איזה מכשיר לקחת מסלקום? (סמביאן) - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכשיר לקחת מסלקום? (סמביאן)

nim901

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תספר גם כמה עלה לך ה6120

לי עלה 1080 לפני כמעט שבועיים (למרות שהולכים לסדר לי את המחיר ל620 כנראה (למי שרוצה גם במחיר הנמוך שיפנה אלי בפרטי, אני אפנה אותו לגורמים המתאימים בOrange)

נ.ב. אני מדבר על לקוחות פרטיים ולא עסקיים (שלהם בטח זה יותר זול)

ולמי שמעוניין לדעת

המכשיר מתחמם, ולפעמים לא נעים, אבל עכשיו יהיה חורף אז זה ממש יעזור, בכל מקרה עדיף להשתמש או בדיבורית שלו, או בדיבורית BT שזה ממש נוח

מבחינת משחקים, המשחק עובד בצורה פנטסטית, יש לי אותו שבועיים, והורדתי כבר כ100 משחקים אליו, ושירים, וסרטונים (כולל DIVX), המכשיר תומך בכרטיס זכרון עד 2 ג'יגה, והוא דור 3.5, אז למי שרוצה לשלם קצת יותר ולחבר אותו בתור מודם, יהנה ממהירויות של 1.8Mbps

ודרך אגב, יש תוכנות של ושל לWAP (ככה זה בחבילת הגלישה שלכם)

קיצר לשאלות/לינקים מעניינים, לפנות אלי, אשמח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוריד אותו לGSM, ת'אמת צריך לבדוק את זה באמת, אבל הוא מתחיל להתחמם מה5-10 דקות הראשונות (למרות שיכול להיות שזה יותר מאוחר ואז אני מנהל שיחות ממש ארוכות, אני אגלה את זה בחשבונית חחחח)

אבל ההתחממות זה משהו ידוע בדגם הזה, אבל זה לא ממש קריטי, ידעתי על זה לפני שקניתי ואני לא מתחרט... במיוחד, לדבר עם האוזניה זה נוח

שלא לדבר על זה שזה סימביאן, אז אפשר לשמוע ולשחק במשחקים במקביל במכשיר ופשוט להנות...

(דרך אגב, יש לי אוזנייה I TECH ARROW II והיא יודעת להעביר את כל הצלילים של המכשיר כולל , רק חבל שהיא לא סטריאופונית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום חתמתי על חוזה וראיתי שרשום "במסגרת התוכנית בלה בלה ... למשתמש מגיע בחינם את אחד מהמכישירים הבאים: בלה בלה בלה ..... 6120C" ומעבר לזה, נכנסתי לחבילת דקות (מחיר FIX, קבוע) של 500 דקות ב115 שקלים וחצי ככה שיוצא לי 115 שקלים וחצי בחודש + 17~ שקל על דור שלישי וזה כולל ביטוח והכל.

אבא שלי לקח N95 במחיר זנות - 20 שקל :o

תודה על התשובה בפרטי :פ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...