עצות בנוגע למפרט מחשב חדש. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצות בנוגע למפרט מחשב חדש.

OmEr8

Recommended Posts

טוב, אז ככה, לאחר זמן רב שאני מחכה ומצפה, הגיע הזמן לקנות מחשב חדש. ישנן כמה סוגיות שאני צריך עזרה וייעוץ לגביהן.

הנה המפרט שאני מתכנן לקנות:

Iiyama Vision Master Pro 451

Enermax FS-710B 350 Watt

Asus A7V266-E

AMD XP 1900

Maxtor D740X ATA133 40GB

Hercules 3D Prophet 3 Ti500

Creative Audigy Player 5.1

Genius GF100TXR 10/100

Teac Floppy 1.44

Asus CD*50

Ricoh 32*16*10 Justlink

Altec Lansing ATP5

MS keyboard Internet pro-USB

MS intellimouse EXPLORER V2.0/3.0

Antec Cyclon Blower FAN

עכשיו, ההתלבטויות. דבר ראשון, אני מתלבט אם לקחת כונן או לא. אני מבקש שתשכנעו אותי אם לקחת או לא לקחת, כי אני פשוט לא יודע מה לעשות. עוד דבר הוא הכרטיס קול, לקחת את האודיג'י הפשוט או את כרטיס הקול המצויין של הרקולס (XP)? מה אתם אומרים על הצורב, שווה? עכשיו להתלבטות הגדולה ביותר, עכבר ומקלדת. אני יודע שלוג'יטק מצויינים, אבל אני עדיין מעדיף את מיקרוסופט. אם זאת, אני לא שלם עם זה. בבקשה תציעו הצעות שונות למקלדת ולעכבר. עוד התלבטות קשה מאוד היא נושא ה-HSF. אני רוצה לעשות קטן, אבל אני לא רוצה מנוע סילון בחדר. חשבתי על הוולקנו 7, אנא הביעו דעתכם.

בנוסף לכל אלה, אני מתכנן להניח מאוורר 120 מ"מ על רצפת המארז, ולחורר חור עם 80 מ"מ מעל הספק. אני גם רוצה לקנות כבלים עגולים.

תודה לכל העונים והעוזרים,

עומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

* לדעתי קנה , כי עם מסך כזה, אני הייתי משתמש בו...

* כרטיס קול - אני לא חושב שתמצא הבדלי איכות בין ה-Audigy ל-XP, אבל ל-XP יש את הקופסא החיצונית המגניבה הזו, כך שהייתי הולך עליו.

* צורב - קח את ה-Plextor X24, לא נראה לי שהבדל של 130 שקל מזיז לך...

* עכבר - אני קניתי של Microsoft כי הוא גדול ויפה. זה כבר לשיקולך, ה- יותר איכותי, אך פחות יפה.

מקלדת - ללא שום ספק , כי יש עלייה גם 2 שקעי , וזה שימושי, מניסיון.

* בקשר ל-HSF, ממש אין לי מושג. לדעתי ה-Spire מספיק, וגם למה לעשות OC? זה לא "בריא" למעבד בכל מקרה, והרי לא יהיו חסרים לך ביצועים עם מפרט שכזה, כך שלדעתי לא כדאי לך להיכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה, לאחר זמן רב שאני מחכה ומצפה, הגיע הזמן לקנות מחשב חדש. ישנן כמה סוגיות שאני צריך עזרה וייעוץ לגביהן.

Enermax FS-710B 350 Watt

Asus A7V266-E

AMD XP 1900

Maxtor D740X ATA133 40GB

Genius GF100TXR 10/100

Teac Floppy 1.44

Asus CD*50

Ricoh 32*16*10 Justlink

Altec Lansing ATP5

Antec Cyclon Blower FAN

עכשיו, ההתלבטויות. דבר ראשון, אני מתלבט אם לקחת כונן או לא. אני מבקש שתשכנעו אותי אם לקחת או לא לקחת, כי אני פשוט לא יודע מה לעשות. עוד דבר הוא הכרטיס קול, לקחת את האודיג'י הפשוט או את כרטיס הקול המצויין של הרקולס (XP)? מה אתם אומרים על הצורב, שווה? עכשיו להתלבטות הגדולה ביותר, עכבר ומקלדת. אני יודע שלוג'יטק מצויינים, אבל אני עדיין מעדיף את מיקרוסופט. אם זאת, אני לא שלם עם זה. בבקשה תציעו הצעות שונות למקלדת ולעכבר. עוד התלבטות קשה מאוד היא נושא ה-HSF. אני רוצה לעשות אוברקלוק קטן, אבל אני לא רוצה מנוע סילון בחדר. חשבתי על הוולקנו 7, אנא הביעו דעתכם.

בנוסף לכל אלה, אני מתכנן להניח מאוורר 120 מ"מ על רצפת המארז, ולחורר חור עם 80 מ"מ מעל הספק. אני גם רוצה לקנות כבלים עגולים.

