?

אני מקווה מאוד שההסבר יהיה שהדמו לוקה בחסרונות רציניים שלא יהיו קיימים בגירסה המלאה.

ולעניין הדיון- OC יכול לשפר את הביצועים שלך בכמה FPS'ים בודדים, אך בטוח שלא יהווה את ההבדל בין משחק מקרטע למשחק שרץ חלק.

אני לא מבין מה הבעיה.

CRYSIS מאפשר לבעלי החומרה החזקה ביותר לנצל את המערכת שלהם עד הסוף.

אבל יש בו אפשרויות גרפיקה שמאפשרות גם לבעלי חומרה עתידית לנצל את החומרה שלהם עד הסוף.

היית מעדיף שרמת הגרפיקה הכי גבוהה במשחק תהיה MEDIUM? (ופשוט יקרו לזה VERY HIGH)

אני פשוט לא מבין את התלונות של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד 6300 OC, כרטיס מסך OC 8600GT

מסך 22, 1680X1050

2GB RAM

VISTA 32BIT

מריץ הכל על VERYHIGH , בלי פילטרים , עם SHADOWS וSHADER על מדיום

על רזולוציה של אלף מאתיים ומשהו על שמונה מאות ומשהו, (אני לא זוכר ,ואני לא בבית כדי לבדוק רק היחס הוא 16\10) , על WINDOWED, (ביטלתי את הFULL SCREEN)

ושמתי רקע שחור על הדסקטופ ,

המישחק רץ חלק, וחוץ מהסרט בסוף הוא לא קירטע לי בכלל, לא בדקתי FPS, אבל המישחק רץ חלק , ואחרי פחות מדקה שוכחים שהוא לא על FULL SCREEN

תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות שלי הם כאלה 1600X1200 בלי AA

וכאשר אני מריץ בDX10 יש לי 15-35 FPS כשאני מריץ בDX9 יש לי מינימום 30FPS והמקסימום איפושהו אחרי 60FPS.

זאות אומרת שהמשחק שחיק לחלוטין על DX9 אפילו עם GTS 640.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאצלך הכל על HIGH?

איפה אתה עם ה-GTX ואיפה ה-GTS.

ראית את התוצאות שלי ב-1280x1024?

אל תשכח שמדובר אצלך ברזולוציה של 1680X1050...

אצלי ברזולוציה הזו כשהכל על מקס וללא AA המשחק שחיק אבל ביצועים פושרים... המשמעות? OC לא יציל אותך....תוריד חלק לMED ...

גם אני מאוכזב שהמשחק לא 'טס' אצלי.... הוא שחיק אבל מאכזב מבחינת ביצועים ביחס למערכת ואצלי הכל עבר OC (וגם ככה הכל = הכי טוב שיש לקנות).

בקיצור, חכה עד למאיצים הבאים :silly:

אני לא שם על 1680X1050, אלא על 1280x1024 או אפילו פחות.

ולמען האמת, הורדת הצללים למדיום מוסיפה כנראה עוד איזה 12 FPS (אבל לא בדקתי עם הבאנצ')

ולגבי המשפט האחרון שלך... שאשתי לא תשמע אותך :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...