Crysis Singleplayer DEMO-יצא! - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Singleplayer DEMO-יצא!

PuG3o6

Recommended Posts

מישהו פעם ראה סככה שעומדת על רגל אחת ?

:lol: :lol: :lol: :lol:

זה מזכיר לי שבגיבעה עליה נמצא הקראוון הנייד עם החומר המודיעיני יש בקצה אחרי המדרגות ביקתה קטנה. אחרי הטיפוס לשם שכלל חיסול של עשרה קוריאנים התאכזבתי לגלות שיש שם רק מקרר. פתחתי אותו והתאכזבתי לגלות רק גלידה, אז באתי לפחות לקחת את הגלידה ולזרוק אותה לעזעזל מהחלון, בטעות במקום ללחוץ על "לקחת" לחצתי על הכפתור שמשחרר רימון :) בעודי מנסה לברוח בשלוש שניות שנשארו כל הביקתה היתנפצה מעלי לרסיסים (די מרשים אני חייב לציין - פיסיקה על HIGH) ונשאר מכל העסק רק מקרר מפוייח על קצה הגיבעה שאפילו אי אפשר היה להתחבא בו מהמקלעים של הסירות שהתחילו להפציץ לאחר החשיפה, בהחלט חשבו שם על הכל בCRYTEK :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה מזכיר לי שבגיבעה עליה נמצא הקראוון הנייד עם החומר המודיעיני יש בקצה אחרי המדרגות ביקתה קטנה. אחרי הטיפוס לשם שכלל חיסול של עשרה קוריאנים התאכזבתי לגלות שיש שם רק מקרר. פתחתי אותו והתאכזבתי לגלות רק גלידה, אז באתי לפחות לקחת את הגלידה ולזרוק אותה לעזעזל מהחלון, בטעות במקום ללחוץ על "לקחת" לחצתי על הכפתור שמשחרר רימון :) בעודי מנסה לברוח בשלוש שניות שנשארו כל הביקתה היתנפצה מעלי לרסיסים (די מרשים אני חייב לציין - פיסיקה על HIGH) ונשאר מכל העסק רק מקרר מפוייח על קצה הגיבעה שאפילו אי אפשר היה להתחבא בו מהמקלעים של הסירות שהתחילו להפציץ לאחר החשיפה, בהחלט חשבו שם על הכל בCRYTEK :).

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:lol: :lol: :xyxthumbs:

מישהו יכול לעזור לי בקשר לEditor שאני שם מסוק או מכונית אני לא מצילח להיכנס ואכן לחצתי F ולא נכנס למסוק אז זה פעם קרה לכם אם כן אז תעזירו לי איך לסדר ת'הבעיה בתודה :)

הנה מדריך מלא מהאתר של CRYTEK

http://doc.crymod.com/frames.html?frmname=topic&frmfile=index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

המסך שלי מוגדר על 1920 על 1080,בכל המשחקים החדשים כמעט(COD4 DEMO,TD unlimited,PES8) אני משחק על הרזולוציה הזו.אבל בדמו של Crysis

הרזולוציה המקסימלית שהדמו נותן לי לבחור 1280 על 720..למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני הגעתי לביקתה הקטנה לפני שחיסלתי את כל האוייבים (הגעתי עם הסירה מהים, וקפצתי על הסלעים בעזרת הקפיצות הגבוהות), והדלקתי את הרדיו הקטן שהיה על החלון. לצערי לא שמתי לב שבדיוק היה שם אויב, ששמע את הרדיו והתחיל לירות - מה שהביא את כל שאר ה''חברים'' לביקור. ככה ניהלתי את כל הקרב מהביקתה כשהשדרן מדבר ברקע (:

אה כן והיה קטע שזרקתי על אויב את האבטיח שיש שם והוא מת :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קצת, אלא הרבה.

ה - 8500GT סה"כ טיפה חזק יותר מה - 7300GT, הוא חלש משמעותית מה - 7600GT.