תודה לכל העונים והעוזרים,

עומר.

מחשב ממש מצויין.... (אבל נראה לי מאוד יקר) בנוגע לדי וי די, זה תלוי בצרכים שלך, אם אתה מתכוון לחבר את הטלויזיה ל TV OUT ולראות בטלוויזה שלך בחדר (אם יש לך ) אז סבבה תקנה, (לא נראה לי שיש לך בעייה של כסף !!!)

בקשר לכרטיס קול, אם יש לך מערכת רמקולים טובה (4 וסאב) אז קח את ה - HERCULES למרות שה - אודיג'י מצויינים גם כן..

בקשר לעכבר קח אני מדבר מניסיון ה MOUSMAN ה אופטי זה דבר מדהים !!!!!!!!!!!!!

בקשר לאוברקלוק הוולקנו 6 יספיק לך נדמה לי. והמארז מספיק מאוורר מבפנים כדי שלא יצטרכו לחורר אותו ולשים עוד מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאוברקלוק, אני עושה זאת לשם ההנאה שבדבר... אני יודע שזה לא יזיז לי את הביצועים ברמה מורגשת...

בנוגע ל-, אני לא יודע אם אראה סרטים במחשב, ואין לי טלויזיה בחדר... לפי דעתכם יהיה כיף לראות במסך הזה ועם ה-ATP5? לגבי הכרטיס קול, לא אכפת לי מהיופי או מהקופסא המגניבה, אני רוצה איכות, ולכן, מה יותר טוב?

לגבי העכבר אני עוד לא יודע... נראה לי שה-V3.0 יותר טוב מהמאוסמן... אבל אני שוקל את זה!

תודה רבה לכולכם!!!

אם מישהו רוצה לתמוך במשהו שנאמר, או להוסיף שיעשה זאת בבקשה!

עומר

נ.ב

יש לי בעיה של כסף... ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר של לוג'יטק ה MOUSEMAN OPTICAL זה המוצר הכי שווה שתקנה למחשב שלך בחיים... אני כ"כ מאושר ממנו.. כל-כך נוח ליד (ימניים בלבד), יש לו ניאון כחול מגניב כזה עליו שנדלק כשמדליקים את המחשב... יש בו דיוק מדהים, 4 כפתורים (שני כפתורי הקלקה נורמאליים, כפתור גלילה ועוד כפתור לבוהן בצד העכבר) וניתן לשנות את הפונקציה של כל כפתור, וגם את מהירות הסמן וגם יש אפשרות של האצה.. זה באמת דבר שווה.

וחוץ מזה הכל נראה לי סבבה כל החברים שלך ייקנאו בך.. המעבד, המסך, הכל... אה ותקח די וי די, במקום סי די רום.. ממש אין הבדל כמעט במחיר והדי וי די יישמש לך גם ככונן תקליטורים וגם כדי וי די... אין לך מה להפסיד.

אה וגם הצורב, לך על הכי מכיר, ה 40X24X16

ותתחדש! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טוב, אז ככה, לאחר זמן רב שאני מחכה ומצפה, הגיע הזמן לקנות מחשב חדש. ישנן כמה סוגיות שאני צריך עזרה וייעוץ לגביהן.

Enermax FS-710B 350 Watt

Asus A7V266-E

AMD Athlon XP 1900

Maxtor D740X ATA133 40GB

Genius GF100TXR 10/100

Teac Floppy 1.44

Asus CD*50

Ricoh 32*16*10 Justlink

Altec Lansing ATP5

Antec Cyclon Blower FAN

עכשיו, ההתלבטויות. דבר ראשון, אני מתלבט אם לקחת כונן DVD או לא. אני מבקש שתשכנעו אותי אם לקחת או לא לקחת, כי אני פשוט לא יודע מה לעשות. עוד דבר הוא הכרטיס קול, לקחת את האודיג'י הפשוט או את כרטיס הקול המצויין של הרקולס (XP)? מה אתם אומרים על הצורב, שווה? עכשיו להתלבטות הגדולה ביותר, עכבר ומקלדת. אני יודע שלוג'יטק מצויינים, אבל אני עדיין מעדיף את מיקרוסופט. אם זאת, אני לא שלם עם זה. בבקשה תציעו הצעות שונות למקלדת ולעכבר. עוד התלבטות קשה מאוד היא נושא ה-HSF. אני רוצה לעשות אוברקלוק קטן, אבל אני לא רוצה מנוע סילון בחדר. חשבתי על הוולקנו 7, אנא הביעו דעתכם."

קודם כל, באמת אבל באמת שזה מפרט פשוט מצויין.

