גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

רגע, אז קנסאי במשך כמה מאות שנים הסתובב בעולם, דפק בחורות, וכולם הם ילדים שלו? ::):smile1:

ואיך הוא הגיע לשלוט על מזג האוויר :s05:

הוא גם נהייה מהיר משו... זה הוא זרק את אבא של הירו מהגג, וישר נעלם- אז גם אם לקח לו שנייה להתרפא, עדיין החבר הייה צריך לראות אותו בורח...

לגבי הוירוס, זה בעייה... כי עכשו לא יוכלו לעצור את המגיפה, לא? וחצי מהגיבורים כבר בטח נדבקו :P

הם לא חייבים להיות ילדים שלו יש מקרים בסדרה של התחלת שושלת בלי קשר לעבר... הוא הגיבור הראשון לא האדם הראשון...

זה לא מי שזרק אותו מהגג... זה או איש מהסיוט של אבא של מאט או מישהו אחר מהחבורה (אני מהמר יותר על סיוט)

מי שדיבר עם פיטר בעתיד אמר לו את התאריך הראשון שבו מת מהמחלה זאתאמרת שכל עוד הם יהרגו וישרפו את הגופה/ירפאו אותה לא תהיה בעיה

והאירית כוסית והמבטא שלה מחרמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא האדם הראשון, אבל לך תדע... אולי לא כל השושלת מפתחת כוחות... אולי זה מופיע רק בכל כמה דורות או משהו כזה...

זה לא יכול להיות אבא של מאט כי גם החבר של הירו ראה אותו... אני לא חושב שהוא הייה מקרין את אותו הדבר לשניהם, במיוחד שהחבר לא הייה אמור להיות שם

והאירית כוסית והמבטא שלה מחרמן

!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא האדם הראשון, אבל לך תדע... אולי לא כל השושלת מפתחת כוחות... אולי זה מופיע רק בכל כמה דורות או משהו כזה...

זה לא יכול להיות אבא של מאט כי גם החבר של הירו ראה אותו... אני לא חושב שהוא הייה מקרין את אותו הדבר לשניהם, במיוחד שהחבר לא הייה אמור להיות שם

!!!

זה ממש לא בעיה

א. הוא יכול לקלוט איזה מוחות נמצאים שמה בכלל לא קשור אם הוא ראה אותו או לא

ב. "איש שבא ודחף אותו למטה" זה אליבי טוב יותר מאשר "לא ראיתי כלום והוא פשוט נפל" בעיקרון החברה היה עולה על זה ישר שזה אבא של מאט אם אחד מהם לא היה רואה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף נתנו לנו פרק מעולה שמזכיר את העונה הקודמת בזמנים הטובים שלה... לא שהעונה הזאת גרועה, זה פשוט שהיא לא ממש עומדת בסטנדרטים של העונה הראשונה (לפחות רובה, הפרק האחרון היה ממש מאכזב)

היוצר (טים קרינג) אמר שפרקים 7-11 היו הכי טובים שהיו בסדרה מעולם... חשבתי שזה סתם דיבורים אבל עכשיו אני רואה שגם יש משהו מאחוריהם.

ו-*ספוילר*

סופסוף הביאו את קנזאי הזה להווה.. ראיתי את זה בא מאז שהוא הופיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא בעיה

א. הוא יכול לקלוט איזה מוחות נמצאים שמה בכלל לא קשור אם הוא ראה אותו או לא

ב. "איש שבא ודחף אותו למטה" זה אליבי טוב יותר מאשר "לא ראיתי כלום והוא פשוט נפל" בעיקרון החברה היה עולה על זה ישר שזה אבא של מאט אם אחד מהם לא היה רואה אותו

אז למה הוא לא הסתיר את ה"קיום" שלו כשהוא בא לחסל את אמא של פיטר?

מה גם שאם החברה כבר יודעת שאדם זה ה"רשע" הראשי, אז הם בטח גם יודעים שאבא של מאט עובד איתו :nixweiss:

סוף סוף נתנו לנו פרק מעולה שמזכיר את העונה הקודמת בזמנים הטובים שלה... לא שהעונה הזאת גרועה, זה פשוט שהיא לא ממש עומדת בסטנדרטים של העונה הראשונה (לפחות רובה, הפרק האחרון היה ממש מאכזב)

היוצר (טים קרינג) אמר שפרקים 7-11 היו הכי טובים שהיו בסדרה מעולם... חשבתי שזה סתם דיבורים אבל עכשיו אני רואה שגם יש משהו מאחוריהם.

