הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיצר מזמיני הHD2900PRO (בינהם אני), בגלל חוסר סבלנות , נדפקו?

אם עוד לא קיבלתה אני ממליץ להחליף ל 8800GT , בשאר הביקורת , ה 2900 נופל לא רחוק ב 3D06 ו DX9 (ללא פילטרים) מעל ל 8800GTS , אבל כן ה 8800GT עובר אותו בכל המבחנים , ההפרש הגדול נמצא ב DX10 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עוד לא קיבלתה אני ממליץ להחליף ל 8800GT , בשאר הביקורת , ה 2900 נופל לא רחוק ב 3D06 ו DX9 (ללא פילטרים) מעל ל 8800GTS , אבל כן ה 8800GT עובר אותו בכל המבחנים , ההפרש הגדול נמצא ב DX10 ....

יש לך את 2900PRO לא?

בתור אחד שקנה אותו, אתה מתחרט?

הכרטיס 8800GT עדיין לא בארץ בכלל, זה הזמנה מוקדמת, יגיע בטח עוד שבוע+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את 2900PRO לא?

בתור אחד שקנה אותו, אתה מתחרט?

הכרטיס 8800GT עדיין לא בארץ בכלל, זה הזמנה מוקדמת, יגיע בטח עוד שבוע+.

אני לא , זה לא הבדל גדול ב DX9 , ב DX10 יש הבדל , אני מאמין שזה יכול להפטר ע"י דרייברים , ATI לא תעזוב את ספינת הדגל שלה (ה XT) לא בזמן הקרוב ותנסה לשפר בכל פינה, את השיפורים המשמעותיים נראה בשבועות הקרובים כדי לתת פייט כל עוד ה GT בתחילת דרכו , עצם העובדה שיש כרטיס "חדש" ל ATI מעבר לפינה לא משנה את זה כי זה אותה וכל שיפור שמבצעים שם חל על ה 2900 (עוד פעם בגלל זה אותה ) , מה שכן אם אני בשוק בשביל כרטיס חדש הייתי הולך על ה GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי לכל המזמיני HD2900PRO למינהם לחכות שבוע ש8800GT יגיע כדי שלא יתרחטו .. (קרירין יודע טוב)

אחלה כרטיס! :jump:

לדעתי שווה לחכות לHD2950 של ATI, לא רק בגלל שהם יכולים להיות עוד יותר משתלמים, אלא בגלל שהם יתנו פייט לכרטיס הזה והוא ירד במחיר...

שווה ללכת עלו ?

או לחכות לסדרה של ATI או 9XXX של אינוידיה (ושמעתי שכול זה עוד השנה)

לפי FUDZILLA סדרת HD3800 הולכת להיות יותר חלשה מ 8800GT אבל עם מחיר כנראה נמוך יותר מ8800GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר נשמה של ברבור תקנו את התמונה של הכרטיס עצמו אני רוצה לראות איך הוא נראה :please:

תלחץ על התמונה כפתור ימני ואז Show Picture, לי זה עבד.

לפי FUDZILLA סדרת HD3800 הולכת להיות יותר חלשה מ 8800GT אבל עם מחיר כנראה נמוך יותר מ8800GT.

אולי זה באמת נכון אבל... זה לא נראה לי הגיוני, זה כמו להגיד שהx1950XT יותר חזק מה8800GTS - זה פשוט מתקדם יותר, אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD3800 עוד לא יצאו, הסידרה הזאתי אמורה להיות מקבילה ל 8800GT.

לא ניראה לי ש FUDZILLA יודעים את העתיד. עוד לא הספיקו לבדוק את ה 8800GT והם מודיעים שהוא יותר טוב מכרטיס שאפילו לא יודעים את השם שלו :screwy:

ATI לא הרשימו כל כך בזמן האחרון, יש להם תכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת משל אבל הם לא מנצלים אותה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה באמת נכון אבל... זה לא נראה לי הגיוני, זה כמו להגיד שהx1950XT יותר חזק מה8800GTS - זה פשוט מתקדם יותר, אין מה לעשות...

מה? 8800GTS יותר חזק מ X1950XT ..

HD3800 עוד לא יצאו, הסידרה הזאתי אמורה להיות מקבילה ל 8800GT.

לא ניראה לי ש FUDZILLA יודעים את העתיד. עוד לא הספיקו לבדוק את ה 8800GT והם מודיעים שהוא יותר טוב מכרטיס שאפילו לא יודעים את השם שלו :screwy:

ATI לא הרשימו כל כך בזמן האחרון, יש להם תכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת משל אבל הם לא מנצלים אותה כמו שצריך.

סדרת HD3800 מקדמת מG92 רק בתמיכה ב DX10.1 ,לדעתי לא משמעותי.

אם אתה רוצה,אתה מוזמן לחכות לHD3800. ההמתנה לHD2900XT פשוט הרגה אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? 8800GTS יותר חזק מ X1950XT ..

על זה אני מדבר, להגיד את זה זה כמו להגיד ש8800GT יהיה חזק יותר מHD3800 לדעתי.

כלכך דיברו על הכרטיס ובסוף זה לא שווה את זה??!

בא לי לבכות, עד שזה כבר בדדרך אליי.

אם אתה כל כך מעדיף את ה8800GT אתה יכול לבטל את ההזמנה עד 14 יום מיום ההזמנה אם לא הוצאת אותו מהקופסא וב100ש"ח פחות בערך ממחיר ההזמנה (כ75ש"ח בערך + עלות משלוח) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה אני מדבר, להגיד את זה זה כמו להגיד ש8800GT יהיה חזק יותר מHD3800 לדעתי.

אם אתה כל כך מעדיף את ה8800GT אתה יכול לבטל את ההזמנה עד 14 יום מיום ההזמנה אם לא הוצאת אותו מהקופסא ובהפסד של 100ש"ח בערך (כ75ש"ח בערך + משלוח) ;)

זה לא שאני מעדיף, זה הבאנצ'ים, לפי דעתי הכרטיס ממש טוב, אבל הבאנ'צים מראים שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...