Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

לא יודע אם להיות מאוכזב או שזה היה צפוי בכל מקרה אני מקבל בממוצע 20fps והמשחק מרגיש מעט איטי אבל אפשר בהחלט לשחק בו מבלי להרגיש הפרעות מיוחדות.

ההגדרות הן אלו:

all settings: very high

shadows: high

shaders: very high

AA:OFF

RES: 1680x1050

אם אני שם את השיידרים על high אז הfps עולה לכ30 בממוצע וזו כבר בהחלט צורה סבירה לשחק.

נראה מדהים כמו שחשבנו שיראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה המשחק רץ לי מדהים, הגדרות הכי גבוהות חלק חלק בלי שום בעיות, לא בדקתי FPS גם לא מעניין אותי, העיקר שזה רץ מעולה.

עכשיו ככה,

1. הדמו הוא לא ב-DX10 נכון? אם לא, אז למה בTaskbar שאני ממזער את המשחק כתוב לי Crysis- DX10?

2. נתקעתי במשחק, אחרי שהרגתי את כולם בביתן הזה, אני שוחה במים לכיון החוף הרחוק יותר, ותמיד הספינות הענקיות יורות עליי טילים ממש מרחוק ואני מת, אי אפשר לעבור את זה! מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה מישהו פה יודע איך אני תופס את האויב עם היד ? ואחרי זה מעיף אותו לכל הרוחות (כמו שמראים בטריילר)

?

אני חושב שאתה פשוט צריך להתקרב אליו עם אגרופים שלופים ואז כנראה F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה המשחק רץ לי מדהים, הגדרות הכי גבוהות חלק חלק בלי שום בעיות, לא בדקתי FPS גם לא מעניין אותי, העיקר שזה רץ מעולה.

2. נתקעתי במשחק, אחרי שהרגתי את כולם בביתן הזה, אני שוחה במים לכיון החוף הרחוק יותר, ותמיד הספינות הענקיות יורות עליי טילים ממש מרחוק ואני מת, אי אפשר לעבור את זה! מה לעשות?

לא זכור לי שצריך לשחות לאן שהוא.

המשחק מתנהל על היבשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה אני תקוע בדמו :silly:

בקטע הזה שצריך לפוצץ את הלווין הענק המסתובב הזה, אז ככה מרחוק אי אפשר כבר אין לי תחמושת, ומקרוב הצלחתי לפוצץ את זה ואז מיליון חיילים יורים עלי ואי אפשר לחיות שניה.

מה עושים? אני נואש :'(

1) לא צריך לפוצץ אותו, צריך להשתלט עליו...

2) גם לי נגמרה שם התחמושת, פשוט חסל תחייל בתוך המכונית, כנס אלייה ותתחיל להרוג את כולם עם הMG של המוכונית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך אפילו אגרופים שלופים, אתה מתקרב לוחץ F ואז שוב F כדי להעיף אותו לכל הרוחות!

תודה גבר, אפשר ככה לחסל שלושה במכה אחת...אתה תופס מישהו בשניה זורק אותו על השני..שניהם מתים ואז יורה בשלישי שני שניות וככה הלכו שלושה אויבים ברגע אחד

:xyxthumbs::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...