הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 97 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמתם לב שב-skypc כתוב שה-8800GT של יהיה זמין במלאי ב-31.11? אבל אין 31 בחודש נובמבר... אז לדעתכם הם התבלבלו או שבכלל אין להם צפי לגבי מועד הגעתו?

ועוד שאלה, אני ממש רוצה לקנות מחשב בזמן הקרוב(שבועיים מקסימום) אבל בגלל שה-8800GT נהיה קשה להשגה זה כנראה לא יקרה...

האם שווה לחכות עד שהכרטיס יהיה זמין או שיש כרטיס אחר שאני יכול לקחת? אני מעדיף לחכות כמה שפחות אבל אם צריך אני אחכה ולא אקנה משהו לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה8800GT וגם ה3870 קשים להשגה

וכן כדי לחכות לאחד מהם

כי ה8800GTS-320 גם יותר יקר וגם פחות טוב

וה8800GTS-640 יקר מאוד ופחות טוב מה8800GT

גם ה2900XT יקר ולא רק גם רועש וצורך הרבה חשמל

בקיצור תחכה לאחד מהם

אני הזמנתי ת8800GT הרגיל של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה להזמין עכשיו את הכרטיס.

אם תזמין עכשיו יגיע כרטיס עוד שבועיים לפחות.

אם תזמין עוד שבועיים זמן ההמתנה אמור להתקצר,ותוכל גם להשוות בין ביצועי GT לGTS ואז להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה להזמין עכשיו את הכרטיס.

אם תזמין עכשיו יגיע כרטיס עוד שבועיים לפחות.

אם תזמין עוד שבועיים זמן ההמתנה אמור להתקצר,ותוכל גם להשוות בין ביצועי GT לGTS ואז להחליט.

ואם אין לו תקציב ל1800 ש"J לכרטיס מסך?

בכל מקרה כדאי להזמין עכשיו כדיח לשריין מקום, אבל לחכות לירידת מחירים של GT.

אמור לרדת בכ50$ לפי השמועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הGTS יתן פי 3 יותר FPS בCRYSIS מהGT. גם לא תוסיף עוד 400+ שקל?!

בגלל זה כדאי לחכות, תזמין עכשיו תקבל אחרי שבועיים.ואולי תתבאס,תכנס לדכאון כשתראה את הביצועים של GTS... או שתזמין עוד שבועיים תקבל אחרי שבוע. ותדע מה עולה 1800 ותעשה חושבים אם כדאי להשקיע עוד 400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הGTS יתן פי 3 יותר FPS בCRYSIS מהGT. גם לא תוסיף עוד 400+ שקל?!

בגלל זה כדאי לחכות, תזמין עכשיו תקבל אחרי שבועיים.ואולי תתבאס,תכנס לדכאון כשתראה את הביצועים של GTS... או שתזמין עוד שבועיים תקבל אחרי שבוע. ותדע מה עולה 1800 ותעשה חושבים אם כדאי להשקיע עוד 400.

אני מדבר איתך על מי שאין לו אפשרות להוסיף עוד 400 שקל

בכל מקרה ממש לא נראה לי שהביצועים יהיו פי 3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השקעת 1400 אתה תשקיע עוד 400 לביצועים משולשים

מאיפו הבאתה את זה שהביצועים יהיו משלושים אם הכרטיס יהיה יותר חזק מ GTX אבל לא עד כדי כך שיהיה פי שניים שלא נדבר על פי שלוש מ 8800GT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר לקטול כל אחד בלי טיפת מחשבה....

אם לא ירדתם לסוף דעתו של motogt,לפי דעתי, הכוונה היא ,אם גם ככה אם מזמינים כרטיס הוא יגיע אליכם עוד זמן מה, אזי סתם חבל להזמין מראש, כי עד שהכרטיס יגיע הכל ישתנה ואולי יהיה משהו משתלם יותר....

בכל מקרה אפילו אין פה דרישה לחכות כי גם ככה אין כרגע במלאי ברוב המקומות....

בכל מקרה אני בטוח שהוא סתם ניסה להבהיר נקודה, ולא לקבוע שהביצועים של הgts יהיו פי 3 משל הgt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא ירדתם לסוף דעתו של motogt,לפי דעתי, הכוונה היא ,אם גם ככה אם מזמינים כרטיס הוא יגיע אליכם עוד זמן מה, אזי סתם חבל להזמין מראש, כי עד שהכרטיס יגיע הכל ישתנה ואולי יהיה משהו משתלם יותר....

בכל מקרה אני בטוח שהוא סתם ניסה להבהיר נקודה, ולא לקבוע שהביצועים של הgts יהיו פי 3 משל הgt

:goodposting: :goodposting: :goodposting:

תקשיבו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

reggaewithdoli - וכשיגיע הכרטיס היותר טוב / משתלם , האנשים שחיכו ועדיין לא הזמינו מראש את ה 8800GT ירצו לקנות את הכרטיס היותר טוב הזה , ואז יקרה מצב שגם לו יהיה עם מחסור במלאי כי הוא יהיה חדש ואולי גם עם ביקוש גדול (של לקוחות ה 8800GT) , ואז גם נוצר מצב שאתה תחכה עוד בערך חודש כדי שהכרטיס הזה יהיה במלאי ואז שוב לא יהיה לך כדאי להזמין אותו מראש ..?

זה מעגל כבר , בנקודה הזו אומרים שצריכים לקנות משהו , כי אם מחכים ככה בסוף לא קונים כלום (יש את השמועות והחדשות שכרטיס X יצא עם ביצועים כאלה שיותר טובים מה GTX לדוגמא במחיר נמוך יותר אולי , אז תחכה לזה גם ? כשאתה יודע שהכרטיס יגיע עוד תקופה ארוכה לשוק ויהיה בזמינות בחנויות ? בלי הזמנות מראש הכוונה)

ד"א אני כבר הזמנתי מחשב מפוקס פיסי בשישי האחרון , הם אמרו לי שה 8800GT הזה -

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=842

צריך להגיע השבוע ביום שני , לא התקשרתי לברר , כי אני מחכה גם לפתיחת החנות החדשה שלהם בראשון , אבל אני אעדכן לגבי זה ..

המשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי השבוע 8800GT

עלה טיפה יותר יקר ממה שתכננתי, אבל זה היה או זה או לחכות שבועיים שלושה.

אגב, ההבטחות של החנויות להגעת כרטיסים לא אמינות ביותר (למשל, הכרטיסים של אסוס).

אני במקומכם לא הייתי מחכה יותר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...