איזה מכשיר לקחת מסלקום? (סמביאן) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכשיר לקחת מסלקום? (סמביאן)

nim901

Recommended Posts

הדגם הזה.

הבנתי שהוא מתחמם בגלל שהוא פועל על הדור השלישי. אם תעבירו אותו למצב דור 2.5 או איזה דור שזה לא יהיה, הוא כבר לא יתחמם כל כך.

גם אחרי שמעבירים את זה לGSM הוא מתחמם קלות.

אבל תלוי מה השימוש שלך. אני גם משחק בו לפעמים, והוא מתחמם כנראה מהשימוש הרב שאני עושה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון להיום הייתי ממליץ על N81 8GB או W960 של SE.

וזאת משום שטענת שאין תקציב, והtouch screen פשוט עושה את שלו בW960 [אני גם חובב גדול של WIFI אז בשבילי זה דבר הכרחי]

תוכל להיות יותר ספציפי בעניין?

שני המכשירים שהמלצת לו עליהם לא זמינים עדיין למכירה בשום מקום בעולם, שלא לדבר על , שלא לדבר על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הכי ספציפי שבעולם, אבא שלי כרגע בודק עם לגבי מעבר, אם אני אעבור (ולא אחכה חודשיים לניידות המספרים) אז אני אוכל לקחת איזה פלאפון שאני רוצה מלבד N95 ואולי עוד כאלה יקרים (אם יש להם :lol:) ומכיוון שאני רוצה פלאפון מבוסס סמביאן (בגלל התוכנות והמשחקחים הרבים) ואלה הפלאפונים היחדים המבוססים סמביאן שיש לסלכלום להציע לי אז אני מתלבט ביניהם. זה הכל.

דבר שני, מסך מגע או האדסיק בכלל לא עושים לי את זה, אני יותר אוהב פלאפונים שהם צדפות ולצערי אין כאלה בסלכלום :'(

דבר שלישי, נראה לי שאני יותר אשחק בפלאפון מאשר אדבר ולא איכפת לי שיתחמם בזמן שאני משחק רק שלא ישרוף לי תאוזן כשאני מדבר :-X

ודבר אחרון, נוח להחזיק אותו? (עם 2 היידים, כשמשחקים :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מפריע למישהו, אז ה-6120 נחשב לאחד המכשירים שפולטים הכי הרבה קרינה אפילו מעל לתקן המותר בארה"ב (באירופה התקן פחות מחמיר). לכן שם יש את ה-6121.

גם אני מחפש מכשיר חדש כבר זמן מה (וגם אני די ננעלתי על ה-6120 :) ) אבל המליצו לי להמתין טיפה עד לסוף השנה מכיוון שתוכנית הניידות הזאת אמורה להביא כמה שאולי יאפשר לקנות מכשיר מתקדם יותר במחיר זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שלישי, נראה לי שאני יותר אשחק בפלאפון מאשר אדבר ולא איכפת לי שיתחמם בזמן שאני משחק רק שלא ישרוף לי תאוזן כשאני מדבר :-X

ודבר אחרון, נוח להחזיק אותו? (עם 2 היידים, כשמשחקים :P)

הוא לא שורף את האוזן. חוץ מזה, אתה יכול להשתמש בדיבורית(שאתה מקבל עם הטלפון). הדיבורית משמשת גם כאוזניות, ככה שרוב הסיכויים שזה יהייה עלייך רוב הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לו. אני עדיין לא מצאתי דרך להפעיל את הספיקר לפני השיחה, רק בזמן השיחה מצאתי דרך.

אולי היא קיימת, אני לא יודע.

יש גם רטט.

ולמה אתה רוצה ללכת עם 2 מכשירים? גם נגן וגם טלפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אתה רוצה ללכת עם 2 מכשירים? גם נגן וגם טלפון?

כי זה הסטייל שלי :hat:

ה6120 בעיקרון מכשיר טוב, הדבר היחיד שלא אהבתי בו זה הרזולוצייה של המסך שלא מתאימה בכלל למסך.. הכול נראה קטן.

ד"א הוא באמת מתחמם אבל לא קריטי..

בעיקרון מכשיר נוח וקטנציק.

אני יורה בכם :-X מה הרזולוציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...