בצער רב וביגון כודר אני מכריז בזאת על חוסר זמינותו של הHD2900פרו - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בצער רב וביגון כודר אני מכריז בזאת על חוסר זמינותו של הHD2900פרו

stone cold

Recommended Posts

1800=400 יותר מי הפרו ובחנות הציאו לי לקחת חדש ב1900 ולא הסכמתי

תיזכור שיד שניה=חוסר באחריות

ויש לי סבלנות לחכות שהוק יהיה יותר מישתלם

לדוגמה אני מקווה שיהיו מרובעי ליבות זולים יותר בתחילת 2008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אילו בעיות עם הדריברים?

בדרייברים של יש הרבה מאוד בעיות.

דבר ראשון הם ניסו לעשות תמיכה בעברית והכל יצא הפוך, גם שמשתמשים באנגלית הכותרות תמיד כתובות בכתב מראה :P

כל פעם שאני רוצה לחבר את המחשב לטלויזיה (לראות סרט וכו') שעה עד שאני מצליח לסדר שתיהיה תצוגה גם בטלויזיה וגם במחשב :kopfpatsch: כל שניה משהו נעלם/משתנה/חסר >:( ויש עוד הרבה בעיות אחרות.

והרשימה עוד ארוכה... (אומנם כרטיסי המסך של אנוידייה הם דיי טובים ייחסית למחיר אבל כשזה מגיע לדרייברים הכל מתהפך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מהבעיון או היו לפני הדור החדש וחלק מהבעיות החדשות לא קשורות לדור החדש (כמו הכתב מראה) זה יותר קשור לזה שב חסר אנשים רציניים שיודעים לבנות תוכנה שעובדת כמו שצריך (בעיה נפוצה מאוד, גם ל MS יש אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות כל זאת, עדיין קנית כרטיס אה? ;)

בכל מקרה,בוא נסכם את הדיון ש HD2900PRO בקושי יש במלאי אצל חנויות ומי שמשיג בר-מזל.

ומי שלא בר-מזל שיחכה ל29 באוקטובר כדי לראות מה 8800GT יציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתב מראה זה מה שמטריד אתכם?!?! JESUS CHRIST!

למה אתם לא יכולים להנות ממה שנותנים לכם, חייבים למצוא משהו רע, תראו איזה חייה יש לכם בתוך המארז, לפחות אצלי, מפעילה את כל המשחקים על הכי גבוה והכי חלק. בחיים שלי לא הייתי כל כך נטול דאגות. וגם כשחיברתי את המחשב לסלון - טלויזית HDTV, אני פשוט התעלפתי.

אני מצטער על הגלישה מהנושא אבל הם אומרים שהדריוורים בעייתיים ולי לא היתה בעיה חוץ מהכתב מראה באמת אבל זה לא מטריד בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...