עכשיו לשינויים :

אם יש לך מספיק כסף, קח את Logitech MouseMan Optical wireless. הוא עולה בסופו של דבר איזה 420 ש"ח כולל מע"מ. הוא גם אלחוטי וגם עם חיישן ואם אתה יכול להרשות לעצמך אותו אז לך עליו...... יש לי אותו, העכבר הכי טוב שיש. (גם למייקרוסופט יש עכשיו כזה אבל לא בארץ וחלק מהאנשים באינטרנט אומרים שהוא לא נוח. מייקרוסופט מתאימים בדרך כלל לאנשים עם ידיים גדולות במיוחד.

בקשר לסי די רום, תעזוב אותך מהבעיות של . כבר שמעו עליו יותר מידי בעיות. קח את ACTIMA X52, הוא מקום שני. אתה יכול לקרוא במנטור.

בקשר לגוף קירור, וולקנו 7 שקט ובהחלט יעשה את העבודה. מאוורר מצויין.

אתה אומר שהכרטיס של הרקולס יותר טוב מאודיג'י ? תדע שאודיג'י יותר חדש מההרקולס....... הוא יותר טוב ממנו. אלה אם אתה באמת צריך את היציאות שיש להרקולס, אבל אם אתה באמת צריך אותן אז קח כבר את אודיג'י פלטיניום שיש לו את כל היציאות שלההרקולס ויותר. בכרטיסי קול כדאי לקחת קרייטיב כי הם מובילים בתחום וחבל לקנות כרטיס קול של חברה שעכשיו רק מתחילה עם העיניין הזה ושתדע שהכרטיס קול של הרקולס זה מן ניסוי לראות איך ילך להם בשוק. חבל לך להתקע עם כרטיס כזה. יכול להיות שהרקולס ילמדו ויחליטו שעוד שנה הם מפסיקים לייצר בכלל כרטיסי קול ואז הם גם לא ישקיעו בדרייברים אם בכלל ואתה תישאר תקוע מאחור בזמן שקרייטיב כל הזמן יוציאו דרייברים בלי סוף כמו שהם עכשיו עושים (יפה מצידם......).

בקשר לצורב, תיקח פלסטור החדש X24 וזה הצורב הכי טוב בארץ והוא עולה 825 ש"ח. הריקו שציינת כבר ישן. אם כבר לוקחים מחשב טוב כמו שלך הפלסטור הכי כדאי.

"MS keyboard pro-USB" בקשר למקלדת. אני חושב שכדאי לך לקחת את Natural Pro. זאת מקלדת ארגונומית...... בהתחלה אולי זה יהיה לך מוזר אבל אחרי חודש לא תוכל להפרד מהמקלדת הזאת. ארגונומית זה אחר לגמרי. ואתה חייב להקליד עם שתי ידיים כמובן. אם אתה מקליד עם יד אחת (מה שאני לא מאמין שאתה עושה) אז ארגונומית לא שווה כי זה יהיה לך אותו הדבר.

עכשיו בקשר למסך...... IIYAMA מסך מצויין וזה אבל הדגם שאמרת כבר דיי מוכר. אני במקומך הייתי מחדש במקצת. הייתי לוקח את המסך  Flexscan T761 של חברת EIZO שנחשבת ליצרנית המסכים הטובה בעולם. הוא עולה איזה 50 דולר יותר מIIYAMA והוא בא (כן....... הפתעה) רק עד רזולוציה של 1600*1200 אבל עדיין בכל זאת, האיכות תמונה שלו הכי טוב שיש. ובמילא במסך 19" הסטנדרט זה 1280*1024. תוכל להשוויץ הוא ברזולוציה 1280*1204 ב107Hz !!! זה מצויין. אתה תראה הכי הכי טוב שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ובקשר לDVD... קח DVD של X16 ואל תשים אותו במקום CD ROM. סי די רום לחוד וDVD לחוד... לא אחד יש את התפקיד שלו. למרות שאם אתה לא רואה סרטים של אז זה יהיה מיותר לשים רק כדי להשוויץ "יש לי די וי די".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא את הסי די רום הזה!!!!!!!!!!!!!

הצעה:A-open!

הנה למה........

(אבל תעשה מה שבא לך......... :P)http://www.hwzone.co.il/cgi-bin/YaBB/YaBB.pl?board=general&action=display&num=1008068741&start=30

עריכה:ו........ קח בלי אם ה20 שח האלה מפריעים לך...... (אני לא חושב שתיגע בDVD)

לפי המפרט כסף ממש לא מזיז לך את הקצה של הבול*** כסף אז קח את הDVD הטוב בעולם!!!!!!!!!!!!!!  :jump:

Muhahahahahaha

cwm13.gif  cwm13.gif  cwm13.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם!

אני לא מתכוון לקנות אלחוטי, ההשהייה שלו מעצבנת אותי... אני גם לא חושב שאקנה גם CDROM וגם .

אתה בטוח ש-Eizo טובים? לא ראיתי ממש ביקורות על המסך הזה...

תודה,

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...