אפל שחררו סרט הדגמה של לאופרד. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפל שחררו סרט הדגמה של לאופרד.

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Time machine זה דבר אדיר... למרות שאני קצת בספק לגבי הפרקטיות שלו בגיבוי כלכך מדוייק של כלכך הרבה גירסאות, כשמדובר על נפחים גדולים.. צריך המון המון TBs בשביל לגבות את ה-600GB תפוסים (בערך) שיש לי כרגע בכלכך הרבה גירסאות..

סופרמן, אין קשר ל-eye candy....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך להוריד סרט של 100 מגה בשביל להבין מה זה "מכונת הזמן" ואיזה פיצ'רים יש בגירסה החדשה (שמתי לינק בסוף ההודעה לרשימה המלאה) - לא מתכוון להתקין QT בשביל לראות חלונות עם אפקטים של שקיפות, אפשר לקרוא את הרשימה ולהבין בדיוק על מה מדברים.

אגב הדבר הראשון שהייתי עושה אחרי התקנה של ליאופרד זה להעיף את הTIME MACHINE בדיוק כמו שאני מעיף את SYSTEM RESTORE של .

עריכה: זה לא ייאמן איזה שטויות הם מחשיבים כ"פיצרים חדשים":

#

Arabesque Screen Saver

Fill your screen with a multicolored, never-ending work of Arabesque art with the new Arabesque screen saver.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא ש-SYSTEM RESTORE אף פעם לא עוזר בכלל...

ה-time machine שומר לך גיבויים של כל הכונן בצורה דיי מדהימה (ורואים שלא ראית את ההדגמה של זה), ה-system restore של ה- שומר... כלום. בקושי את ההגדרות של הווינדוז וגם זה לא תמיד עובד.

ואתה לא צריך להוריד שום 100MB, אני עם חיבור פשוט של 2.5Mb/s חיכיתי בדיוק 2 דקות שיהיה מספיק buffer, והתחלתי לראות.. וראיתי את הגירסה הגדולה ביותר.

-------------------

יש במערכת הזאת המון דברים מגניבים, אין ספק.

זה הרבה מעבר ל-eye candy, וכל מי שמגיב כמו סופרמן פשוט לא ראה את ההדגמה... ::)

הבעיה היא שזה עדיין מאק - אז מה כל הפיצ'רים האלה עוזרים לי? תוכנות/משחקים של לא יעבדו לי = לא עשיתי בזה כלום..

נשאר לי פשוט לחכות שמייקרוסופט יעתיקו את כל הדברים האלה למערכת הבאה שלהם.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא רוצה להתקין QT אז אפשרי פשוט להוריד את זה (שרת מאוד מהיר ירד לי ב 500KBps) ולצפות עם VLC.

ועמרי:

כמעט כל מה שמעניין יש גם למאק, זה כבר לא כמו פעם שהיה להם 0.5% נתח שוק ולכן לא הוציאו כמעט שום משחקים ותוכנות. ברבעון האחרון שהיה אמור להיות רבעון איטי בגלל שאנשים חיכו ללאופרד אפל הגיעו לשיא של קצת מעל 8% נתח שוק בארה"ב. ומאקסימום בימינו כבר אין שום בעייה להפעיל תוכנות Windows תודות לנפלאות ה Parallels/Bootcamp.

עוד עריכה:

הרגע ראיתי ב insider שטוענים שגילו את הסיבה למה אין HL2 למאק, לא מזמן טענו שזה בגלל שאפל לא רציניים משפיק ולא מוכנים לעזור להם.

מסתבר שפשוט דרשו מליון דולר רק בשביל להתחיל לעבוד על זה, אפל סירבו כצפוי, אז יצאו בהכרזה שאפל לא מוכנים לעזור להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא צריך להוריד שום 100MB, אני עם חיבור פשוט של 2.5Mb/s חיכיתי בדיוק 2 דקות שיהיה מספיק buffer, והתחלתי לראות.. וראיתי את הגירסה הגדולה ביותר.

שוב, צריך בשביל זה QT ואני לא מתכוון להתקין את זה בשביל סרט אחד.

יש במערכת הזאת המון דברים מגניבים, אין ספק.

זה הרבה מעבר ל-eye candy, וכל מי שמגיב כמו סופרמן פשוט לא ראה את ההדגמה... Roll Eyes

חלונות קופצים עם שקיפות בצבע כחול :P

הבעיה היא שזה עדיין מאק - אז מה כל הפיצ'רים האלה עוזרים לי? תוכנות/משחקים של לא יעבדו לי = לא עשיתי בזה כלום..

בזה אני מסכים איתך לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שנגני מדיה תופסים הרבה מקום, תעשו כמוני תתקינו את כולם :P

המערכת טיפה פחות מרשימה ממערכות לינוקס שמבוססות על KDE 4 אבל בכל זאת כמה רמות מעל ה .

זה דיי ברור שהסיבה שאין משחקים ל OSX זה שהחברות לא רציניות, תיראו לדוגמה את EPIC,ID והחברה שמיצרת את WOW (לא זוכר תשם), חברות רציניות שמתאימות את המנועים שלהן ל OSX בלי לדרוש על זה כסף מיותר (מליון דולר :lol:).

המחונת זמן ניראה מאוד יעיל, אהבתי את זה שיש גישה נוחה לכל מחשבים ברשת או מחשבים שמחוברים האינטרנט ויש לך חשבון בם. אהבתי את זה שאפשר להתחבר לחבר למחשב ולהשתמש בו (צריך לבקש רשות אבל בכל זאת נחמד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון והרוב שם ממש בולשיט, אני לא מבין את ההתלהבות מהתכונות החדשות.

שלא לדבר על זה שהאפשרות לעבוד על מספר שולחנות (spaces) עבודה קיימת עוד מימי WIN95 בעזרת תוכנות צד שלישי.

מכונת הזמן נחמדה, אבל כמו שעמרי אמר - צריך נפח איחסון אדיר בשביל זה כך שזה לא שימושי ל99% מהאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נתחיל מיזה שהרבה מהדברים קימים בתוכנות צד שלישי כבר הרבה זמן

והחלק אם החלונות עבודה שאפשר להחליף קיים בלינוקס שנים

בעניין החזרה לאחור זה מאוד נחמד בתאוריה

אבל צריך המון מקום בארד דיסק לאנשים שבאמת פעילים במחשב

עוד דבר זה שבתוכנת צאט הראו ווידיאו כאילו לאנשים יש מיקצועית מחוברת למחשב

ובפועל האיכות בטח תיהיה יותר נמוכה

גם את יתר הדברים הראו שהכל פועל בטיל

ואני מעדיף ליראות בזמן אמת ולא במצגת פירסומית

בכל מיקרה ניראת מערכת נחמדה בסך הכל

אבל בלי מישחקים הם לא קנו אותי בנתיים

אני מקווה שההצלחה בארצות הברית תוביל ליותר משחקים למאק

ומי יתן והספק החדש יוזיל מחירים משמעותית בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...