ו-*ספוילר*

סופסוף הביאו את קנזאי הזה להווה.. ראיתי את זה בא מאז שהוא הופיע

אשכרה כולם רק חיכו שזה יקרה... אגב, טוב לראות שהשחקן נותן הופעה טובה יותר ממה שהייתה לו Alias :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה הוא לא הסתיר את ה"קיום" שלו כשהוא בא לחסל את אמא של פיטר?

מה גם שאם החברה כבר יודעת שאדם זה ה"רשע" הראשי, אז הם בטח גם יודעים שאבא של מאט עובד איתו :nixweiss:

אשכרה כולם רק חיכו שזה יקרה... אגב, טוב לראות שהשחקן נותן הופעה טובה יותר ממה שהייתה לו Alias :P

מזאתאמרת הסתיר? אתה ראית אותו בכלל? אף אחד לא ראה אותו

הם ידעו שאדם הוא הרשע כן אבל ידעו שהוא לא עושה את הרציחות אלה מישהו עושה אותם בשבילו שים לב שבוב לא ידע בכלל מי הרוצח לפני שמאט אמר לו שהוא מצא את התמונה שלו בבית של אבא שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאתאמרת הסתיר? אתה ראית אותו בכלל? אף אחד לא ראה אותו

הם ידעו שאדם הוא הרשע כן אבל ידעו שהוא לא עושה את הרציחות אלה מישהו עושה אותם בשבילו שים לב שבוב לא ידע בכלל מי הרוצח לפני שמאט אמר לו שהוא מצא את התמונה שלו בבית של אבא שלו

לא ראו אותו, אבל מכירים את הכוח שלו ויכלו לפי זה לזהות אותו (החברה...)

לגבי החלק השני- צודק... שכחתי מזה לרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראו אותו, אבל מכירים את הכוח שלו ויכלו לפי זה לזהות אותו (החברה...)

לגבי החלק השני- צודק... שכחתי מזה לרגע...

הוא התקיף אותה בתא חקירות בתחנת משטרה כל מי שהיה שמה זה שוטרים נייתן ומאט=לכולם אין מושג מה הכוחות של אבא של מאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמא אמור להיות ::)

ועם כל הקשרים של החברה, הם היו יודעים מה קרה... ככה שזה לא רק מי שהייה בחדר יכול להייה לעלות עליו...

זה לא משנה...

אבא של מאט אחראי לניסיון רצח של אמא של נייתן-עובדה

האיש שהרג את נאקאמורה יכול להיות גם מישהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי קנסי (נו, אני לא הולך לקרוא לו בשם אחר) רוצה לנקום בכולם (לא רק בהירו) על כך ששינו את ההסטוריה והוא בעצם צריך להיות הגיבור.

מה הטעם בגילוי הסוד של מוהינדר ובנט?

אני חושב שהסקוטית בכלל נמצאת במימד אחר, כמו שאמרו שפיטר היה שם לפני שלושה חודשים, אבל לא היה באמת שם.

אגב, רק אני רוצה לכלוא את הירו בכלוב וללטף אותו כל היום רק שיעשה את הפרצוף שהוא עשה ליד אנדו? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי קנסי (נו, אני לא הולך לקרוא לו בשם אחר) רוצה לנקום בכולם (לא רק בהירו) על כך ששינו את ההסטוריה והוא בעצם צריך להיות הגיבור.

מה הטעם בגילוי הסוד של מוהינדר ובנט?

אני חושב שהסקוטית בכלל נמצאת במימד אחר, כמו שאמרו שפיטר היה שם לפני שלושה חודשים, אבל לא היה באמת שם.

אגב, רק אני רוצה לכלוא את הירו בכלוב וללטף אותו כל היום רק שיעשה את הפרצוף שהוא עשה ליד אנדו? :P

אתה רציני לא קולט שזה העתיד?

ופעם הבאה ספויילרים בבז'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ראה פרק 8? :jump:

סוף סוף אפשר להבין על מה ולמה כל העונה הזו :yelclap:

ולגבי מה שאמא של נייתן אומרת לאישתו בבית החולים- זה אומר שלה אין כוח ופיטר ונייתן קיבלו את הכוחות שלהם מהאבא?

אז מה היו הכוחות של אבא? (ולמה נראה לי שהאבא זה אדם? ::))

וניקי הזו שרוטה על כל הראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...