אינטל או amd - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל או amd

toto

Recommended Posts

1. AMD

2. אם מישהו אומר לך אחרת, תילמד לא להאמין לשום דבר שהוא אומר ולא לבטוח בו, באמת.

גם לא כדאי לך להפנות אליו את הגב ולא להשאיר אותו לבד בחדר עם אחותך.

תזכור את זה :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו פעם ראשונה קח אינטל כמו שנאמר פעם ע"י איש חכם בעיניין של ספק לך על בטוח. אם אתה לא מכיר את כול היתרונות והחסרונות של כול אחד לך על האמין ביותר וזה אינטל (תאמין לי ל יש כמה חסרונות לא רצויים שלמשתמש מתחיל לא כדאי להיכנס אליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו פעם ראשונה קח אינטל כמו שנאמר פעם ע"י איש חכם בעיניין של ספק לך על בטוח. אם אתה לא מכיר את כול היתרונות והחסרונות של כול אחד לך על האמין ביותר וזה אינטל (תאמין לי ל יש כמה חסרונות לא רצויים שלמשתמש מתחיל לא כדאי להיכנס אליו)

סוף סוף מישהו שמנסה לענות בצורה חכמה והגיונית. !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכריז בזאת של-bluemail אין מושג בגרוש ::)

כל מילה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות!

אם הוא לא מתכוון להתעסק עם המחשב, הוא יכול לקנות מערכת מורכבת עם מעבד (בזיגזג למשל) והוא לא ישים לב להבדל (חוץ מהבדל בביצועים ובכמות הכסף שתשאר בבנק אחרי הקניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...