הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 82 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

לפי מה שאמרו פה ה-8800GT והכרטיסים החדשים יהיו PCI-E2, זאת אומרת שהם יפעלו רק על PCIE2 ועל PCIE1.1.

אבך, בלוח שלך יש (95% שאני צודק) PCI-E 1.0a, מה שאומר שזה לא אמור לעבוד.

אבל מצד שני יש פה כאלה עם חריץ 1.0a שאומרים שזה עבד להם, חכה לעוד תגובות.

והספק שלך יחזיק את ה-8800GT, בקשר לכרטיסים החדשים אני עוד לא יודע.

תודה על ההתתיחסות , מה לגבי הרזלוציות , האם זה קריטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה 8800GT 256MB מגיע:

XFX הציגה שני כרטיסים שונים של 8800GT 256MB אחת רגילה שנקראת" Dog eat dog" והשניה שהיא מומהרת שנקראת" XXX Edition"

המחיר הוא 149 יורו (באירופה) מחיר תחרותי שאמור לתת מענה לHD3850 ;)

מקור:

האתר של XFX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניית גירסאת 256MB לא יהיה כדאי לאף אחד. קצב ירידת המחירים על מסכי LCD הוא מטורף ותוך זמן קצר כולם יקנו מינימום 22" וכרטיס עם 256MB לא יצליח להריץ משחקים ברזולוציה הטבעית של מסך בגודל כזה ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להגיד שזה לא יהיה כדאי ? נראה שזה יתומכר באיזור ה1000 ש"ח בארץ, ואם לא תהיה הפתעה גדולה, ההבדלים בינו לבין גרסאת ה512 יהיו מינימאלים. (במיוחד לרוב האנשים עם מסכי ה19)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

אני בדיוק קונה מחשב חדש ואני מתלבט בקשר ל8800GT 512MB מאיזה חברה לקחת?

אני מתלבט בין שתי חברות:(לא מעוניין בגירסת OC)

GIGABYTE ב1501 ש"ח.

SPARKLE ב1460 ש"ח.

איזה מהם עדיף? (כמובן שיש למחיר השפעה כאן) איזה מהם כדאי יותר מבחינת יחס של ביצועים לכסף?

האם קיים בכלל הבדל ביניהם בביצועים(אם כן האם זה הבדל ששווה את הפרש המחיר)? כי אם אין הבדל אז כמובן שאני מעדיף את הספרקל ב41 ש"ח פחות.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק באופן זמני.

256MB אולי מספיק היום לרוב המשחקים ברוב הרזולוציות, אבל ברזולוציות גבוהות כמו 1680*1050 וצפונה, זה כבר לא ממש מספיק לרוב המשחקים החדשים, ובעתיד (משהו כמו שנה שנתיים, תחליטו אם זה הרבה או מעט בשבילכם) 512 יהיה רק כרטיס כניסה ולא יספק את הדרישות של המשחקים הכבדים והרעבתניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבנצ'ים של הדמו של Crysis כבר אי אפשר לדעת למה להאמין.

בנצ' 1

בנצ' 2

הראשון מצביע על 50fps על High Quality ואילו השני עומד מתחת ל- 30fps גם כן על HQ.

ואם הבנצ' השני צודק אז אפילו ה- 8800GT זה זבלה בשביל משחקי העתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו לי ולעצמכם טובה, אל תקנו את הגרסת 256MB!!! אל תהיו מפגרים בפעם השנייה!!!

תמידד אמרו לנו פעם "תקנו את ה-8800GTS 320MB, הוא יספיק לכל המשחקים, תקנו אותו אם אין לכם מסך מעל 19"..."

אבל מה, במלאאא משחקים היום זה כבר לא מספיק: COD4, CRYSIS על ההגדרות הכי גבוהות (על 1280X1024), ב-WIC, ובכמעט כל משחק שיוצא עכשיו ה-320MB לא מספיק.

ואחרי שצעקתי פה על אנשים למה הם אמרו כל כך הרבה לקנות את ה-320MB שכבר היום לא מספיקים, אמרו לי: CRYSIS ידוע שהיה צורך הרבה ... וגם "אז תוריד קצת את הרזולוציה"... ויש כאלה שהודו ואמרו שגם היום באמת ה-320MB כבר לא מספיק.

אז למה לעזאזל לקנות כרטיס יותר טוב, שעם קצת OC יהיה כמו ה-GTX כמעט, אבל עם 256MBG?@!?!?! זאת טיפשות!!! אתם לא תוכלו לשחק על HIGH כי הזיכרון יגביל אתכם!

ואם היה לכם 512MB הייתם יכולים... זה כאילו סתם מבזבזים כסף על כרטיס מצויייין אבל שתחשבו על זה שלמרות שהכרטיס טוב אתם (מי שקנה אותו) מוגבלים מהזיכרון, זה ישגע אתכם.

אז בבקשה אני אומר לכם: תקשיבו לי ואל תקנו את הכרטיס הזה, אתם תצטערו על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...