אני ולינוקס (מנקודת ראיה של טכנאי מחשבים) - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני ולינוקס (מנקודת ראיה של טכנאי מחשבים)

dentfull

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני התקנתי דרך Wubi!

תנסה גם אתה TheReaper, ההבדלים בין התקנה רגילה לWubi, זה שWubi לא מעלה את הUBUNTU דרך GRUB אלה דרך BOOTLOADER כמו שיש לVISTA וXP, וזה משתמש בכונן וירטואלי.

זה פשוט מדהים!

שמתי שיהיה 4 Workspace, וזה ממש נוח.

גם שמתי את האפקטים על הכי גבוהה.

תתחדש ;D

נכון היה קשה להתקין ? :P

כן :D זה גם גזל 15 דקות מחיי (אני לא מגזים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר הראשי-

Wubi Internals

How does Wubi work?

Wubi adds an entry to the Windows boot menu which allows you to run . Ubuntu is installed within a file in the windows file system (c:\ubuntu\disks\root.disk), this file is seen by as a real hard disk.

Is this running within a virtual environment or something similar?

No. This is a real installation, the only difference is that is installed within a file as opposed to being installed within its own partition. Thus we spare you the trouble to create a free partition for . And we spare you the trouble to have to burn a CD-Rom.

מה שמביא אותי לשאלה הבאה:

למה לא כל ההוצאות מתקינות את עצמן ככה? (עם בחירה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל ההפצות יהיו אותו דבר מבחינת התקנה איפה כל האקשן ;D ?

חלק מההפצות צריכול להיות למתקדמים ... ואני בטוח שגם מתחילים יצליחו להתקין אותן עם מדריך או משהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, יש מלא תוכנות עם שמות מוזרים, המשתמשים פשוטים אוהבים שמות ממוסחרים :smile1:

אין לי בעיה עם התקנה ללא GUI, אבל אני לא אוהב את הGRUB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא אוהב את GRUB ? אתה רק בוחר שם את מערכת ההפעלה שאתה רוצה להריץ, לא שאתה עושה עם GRUB יותר מזה xD

וWUBI כבר לא חדש ... אם אתם רוצים יש תוכנה דומה לdebian :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את הGRUB כי הוא דופק את הMBR ואת הגישה לWINDOWS (או שאני עושה את זה :smile1:)

WUBI, יגיע מובנה עם 08.04 אבל ניתן להוריד רק את התוכנה ולשים לו ISO של גרסא ישנה יותר.

עריכה: למישהו יש מושג למה "Trigger Scale" לא עובד לי? כתוב שהוא נידלק על ידי Shift + Alt +Up, יכול להיות שזה ביגלל שהגדרתי שהחלפת שפה תהיה ALT + SHIFT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לWUBI יש רק יתרונות

אין GRUB... ואני מזכיר שהוא דפק לי את המחשב כבר 3 פעמים

מוריד את הגרסא החדשה ביותר המתאימה לך

הסרה קלה

וזה לא שההפצות משתמשות בWUBI. WUBI פשוט שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...