Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

צריך עזרה בבקשה..

עברתי נראה לי חצי מהדמו והגעתי לשביל עם סלעים ויש קטע שאני לא מצליח פשוט לקפוץ מעבר לסלעים.. איך אני עושה קפיצה חזקה כדי לעבור אותם?

דרך אגב היה נחמד מאוד אם מישהו היה עושה איזה מדריך קטן למה כל פונקציה משמשת ועוזרת ואיך לשלב אותה במשחק כי יש כאלה כמוני שלא שיחקו הרבה במשחקים כאלה וזה קצת מסבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תפסיק לבלבל אותנו אתה גם אמרתה שפרצתה את ה BETA עם אני לא טועה לא ?

יש לי רעיון בישבילך למה שלא תנסה לעשות Ultra High ליפרוץ ? (אין את זה ) אבל תנסה בכל זאת אנשים כמוך הורסים מישחקים ....[br]פורסם בתאריך: 27.10.2007 בשעה 15:14:23

תודה אחי מתקין עכשיו :)

נכון,פרצתי גם את הBETA וכל זה כדיי שבדמו ובמלא אני יעשה את זה בעניים עצומות בלי להתעמץ,וזה מה שקרה.

לקח לי בסך הכל רבע שעה לעשות בדמו את מה שעשיתי בבטא משום שאני כבר זוכר בעל פ מה עושים.

אני מתאר לעצמי שאתה רוצה לראות תוצאות,בבקשה:

2001729614671568964_rs.jpg

2001718130846063457_rs.jpg

2001747164816572438_rs.jpg

שים לב שזה נראה בידיוק כמו DX10

להלן השוואה:

http://www.crysis-online.com/Media/Screenshots/Screenshots/Beach-01-High.jpg

DX9 HIGH

http://www.crysis-online.com/Media/Screenshots/Screenshots/Beach-01-Very-High.jpg

DX10 VERY HIGH

ואיך זה ניראה אצלי עם DX9 VERY HIGH

http://aycu09.webshots.com/image/31448/2001729614671568964_rs.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 דברים לומר:

1. WOW

2. אני צריך יותר מ 512MB .. כי גם על הכי נמוך זה לא חלק :-\

ויש לי שאלה .. נכון כשמגיעים לספינה הקפואה ואז בא תפלץ שלוקח את חבריקו שלנו אז המסך אצלי הופך לשחור .. ולדעתי זה דיי נתקע .. או שפשוט הדמו נגמר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה בבקשה..

עברתי נראה לי חצי מהדמו והגעתי לשביל עם סלעים ויש קטע שאני לא מצליח פשוט לקפוץ מעבר לסלעים.. איך אני עושה קפיצה חזקה כדי לעבור אותם?

דרך אגב היה נחמד מאוד אם מישהו היה עושה איזה מדריך קטן למה כל פונקציה משמשת ועוזרת ואיך לשלב אותה במשחק כי יש כאלה כמוני שלא שיחקו הרבה במשחקים כאלה וזה קצת מסבך.

שמישהו יענה לי בבקשה... מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יענה לי בבקשה... מה לעשות?

לוחצים V ומשנים לציור עם האגרוף .. ואחרי זה מומלץ לשנות חזרה אל המגן .. כדי שאם ירו בך בפתאומיות לא יהרגו אותך ישר .. ואולי אפילו למהירות .. זה עם החצים למעלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,פרצתי גם את הBETA וכל זה כדיי שבדמו ובמלא אני יעשה את זה בעניים עצומות בלי להתעמץ,וזה מה שקרה.

לקח לי בסך הכל רבע שעה לעשות בדמו את מה שעשיתי בבטא משום שאני כבר זוכר בעל פ מה עושים.

אני מתאר לעצמי שאתה רוצה לראות תוצאות,בבקשה:

שים לב שזה נראה בידיוק כמו DX10

להלן השוואה:

ומה כל זה שווה לך אם אתה לא מצליח לשחק אפילו ב HIGH במצב נורמלי? שלא נדבר על VERY HIGH...

(וכן גם אם הכרטיס שאתה מתכנן לקנות הוא 8800GT שלא עובר את הGTX, שאפילו GTX בעצמו לא ישחק חלק על VERY HIGH אלא אם כן יוציאו פאטצים )

בזבוז של זמן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ההגדרות הכי גבוהות עם הדרייבר החדש רץ על 13-14 ???FPS.עם הדרייבר הישן עובד על 20-25.אני מאוכזב קשות :kopfpatsch:(והמערכת שלי ממש לא חלשה).איפה דובי זובי שאמר שהוא לא יתפלא אם המשחק הזה ירוץ על פלאפונים?באמת מקווה שישפרו את זה במשחק המלא אחרת אני אצטרך לשדרג משהוא. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה כל זה שווה לך אם אתה לא מצליח לשחק אפילו ב HIGH במצב נורמלי? שלא נדבר על VERY HIGH...

(וכן גם אם הכרטיס שאתה מתכנן לקנות הוא 8800GT שלא עובר את הGTX, שאפילו GTX בעצמו לא ישחק חלק על VERY HIGH אלא אם כן יוציאו פאטצים )

בזבוז של זמן !

זה לא ביזבוז של זמן, על רזולוציות נמוכות אני מקבל FPS די גבוה, נגיד הגדרות הכי גבוהות עם AAx2 על הרזולוצייה 1024x768 אני מקבל בערך 50\60 FPS

הבעיה יש לי מסך 24" והכול מרוח, ואני משחק על הרזולוצייה 1920x1200 ביגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...