והוא מתקשה במשחקים אחרים אז מקרייסיס אפשר לשכוח איתו.

אני לא מבין למה לזרוק 1.5K ש"ח על מעבד ולקנות כזה כרטיס :kopfpatsch:

אני לא מבין למה לזרוק כסף בכלל על קניית מחשב לבנאדם שלא מקשיב לאנשים מקצועיים ועושה מה שבראש שלו...

(זה להוא עם ה-Q6600 עם ה-8500GT 512)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הסיפור עם המשחק lost planet גם שם היה סיפור דומה שהמשחק בדמו נתן מעט fps ואז כולם חשבו שבמלא יהיה יותר fps וזה לא קרה בסוף..

אבל במקרה הזה נראה לי שיהיה אותו דבר.

הגראפיקה ב CRYSIS חזקה מידיי למחשבים הנוכחים המשחק כנראה מקדים את זמנו, אם נעשה השוואת גראפיקה בן half life 2 ep2 ל crysis ההבדל בגראפיקה משמעותי אז בגלל זה יש ב crysis הרבה פחות fps אבל אם אני נניח רוצה הרבה fps אני צריכה לשים על med ועם כל הכבוד על med המשחק לא נראה בכלל משהו הגראפיקה ואז המשחק half life 2 ep2 נראה הרבה יותר יפה לכן דעתי היא זה שהמנוע של המשחק בכוונה תוכנן בצורה שכזו כדי שאנשים יתחילו לקנות מחשבים יותר חזקים וכרטיסי מסך יותר חזקים.

ואז זה כסף לאנבידיה ולאינטל.

כנראה זהו שלב מעבר בן הגראפיקה של המשחקים...

ו CRYSIS הוא הדור החדש שבשבילו צריך מחשבים שעולים 7 אלף שקל(וללא מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שילמתי 7 אלף על המחשב אבל אני מריץ את המשחק על HIGH, שנראה כמעט כמו VERY HIGH אבל רץ טוב יותר.

אז איך אני?

(אם אני עושה חישוב מהיר המחשב עלה לי כ4000 שקל.)

אני הקצנתי בציניות ל 7 אלף.

איזה מסך יש לך?

כמה פריימים אתה מקבל?

באיזו רזולוציה אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--------------------------------------------------------------------------------

למישהו בא לשלוח מכתב לחברת קריטק?

ואני רצינית, הם לא יכולים סתם לפרסם:

Recommended System Requirements

OS Windows XP /

Processor Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or 64 X2 4400+

Memory 2.0 GB

GPU NVIDIA 8800 GTS/640 or similar

http://www.incrysis.com/wiki/index.php/Crysis_System_Requirements

והמחשב לא מריץ כמו שצריך, מי שמעוניין שיגיד אני בעד.

אפשר להמשיך לשתוק ולקטר על זה אבל לדעתי זה טוב שהם יידעו מזה.

אולי נציע לאתר HWZONE שהם ייכתבו להם מכתב כזה או משהו

מה אתם אומרים?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--------------------------------------------------------------------------------

OS Windows XP /

Memory 2.0 GB

מה אתם אומרים?

שאת הcry sister שלנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OS Windows XP /

Memory 2.0 GB

מה אתם אומרים?

לא מבין מה הבעיה של אנשים..

אני אישית משחק עם המפרט שמימין על הכל HIGH (עם אפקטים של DX10, לא מצליח לבחור ב-VHIGH) על 1024X768 (סתם כי ה-LCD 32 הזמנית שבחדר תומכת בזה ולא ביותר גבוהות מזה.. אני חושב..).

אולי זה כי אני על רזולוציה נמוכה מאוד או לא אבל רץ ממש חלק על 25-30FPS (בדקתי ב-FRAPS) ונהניתי מהדמו בכל ה-3 פעמים שסיימתי אותו :smile1:

אבל חוץ מזה אנשים שמריצים על HIGH עם 25FPS,

מה התלונות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...